yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (296)
  • medya (21)

  296. Rayka kumru ile yaptığı video ne kadar başarılı ve amacına ulaşmışsa, son yaptığı (gizlinot: Birlikte yaptığı kişinin kim olduğunu bilmiyorum adını bile hatırlamıyorum )sezgisel beslenme ile ilgili olduğu iddia edilen video o kadar başarısız. O videoyu izleyip nasıl paylaşabildi diye düşündüm. Ben ilk 14 dkya kadar dayanabildim sonra atlaya atlaya baktım ve bomboş bir içerik. Sezgisel beslenme nedir, yanındaki kişi kimdir, sürekli bahsedeceklerini söyleyip bir türlü sadede gelemedikleri prensipler nedir? Bunlar hakkında hiçbir dişe dokunur bilgi yok ve üstüne üstlük bunun yerine akla ziyan temellendirilmemis bilgiler paylaşılmış. Örneğin 2-3 lt su içmenin yanlış yorumlanmış olduğunu ve su ihtiyacının yüzde 80inin yiyeceklerden karşılandığı söyleniyor. Sonra yanindaki konuşmaktan bihaber uzman kişilik "makalede yazıyor bu makalede!" diye vurguluyor. Hangi makale? Kimin? Nerede yayımlanmış? Her araştırma/makale kanıtlanmış mıdır? Hangi yiyecekleri yersek su ihtiyacı karşılanır? Siz iyi misiniz arkadaşlar???Şeklinde sorular sormak istedim o an onlara. Video serisinin devamında "beslenme uzmanı olan ceren" ile konuşacağız diyor. Bahsettiği ceren, ceren yavuz kolzeev ise kendisi çok saygı duyduğum, doktoralı bir beslenme uzmanıdır ve keşke baştan onunla çekselerdi. Çünkü videodaki kişinin tam olarak niteliğini ve uzmanlığının ne olduğunu asla anlayamadım. Kısacası olmamış cansu.

  16 ekim 16:26

  295. dün gece doğum gününü kutlamış, kutlasın da 30 olmuşsun hayatında göründüğü kadarıyla her şey yolunda mutlusun, huzurlusun tabi ki kutla, partile. ama her ayrıntısını senin planladığın belliyken neden?!? menüyü çekip 'bana özel menü mü cıldırazam' diye story atıyorsun.. menünün üstünde cansu'nun 30.yaşgünü yazıyor.

  hımm evet kesin bunu sana sürpriz yaptılar cansu kesin.

  23 eylül 13:04

  294. Kendisini ve diğer grup şurup üyelerini takip etmiyorum, hiç etmedim. Sadece isimlerini duymuşluğum,keşfetime düştükçe stalklamışlığım ve onlarla ilgili buraya yazılan yorumları okumuşluğum var. Fakaaatt sonunda bugün merakıma yenik düşüp bir bakayım dedim, hazır boş vaktim de varken(gizlinot: Çünkü dolu vakitte bakılmaz bunlara)(gizlinot: Deli deli olmayın bebeksilerim). Gördüm ki; az bile söylemişsiniz! Neyi "influıns" ettiği belirsiz, kelimelerle oynayarak güya sevimli olup kendi trendini yaratmaya çalışan,azıcık bilgi edinince "benim her konuda bir fikrim vardır" havasına giren, her plazada rahatlıkla örneğini görebileceğiniz bir hanım kendisi. Benim de eski işyerimde vardı mesela bunun gibi bir tip, o instagram postlarının altına yazdığı "kepşınlar" falan hep onu anımsattı.

  Neyse konumuza dönelim, "cançu" ya naçizane bir tavsiyem olacak; niş pazarlamaya yönelirsen işin daha kolay olur.(gizlinot: Yu nov "niche Marketing" Cansu dengey? ) böyle "biraz ordan biraz burdan, lifestyle bir şeyler" yapınca sakil duruyor.

  Not: bu girdimi (gizlinot: Kısa gözlemlerim sonucunda, hehe)Cansu dengey gibi yazmaya çalıştım, umarım sevmişsinizdir, sevdiyseniz pamuk eller like butonuna çiçeksiler 🌸

  Not2: ben de diyorum cançu kime benziyor! Şeyma subaşı'nın ablasına! Ama kıyaslarsak şeymanın ablası daha genç, fit ve güzel duruyor 🤷🏻‍♀️ sorry not sorry cansu dengey.

  Edit: hay gizli not kadar...

  Edit2: eksilerden anladığım üzere Cansu dengey gibi yazmak beğenilmemiş, o zaman cançuyu da takip etmeyin süslülerim yahu...

  ilgili medya:
  4
  19 eylül 21:35 20 eylül 01:20

  293. Cansuyu ilk çıktığı zamanlar ne kadar ağır, kaliteli bi kadın diyerek takip etmiştim. O zamanlar kamera karşısında sakin bi şekilde kısacık saçlarını nasıl şekillendirdiğini anlatıyordu. İçinden çıkan insana ise hala şaşkınım. Kendini etrafındakilere kabul ettirebilmek için abuk subuk ve abartı hareketlerde bulunan birini görüyorum. O yaşta bi kadın neden başkaları beni sevsin diye çabalar anlayabilmiş değilim.

  19 eylül 09:46

  292. Yaşına göre çocuksu bulduğum youtuber. Bir yandan güzel bir şey enerji dolu, mutlu, hareketli ama bir yandan da gerçekten insanı yoran bir enerjisi var. Konuşurken çok fazla mimik yapıyor ve kendince bulduğu ilginç kelimeleri harmanlayarak kullanıyor. Resmen güzel türkçemizi katlediyor. Komik olduğunu sanıyor ama çoğu esprisi çok yavan. İnstagram hesabını takipten çıkalı aylar oldu. Youtube videolarını ise gezi vlogu olmadığı sürece izlemiyorum hatta o videoları bile atlaya atlaya izliyorum. Çok fazla tahammül edemiyorum.

  21 ağustos 21:13

  291. Geçmişteki bazı davranışlarından dolayı kendisinden pek haz etmesem de eşiyle olan ilişkilerine bayıldığım yutubır. Her şeyi birlikte yapmaları, birlikte seyahat edip yeni şeyler keşfetmeleri, birbirlerinin aileleri ile ilişkileri falan çok hoşuma gidiyor.

  28 temmuz 16:04

  290. 40 yaşındaki kadının kendine cançu deme rezaleti....

  27 mayıs 17:15

  289. noldu buna azalarak bitti galiba

  17 mayıs 04:11

  288. wild we roam adlı youtube kanalındaki dana'ya çok benzettiğim youtuber.

  9 mayıs 15:20

  287. Cansu'ya da içerik üretmiyor diyorsanız ne diyeyim. Her videosunu izlemiyorum ama bence farklı içerikler üreten nadir youtuberlardan.

  16 nisan 22:40 16 nisan 22:42