yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (389)
  • medya (17)

  389. sanırım ilk defa bir youtuber hatta bir insan hakkında bir yorumda bulunuyorum çünkü hayatına dahil olmadığımız insanları ekrandan görüp de sanki gerçekte var olan insanlar değillermiş gibi eleştirmek ya da övmek bana hem saçma hem de biraz empatiden yoksun geliyor.

  damla benim izlediğim 2-3 youtuberdan biri çünkü daha samimi ve eğlenceli buluyordum ama diğer girdilere katılıyorum son zamanlarda ruh hali çok iyi değil gibi sanki. deli gibi çar çöp alışverişi yapıp evine doldurması, bir anda gidip 5 dövme birden yaptırması, sürekli taşınması vs. bir şeyler arıyor sanki ama bulamıyor, kafasında olmak istediği insan olamıyor ve bocalıyor artık. en büyük şansı sonsuz destek veren sevgilisi bence o olmasa gerçekten bu kadar toplu duramazdı. arkadaşlarından, youtubedan ve alışverişten bir süre uzak kalmaya ihtiyacı var gibi.

  20 mart 06:02

  388. İç mimar Selim'den hallice tavrı ve marka işbirliklerine istinaden bu yorumu yapma hakkım olduğunu düşünüyorum.

  İç mekan tasarımı gibi bilimsel bir konuyu diğer sosyal medyacılar gibi obje alışverişi ishaline çevirdi.

  iyi mekan tasarlamak mermer görünümlü tepsi ve saksıları, mat altın detaylı çerçeveleri - aksesuarları, hasır-jüt detayları, mumları ve yeşil bitkileri bir odaya tepiştirmek değil. 

  salonuna bakınca insan fenalık geçiriyor. mutfakta yaptığı saçmalıklar fotoğrafta kalmak için bile manasız.

  Bu kadar kötü, ucuz çerçöpü bir odaya tıkıştıracağına parasını iyi bir resime, heykele, antikalara, tasarım aydınlatmalara, sandalyelere, İpek bir halıya hadi onu da geçtim yüksek teknolojili ev elektroniğine harcaması daha uzun ömürlü olurdu oysa.

  Tabii bu noktaya gelmek için henüz oldukça genç. İnternet ünlülerimizin en büyük problemi de bu sanıyorum. Kendilerine yatırım yapacak vakitleri ve haliyle inceltilmiş zevkleri yok. Buna rağmen yaşlarına göre oldukça yüksek gelir seviyelerine sahipler. Sonuç; bir sürü abuk subuk objeyle ve kıyafetle dolu, en fazla 2 yıl ömrü olan hızlı tüketim evleri.

  Son olarak: nolur deve tabanlarını rahat bırakın!

  19 mart 17:51 19 mart 17:52

  387. yazmayacaktım ama kendimi tutamadım, dekorasyonla ciddi anlamda takıntılı hale gelmiş youtuber. az önce mutfak düzenlemesiyle alakalı bir video izledim. aspiratörün altına çerçeve astı. hayır, şaka yapmıyorum. bütün yemek yağının, lekesinin bulaşma ihtimali olan alana çerçeve astı. hayır bunlarla da bitmedi beyaz kablonun etrafına görüntüsünü beğenmediği gerekçesiyle siyah pipet geçirdiler arkadaşıyla beraber. belli ki evdeki herkes de bu hareketleri aşırı normal buluyor kimse garipsemedi çünkü. ciddi bir eşya bağımlılığı olduğunu düşünüyorum ve sağlıksız buluyorum bu davranışlarını. evini pinterest'te gördüğü evlere çevirmeye çalışıyor ancak bunu yaptıkça o kadar ruhsuz ve planlı görünüyor ki evi... bu durumu fark ettiğinde ne olacak en çok onu merak ediyorum.

  19 mart 13:56


  386. Biri için böyle bir platformda psikoloji analizi yapmak doğru değil ancak damla nın etrafında kendisini uyaran bir allah ın kulu yok sanırım. evini paylaştığı arkadaş grubu damla nın hayatını yönetiyor. Kendi evinin işini, dekorasyonunu bile arkadaşları yönlendiriyor. evi ile aidiyet kuracak yalnız başına kalacağı zamanı yok. sürekli bir gürültü ve kalabalık. farkında olmasada bu etkenler onun enerjisini emiyor. malesef bu tip aşırı grift arkadaşlıklar büyük bir öfke patlaması sonucu biter. istanbul da bir hayat kurmaya çalışan arkadaşlarına maddi manevi destek olması çok güzel bir davranış ancak bu durum onu tüketmiş görünüyor. ona her koşulda destek olan sevgilisi bence iyi bir insan. sevgilisini alıp başbaşa bir tatile gidip kendini şarj etmesi ve evindeki kalabalığı temizlemesi ona ve youtube kariyerine iyi gelecek.

  19 mart 11:07 19 mart 11:10

  385. dövmeleri gerçek değilmiş gibi görünüyor, eskiz gibi, öyle özensiz, kaba.

  15 mart 12:43

  384. dövme videosunu tek ilginç bulan ben değilmişim.. bana hiç mantıklı bir hareket gibi gelmedi bir anda 5 tane dövme yaptırmak, minimal de değiller. artı olarak, bir anlamı olmayan şeyleri dövme yaptırmak bana tuhaf geliyor

  15 mart 02:09 15 mart 02:10

  383. depresyonda olduğunu düşündüğüm yutubır. Devamlı bir değişiklik arıyor ama sonrasında onu da istemiyor başka değişiklik vs vs. İlk başta 1-2 dövmeyi anlarım ama 5 dövme yaptırmak nedir birden bire ki dövmelerde el bileği yani çok görüp sıkılacağı bölgeler. 

  fuat, selin vs aşırı sıktı artık ben bile izleyici olarak bunaldım. bir müddet arkadaşlarından sevgilisinden uzak durup kafayı dinlemesi lazım yoksa ev,dövme gibi ne kadar değişiklik yaparsa yapsın hep mutsuz memnuniyetsiz olacağını düşünüyorum. Çünkü ihtiyacı olan değişiklik bu değil. 

  ala ile barışık olduğu sevgilisinin askerde olduğu zamanlarda ki halini çok özledim şahsen.

  14 mart 17:25


  382. emin değilseniz ilk dövmeyi sürekli göreceğiniz yere yaptırmayın demişti dövme sanatçısı arkadaşım. hep göz önünde olduğu zaman dövmeden soğuma ihtimali daha yüksek oluyor diye. kaldı ki damla hem tek modelle yetinmedi kolunu gazeteye çevirdi hem de her iki kola yaptırdı. daha bandajı çıkartmadan sildirme ihtimalini düşünmesi de cabası sanki daksille üstünden geçince siliniyor. hiç acısı, zahmeti, lazer seansları yok? hint kınası yaptırsaydı o zaman

  14 mart 16:18

  381. beğenmediği dövmesi ile ilgili ''enerjimiz tutmadı'' nasıl demedi hayret ettim

  14 mart 13:36 14 mart 13:45

  380. Daha önce dövme yaptırmamış ama aynı gün 5 tane birden yaptırıyor. Bunlardan iki tanesi de gayet büyük. Estetik yaptırırken bile birden bire  çok çok yaptırıyor.  hayat felsefesinin "sonunu düşünen kahraman olamaz memati" Olduğunu düşünüyorum. (gizlinot: Yılan dövmesinin yanına bunu yazdırabilir:d)Kensinde değişim yaratacak, kalıcı etkisi olan konularda adım adım ilerlemesini tavsiye ederim. Dövmelerinin kendisine yakıştığını ve Gözü alıştıkça daha çok seveceğini düşünüyorum.

  14 mart 12:21