yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (0)

  1. Geçen yıl botoks ve dudak dolgusu yaptırdığım doktor. Gerçekten çok tatlı ve ilgili bir insan en başta. Daha önce başka bir doktora da aynı işlemleri yaptırdım onda bu ilgili görememiştim. Alıyor karşısına konuşuyor 15-20 dk. Ben geçen sene yaptırdığımda fiyatlar bu kadar uçuk değildi. En son Ağustos ayı gibi fiyat sordum düğünümden önce işlemleri tekrarlamak için. Fiyatlar uç-muş! Popülerliğinin artmasına bağlıyorum. 1 ml dudak dolgusu 2500 lira, botoks 1500 lira olmuştu. Sırf bu yüzden bir daha gidebileceğimi sanmıyorum. Çok da memnun kalmıştım oysa ki.

  29 aralık 2020 16:10

  2. yaptığı işlemleri gayet beğendiğim, enerjisi de inanılmaz yüksek biri. yaz sonu randevu almak için aradığımda en erken 2 ay sonrasına randevu veriyordu. bir üstteki süslünün de dediği gibi dolgu 2.5 botoks ise 1.7 idi bana telefonda söyledikleri fiyat. ayrıca bu işlemler nakit fiyatı, kartta daha yükseliyor. yüzümü bir görüp, işlem yapsın isterdim ama hem tarih bana uymadı hem de dolgu fiyatı biraz yüksek geldi açıkcası. işini hakkıyla yapıyorsa yolu açık olsun.

  30 aralık 2020 02:54 30 aralık 2020 02:54

  3. Çok ilgili ve samimi bir doktor.Çok doğal görünüm elde etmenizi sağlayabilecek bilgiye sahip.Güncel kuru düşünürsek fiyatları böyle bir doktor için normal

  30 aralık 2020 10:44


  4. pek istemiyordum bu konu hakkında girdi girmek ama hem güzel bir deneyim oldu hem de yazmak içimden geliyor, belki birilerine fikir verir.

  küçüklüğünden beri minnnniminnacık dudaklara sahip olmuş birisi olarak yaklaşık 4 senedir dudak dolgusu yaptırıyorum. klasik bir türk insanı gibi duygusal bağ kurmuş olduğum doktordan vazgeçmemek ve sonuç ne olursa olsun güven alanımdan çıkmamak için eski doktoruma gitmek istiyordum fakat aksilikler sonucu ertelendi ve sözlükte bu doktorun adını gördüm, algıda seçicilik heralde. aslında burun doktoru sanarak baktım büyük ihtimalle (gizlinot: swh)

  neyse, yorumları okuduktan sonra direkt instagram hesabına baktım hazır dudak dolgusu için arayıştayken. adamın hesabında pek fazla yaptığı işlemlerin fotoğrafı yok. yani elbette var fakat hesabın çoğunluğunu çekmiş olduğu soru cevap videoları oluşturuyor. ben pek sevmiyorum instagram üzerinde video izlemeyi ancak cevapladığı soruların bir kısmı çok hoşuma gitti zira zor dudak çeşitleri hakkında dürüstçe yanıt veriyor, ne bileyim içe dönük dudaklar (benimki öyle) hakkında zor da olsa güzel sonuç alınabildiğini paylaşıyordu. ki oldukça da popüler sanırım, yukarıda randevu alınmasında zorluk yaşandığı yazılmış, ben sıkıntı çekmedim.

  başlangıçta baya temkinliydim, nişantaşı tarafındaki süslü ofislerin altında nasıl balonlar yatabileceğini pekala biliyorum, birazcık da gergindim, çünkü sosyal fobi.

  ya ama yalnızca doktora kredi vermek haksızlık olur bu konuda, ekibi bile o kadar kasıntılıktan uzak ki. çok sevimli, cana yakın insanlar hepsi, ki ben gerginsem girdiğim ortamı da gerebilen bi insanım, inanılmaz hoşuma gitti bu durum o yüzden.

  bekleme odasında beklerken hastaya işlem yapan doktorun kahkahalarını duyuyorsunuz :d

  birazcık dağıttım sanırım konuyu, ben sonuç olarak dudak dolgusu yaptırmadım. çünkü dudaklarım her ne kadar ince olsa da dolgu seneler içerisinde migrasyon (?) yaparak üst dudağıma, bıyık bölgeme doğru hareket etmiş ve bunun üstüne dolgu yapmak istemedi doktor. biraz hayal kırıklığına uğradım zira dudak dolgusu amacıyla gitmiştim ve karşıdan eritme teklifi geldi, yüz ifadem >:(

  doktorun paylaştığı, benim de farkında olduğum ama yüzleşemediğim gerçekle karşı karşıya geldim ve çene ve yanak kısmına dolgu yaptırmaya karar verdim/verdik. bu sürecin her aşamasında inanılmaz derecede sıcakkanlıydı ve herhangi bir yönlendirme yapmadı, ben sordum ve o cevapladı.

  buna rağmen işlem sonrasında ilginç bir şekilde "buyer's remorse" yaşamadım ve oraya gitmiş olduğum için çok mutluyum, dolgu ücretinden bağımsız olarak kendimi oldukça emin ellere, ne yaptığını bilen birisine emanet ettiğimi düşünüyorum. işlem sonrasında yaptığı dolguların sertifikasını bana verdi, yaklaşık yarım saat boyunca cildim herhangi bir tepki verecek mi diye de orada kalmamı rica etti.

  benim için oldukça sevimli bir deneyim oldu ve ismini sözlük aracılığıyla gördüğüm için de bunu paylaşmak istedim, bugün dudak dolgusu eritme işlemini yaptık ve sanıyorum ki bir ay içerisinde de dudak dolgusunu yapacağız, oldukça merak ediyorum içe dönük dudaklarımda eski dolguya kıyasla bir fark olacak mı diye.

  10 şubat 2021 00:41 10 şubat 2021 00:45

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar