yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (0)

  1. Sabaha karşı genel yayın yönetmeni ve daha bir çok kişi hakkında gözaltı işlemi uygulanan, yazarlarının evi aranan fetö-pdy operasyonlarının şuan için son hedefi gazete.

  Ergenekon zamanında da hedefti, fetö zamanında da demiş bir gazeteci. E hani ergenekonu fetö yapmıştı? Kafalar karışık tabi. Hedef sol ya da sola yakın kesimler olunca kimse sorgulamıyor çünkü.

  Ohal ilan edildiğinde bir girdim vardı. Bütün gazeteler dergiler kapatılacak demiştim bizi etkilemeyecek ki diyenlere. Şuan için toplamda 66 haber ajansı ve gazete, 18 televizyon, 23 radyo ve 15 dergi kapatılmış.

  Hergün yeni kreasyon gibi piyasaya sürülen khklardan bahsetmeye gerek dahi görmüyorum. Memurların, akademislenlerin, hakim savcı ve avukatların hali ortada. Merak ettiğim şey şu; ulan herkes fetöcüyse darbe neden olmadı? Ve şu; darbe olmadı mı?

  31 ekim 2016 09:35

  2. bir sonraki adım olan sözcü'yü kapatmak için atılan ilk adımdır. çok yakında karşılarında tek ses kalmayacak ve asıl darbe tamamlanmış olacak.

  31 ekim 2016 12:59

  3. bugünkü baskınlarla, ucu hepimize dokunacak çomağı hissettiğimiz gazetedir.

  Önce geçersiz KHKlarla Susturulan Kürt basını ve ardından kapatılan sosyalist gazeteler... Şimdi de 4 Mart 2005 yılında "Fethullah Gülen'i övmek serbest, eleştirmek ve sorgulamak yasak: Yayınımız durduruldu!" haberini yapan Cumhuriyet gazetesi'ne, "FETÖcü olmak" bahanesiyle yapılan baskınlar...

  Kabul edin, etmeyin; bu ülkede darbe oldu. Askeri değil, sivildi. Peki ne değişti? Diktatörlüğün her türü diktatörlüktür ve tahakküm, kim tarafından gelirse gelsin tahakkümdür. Özgürlüğü elinden alınan hangi etnik kökenden, dinden ya da cinsiyetten olursa olsun mağdurdur. Kürt gazetesi kapatılınca derin bir oh çekenler, Cumhuriyet kapatılınca ah vah etmeyin, komik oluyor. Kürt gazeteciye "terörist" yaftası yapıştıranlar, basına özgürlük temalı paylaşımlar yapmayın, işe yaramıyor. bu bir insanlık sınavı, farkına varın artık...

  Biz, zulüm görenin yanında "ama"sız, zalime karşı dimdik durmadan bitmeyecek. Kimse bizi kurtarmayacak; kendimizden başka...

  31 ekim 2016 16:11 31 ekim 2016 16:16


  4. O iş öyle olmuyor işte

  https://twitter.com/verbakam/status/792976675134926848

  31 ekim 2016 17:42 31 ekim 2016 20:52

  5. Bu gazeteye yapılan operasyonun çok geç kaldığını düşünüyorum çünkü bu gazete özellikle can dündar başına geçtikten sonra operasyon gazetesine dönüştü ve sözcüden bir farkı kalmadı. Sözcüden bir farkının kalmamış olması demek elbette fetönün güdümüne girmiş olması demek ki bu zaten çok uzun zamandır biliniyordu.

  Fetö güdümündekilere

  Sonuç olarak geç kalınmış ama yerinde bir operasyondur.

  31 ekim 2016 20:37

  6. Fetö'nün güdümüne esas giren kitleyi herkes gayet iyi biliyor bence.

  Zamanında el ele verip milleti beraber düdüklerken hiç bir sorun yoktu, canınız hocaefendinizdi, bir an önce dönsündü, şu hasretlik artık bitsindi.

  Son 3 yıldır ayrı düşmeniz, 15 temmuzda götünüzü zor kurtarmış olmanız sizi aklamıyor yani.

  Şimdi de en başından beri fetöcülerin ne mal olduğunu bilen, ne kadar tehlikeli olduklarını defalarca kez dile getiren, onlar tarafından çeşitli şekillerde mağdur edilmiş insanlara yukarıda bahsettiğim malum grup fetöcü damgası yapıştırıyor, hem de hiç utanmadan.

  Ar damarınız çatladı diyecem de çatlamak ne kelime komple yok olmuş sizin, arsız kepazeler!

  Edit: ilk eksi 24 dakikada geldi, daha hızlı olduğunuzu sanıyordum :D

  31 ekim 2016 21:09 31 ekim 2016 21:44

  7. ufak da olsa yapılan hukuksuzluğa karşı durduğunu göstermek isteyenler için ''1 kasım günü destek için cumhuriyet gazetesi alma'' kampanyası oluşturulmuş, sessiz eylemleri seven biri olarak benim hoşuma gitti, belki katılmak isteyen yazarlar olur.

  31 ekim 2016 23:06


  8. Yukarıdaki süslüye teşekkür ederim bilgim yoktu gazete alınmasından. Sürekli gazete almamama rağmen bugün üçer beşer alacağım gazetedir. Artık yetti çünkü. Onu içeri al bunu içeri al. Geriye sadece ailesi kalıcak sanırım. Sarayda mutlu mesut yaşarlar dicem ama hiç bir hükümdarlık sonsuz olmamıştır. Elbet senin de sonuna gelinecek :)

  1 kasım 2016 13:23

  9. yazarlarının bir kısmı yönetim değişikliği ile ayrılmış gazete.

  yine iki taraf var. biri bu yönetim değişikliği ile gazetenin özüne döndüğünü savunuyor. diğer taraf ise iktidar işbirliği ile statükocuların kucağına atıldı diyor.

  10 eylül 2018 09:08

  10. internet sitesi günden güne inanılmaz şekilde kaliteyi düşürüyor. uzun zamandır bu kadar büyük bir hayal kırıklığı görmemiştim. hurriyet.com.tr'den terk ergen çoluk çocuklar gibi haber başlıkları atıyorlar.

  "burhan altıntop televizyonu bıraktı"

  "erdal bakkal vereceği oyun rengini açıkladı"

  sanatçı ciddiyetle kendince önemli, eleştiri dolu demeç vermiş. koymuşlar dizilerde canlandırdıkları karakterlere ait görselleri. hadi ona tamam da bu adamların isimleri yok mu?

  29 mart 2019 12:39