yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (0)

  1. üye olup anonim kullanıcılarla veya üye olmadan anonim olarak istediğiniz kullanıcıyla chat yapabilme özelliği sunan internet sitesi. sonradan uygulama haline de getirildi. ilk zamanlar çok eğlenceli tipler çıkardı baya eğlenceli muhabbetler dönerdi, hatta şuan çok sevdiğim bi arkadaşımla yaklaşık 4 sene önce buradan tanıştım :d son 2 yıldır ise nerdeyse yalnızca cinsel sohbet isteyen kullanıcılardan ve kölen olabilir miyim mesajlarından ibaret.

  not: hoşlandığınız kişinin c2 hesabını bulup ona ilan ı aşk edebilir veya küçük sapıklıklar yapabilirsiniz (gizlinot: swh)

  (yazar: fawn ) uktesiydi

  22 kasım 2015 17:31

  2. ergeniz. 16 yaşındayız. duymuşuz açmışız. bundan 5 sene önce işte. takılıyorum millet yazıyo muhabbet gırla falan. sonra bir gün biri yazıyor. çok güzel bir muhabbet ediyoruz. ama anonim olduğu için ben tabi onu bidaha bulamıyorum falan üzülüyorum. aradan 2 hafta geçiyo öğreniyorum ki bu çocuk beni görüp beğenen biriymiş hatta twitterdan takip edip kendi söylüyo bunu falan. 6 ay konuşuyoruz twitter whatsapp üzerinden. (gizlinot: benden 4 yaş büyük olduğundan buluşmaya çekiniyorum ) (gizlinot: her ne kadar herhaftasonu almanca kursunda görsem de...)

  sonra sevgili oluyoruz işte geçenlerde de (gizlinot: 11 eylül ) (gizlinot: annem onu bilir onun annesi beni bilir her internetten tanışılan insan sapık olmuyor kız valla bak ) 3 yıl doldu. ehe.

  o tarihten beri girmiyorum siteye ne durumdadır bilmiyorum ama gerçekten "O"nunla tanışmama vesile olduğu için seviyorum. (gizlinot: aşırı duygusal içerik oldu biraz pardon swh )

  ama (yazar: lilienbohoe ) nun da dediği gibi çocuklarıma nasıl anlatıcam bunu bilemiyorum. (gizlinot: kocaman bir sırıtan ifade )

  22 kasım 2015 19:16

  3. benim de "canımın sıkkın oldugu bir anda" denemek için kaydolduğum ve bırak doğru düzgün karşı cinsi, doğru düzgün insan bile bulamadığım site.

  buradaki insanları şu şekilde gruplandıralım efendim: bio kısmında net olarak sohbet etmek istediğim yaş aralığını belirtmeme rağmen yaşı hakkında yalan söyleyen meraklı gerzek ergenler, işi hakkında yalan söyleyenler, sevgilisi olduğu halde yalan söyleyenler, evli olup bekarım diye yalan söyleyenler, boy pos görünüm vs. hakkında yalan söyleyenler, mezun olduğu okul hakkında yalan söyleyenler, anonim olarak karşısındakine yazıp sonra bir başkasının linkini göndererek yalan söyleyenler, telefon numarasını çerez gibi dağıtıp "sadece sana numaramı verdim" diye yalan söyleyenler, c2.me'den tanışıp birlikte olduğu insan sayısı buradan köye yol olacak kadar fazlayken "sadece seninle görüştüm" diye yalan söyleyenler, karşısındakinin aptal olduğunu ve gözü kapalı inanacağını sanarak kısa bir görüşmeden hemen sonra "seni seviyorum, sana bayılıyorum, aşkım, hayatım vs. " diyerek yalan söyleyenler, normal bir insanmış gibi rol keserek bipolar bozukluğun tepesinde yaşadığını saklayarak yalan söyleyerek, arkadaşlık ve muhabbet görünümü altında asıl amacı olan sapıklığı gayet güzel saklayarak yalan söyleyenler.. kısacası tamamen ve tamamen "yalan söyleyenler" demiş miydim?

  bu saydıklarımın yanında c2.me'de bio kısmına "hadi gelin seks muhabbeti yapalım" diyenler pek bir masum ve naif kalıyor; açık sözlü oluşları sebebiyle kendilerini seviyoruz (*:swh)

  ben ne mi yaptım, 1 ay kullandım ve tabii ki sildim uygulamayı. nikahıma mı alacağım veya evlat mı edineceğim arkadaşım ne diye yalan söylüyorsunuz, iki satır muhabbet edeceğiz diye göz göre göre bu kadar yalanı çekemem, bi gidin allah aşkına ya.

  14 mart 2017 12:46 14 mart 2017 13:32


  4. 4 yıldır çıktığım adamla tanışmama sebep olan anonim chat sitesi.

  14 mart 2017 13:13

  5. üniversite üçüncü sınıftaydım. çevremdeki insanlardan çok bunalmıştım. gidip bir banka oturup insanları seyrediyordum. hiç tanımadığım biri gelsin yanıma otursun dertleşelim istiyordum.

  oda arkadaşım o sıralarda bu sitede takılıyordu. bana da sen de takıl ya kafan dağılır demişti.ben de tamamen hiç tanımadığım biriyle dertleşmek için girmiştim. tek bir kişi ile konuşmuştum. sanırım 30 yaşındaydı. benimle gayet güzel dertleşmişti. yaşımın çok genç olduğunu kafama bu kadar çok şey takmamam gerektiğini söylemişti. ayrıca sitenin de bana göre olmadığını. ben de onunla konuştuktan sonra bir daha girmedim.

  bana öneren arkadaşım ise biriyle konuşuyordu. o sıralarda grinin elli tonu üçlemesini bitirmiş ve grey' e aşık olmuştu. konuştuğu adamda 30 ların başında, yakışıklı, zeki, zengin, kadın ruhundan anlayan biriymiş kısacası hayallerinin erkeğiydi ona göre. sonra adam buna bir fotoğraf attı 45 yaşında biri , adamın kendisini tanımlamasıyla yakından uzaktan alakası yok. sonra adam kızı sürekli rahatsız ve tehdit etmeye başladı. sonra cevap vermeyince çekti gitti.

  siz dikkatli olun süslüler. temkinli yaklaşın konuştuğunuz kişilere.

  14 mart 2017 16:02

  6. Gerçekten kendimi çok yalnız hissettiğim zamanlar oldu. Bu siteyi bir şekilde keşfettiğimde hiçbir zaman bir flört aracı olarak görmedim. Bir şekilde kafamı dağıtan, ilgi alanlarına ve yaşama dair anlık sohbetler ettiğim, çokça da geyik yaptığım bir siteydi. Tabi bu 3 sene önceydi. Tabiki her şey gibi bunun da içine edildi. Bir gün biri sesli mesaj gönderdi. Açıklama kısmında bahsettiğim ilgi alanlarına yönelik şeyler söylemiş hararetli hararetli. Bende yazarak cevap verdim. Bir kaç mesajdan sonra sen niye sesli mesaj göndermiyorsun dedi. Bulunduğum ortam bunun için müsait değildi ki olsa bile göndermek zorunda değilim. ona da şimdi müsait değilim ama olursam gönderebilirim dedim. Ne kezbanlığım kaldı ne başka bir şeyim. Normalde muhattap olmam ama o gün nedense düzgün bir açıklama yapasım geldi. Çok yanlış ve kaba konuştuğunu vs. Söyledim. Ben sakinliğimi korudukça kendisi hakaretler etmeye başladı. Sonunda dayanamadım engelledim. Bu olaydan kısa süre sonra da hesabı kapattım. Çünkü orada muhattap olarak bir "insan" bulmak çok zor. Hatta arttırıyorum rezil bir site artık. Egolu ergen,yaşına rağmen hala ergen kalan, sapık zihniyetli, seviyesiz insanlarla dolu. İstisnalar elbette vardır ama genel olarak böyle.

  15 ağustos 2017 01:21

  7. vallahi ergenken chat yapmadım. bu yaşımda chat yapıyorum. ama entelektüel sohbet.

  6 eylül 2018 15:43


  8. bundan 5-6 sene önce lise 2deyken açtığım lise 3e kadar aralıksız kullandığım uygulamaydı, birçok şehir dışı arkadaş edinmiştim birçoğu ankaraya okumaya geldi hala görüşüyoruz, bazılarıyla da konuşuruz arada bir. daha sonra gerek sınav stresi gerek de o zamanlarki erkek arkadaşım sebebiyle girmeyi bıraktım. 

  burayı kullanıp da sözlü tacize uğramayan kız yoktur, aslında leş gibi insanlar barındıran bir sitedir, benimki şans işte.

  7 eylül 2018 09:36

  9. şuanda asıl amacını yitirmiş tinder gibi kullanılan uygulama

  7 eylül 2018 22:36

  10. abaza yeridir kızlar açık ve net bir şekilde. burdan gelen erkekten size hayır gelmez gidin tinder indirin onlar dürüst en azından

  8 eylül 2018 00:01