girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

1. Ben de alacağım zamanı kolluyorum aynı zamanda incelmeye yardımcı bir kremi de bulunmakta

10 temmuz 01:35

2. Lazer epilasyon nedeniyle kullandığım üründü. İçinde parfüm paraben bulundurmuyor ve hatta hamilelerin bile kullanımına uygun olduğu yazıyordu üzerinde. Kıvamı yumurta akı gibi- çok yoğun değil, hatta sıkarken biraz fazlaca akabiliyor.  Batıklara hiçbir fayda sağlamamasına karşın, yüksek çalışılması ve kuru/hassas cilt tipi sebebiyle ciğer kırmızısına dönen, anında kabuk tutan  derimi yakmadan yatıştırabildi. Fiyatı çok uygun değil ama bereketli bir ürün, kuru-hassas ciltleri yatıştırmak için kullanılabilir. Kararma için ise pek fark görmedim.

10 temmuz 01:54 10 temmuz 01:56

3. cilt bakımına gittiğim sıralarda cilt uzmanımın yanaklardaki kılcal damar görünümünü artırmadan cildimi nemlendirmek amacıyla kullanmamı tavsiye ettiği nemlendiricisinin, o zaman bile oldukça fahiş fiyata satıldığı (gizlinot: yanlış hatırlamıyorsam 50 ml. ürün 150 tl civarıydı) bir dermokozmetik (?) markası.

bahsettiğim üzere markanın sadece "regenerative" serisinden nemlendirici yüz kremini kullanıyorum. karma cildim için kışın bile yeterli nemi veren bir krem oldu. dermokozmetik bir ürün olduğundan şüphe duymakla birlikte içeriği kötü değil. sadece yanaklarımdaki kılcal damarlı bölgenin üzerine, iki yanağım için toplam bir fındık tanesi kadar ürünü yaymam yeterli olduğu için hala bitmedi ve bu şekilde bölgesel kullanımla bereketli bir ürün olduğunu da söyleyebilirim.

ürünün tarafımca bir daha satın alınmasını engelleyecek tek özelliği aşırı pahalı olması. o fiyatı verecek olduktan sonra, gerek kılcal damar görünümünün azaltılmasına gerekse nemlendirmeye yarayacak zilyon tane ürün bulurum gibime geliyor. sonuç olarak söz konusu nemlendirici, yeniden satın almayacağım ve mutlaka koşun gidin alın diye de tavsiye veremeyeceğim bir ürün, üzgünüm ceres.

13 eylül 16:43 13 eylül 16:46