girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (0)

1. High end kozmetik satan bir instagram sayfası. Daha önce indirimleri duyurma kampanyası başlığında chanel soleil tan sattığını belirtmiştim. Havale usulü ile çalışıyorlar, benim şimdiye kadar satın aldığım ürünlerde herhangi bir son kullanma tarihi sorunu olmadı. Ürün cesidi bol, fiyatlar yaklasik %10 ila %30 civarı daha uygun fiyatlarda. ama ürünler her zaman bulunamayabiliyor. O yüzden beğendiğiniz, ihtiyacınız olan bir ürün varsa kaçırmayın.

Güvenilir bir sayfa, tavsiye ederim.

22 temmuz 2015 17:47

2. Açık açık söylüyorum, güvenilir bulmadım. Girdim baktım sayfalarına. Naked paletler kendi sitelerinde 54 dolar. Yani 146 tl. Üzerine vergi eklendiğini de düşünürsek hiç bir yerin zararına 120 liraya satması mümkün değil. Belki bir kısmı orjinaldir ama 15-20 lira için riske atmayın gözünüzü seveyim. Çin'de birebir kopyası yapılıyor bu ürünlerin. Pazarlarda bir ürünler satıyorlar en iyi bilen bile ayırt edemez. Ne paranızı ne de canınızı riske atmayın benim önerim.

22 temmuz 2015 18:15

3. dün akşam fondöten siparişi verdim, az önce geldi. içine 1 tane lancome gece kremi, 1 tane dior günlük nemlendirici, 1 tane de Jean paul gaultier in parfüm testerini koymuşlar.

fondotenin batch kodunu sorgulattım, şubat 2015 üretim tarihli.

açıkçası ben çok memnun kaldım. bu kadar testerlı alışverişe alışık olmadığım için biraz da şaşkınım.

22 aralık 2015 16:05


4. ben de chanel far paleti almıştım ama 2015 sonbahar koleksiyonuna ait olduğu için eski olmayacağı garantiydi. batch kodunu kontrol ettiğimde haziran 2015 çıktı. ürün de gayet güzel, orjinalliğinden şüphem yok. ama tabi nasıl bu kadar normalin altına satıyorlar, ondan emin değilim :/

22 aralık 2015 16:42

5. Orijinal olup olmadığı konusunda sürekli gidip geldiğim sayfadır. Yukarıdaki yorumlara güvenerek batch kodundan yola çıkarak orijinal olduğunu düşünüyorum, sayfaya bi gidiyorum o fiyatları görünce fake gibi geliyor, kısacası işin içinden çıkamadım. Çıkarsam da sağlam yardırıcam umarım çıkmam.

22 aralık 2015 20:37

6. birkaç gün önce buradan fondöten satın aldım ki instagramdan alışveriş hiç tarzım değildir, ilk alışverişimdi bir instagram sayfasından, kargo elime ulaşana kadar da deli cesaretiyle iş yaptığımı düşünüp durdum. ödeme yaptığımın ertesi günü siparişim elimdeydi. siparişimin yanında 2 tane calvin klein euphoria parfüm testeri da vardi. artık güvenilir bulduğum bir sayfa olduğu için düşüncelerimi yazabilirim; sayfa sahibi gayet ilgili, güven problemi yaşadığımı anladığından istediğim ürünün elinde bulunan renklerinin fotoğrafını attı, istediğim renk olmadığından beklememi söyledi, tekrar iletişime geçtiğimde istediğim ürünün fotografini atti, ödeme yaptıktan sonra kargo paketinin fotoğrafını yolladı. kargo gelir gelmez fondöten için batch code sorgulaması yaptim, haziran 2015 çıktı. bundan sonra da alışveriş yapabileceğim bir sayfa. neden bu kadar uygun fiyata satıldığına gelince, satılan ürünler hiç kullanılmamış orjinal tester ürünler.

edit: bu arada eklemeyi unutmuşum, ürün faturayla birlikte geldi.

2. edit: bu girdiyi yazdıktan sonra da birçok alışverişim oldu bu sayfadan, yine sorunsuz oldu hepsi. hatta birinde internet bankacılığından cumartesi günü olduğu için havale yapamadığımı, pazartesi gününe kadar ürünü ayırmasını rica ettim sayfa sahibi abdullah beyden, pazartesi günü daha ben ödemeyi yapmadan kargo bana gelmişti. alışveriş yapmayı düşünüp güven problemi yaşayanlar varsa tereddüt etmesin.

30 aralık 2015 22:27 7 nisan 2016 11:35

7. eskiden çok daha uygun fiyata satıyorlardı artık biraz fiyatlar hafiften yükselmiş. ama kesinlikle orijinal ürünler satıcı inanılmaz güvenilir saygılı bir beyefendi. gözüm kapalı alışveriş yapacağım tek hesap.

30 aralık 2015 23:21


8. yaptığım alışverişlerden acaip memnun kaldığım bir hesap.

Alışveriş yapıyorsunuz max. 2. gün elinizde ve orjinalliğinden zerre şüphe yok.

herkese tavsiye edilir **

10 ocak 2016 22:29

9. instagramda alışveriş yapıp memnun olduğum nadir hesaplardan biridir kendisi.siparişim ertesi gün elime ulaştı, sorunsuz geldi ve orjinaldi. herkese tavsiye edebilirim

3 mart 2016 19:29

10. daha önce damla kozmetik hakkında güzel bir girdi paylaşmıştım. genelde uygun fiyatlı ve güvenilir olması ile oldukça takdirimi toplayan bu firma, bugünkü anastasia beverly hills, tarte, lorac gibi markalardan ürünlere oldukça fazla kar koyarak paylaşmış. yurtdışında fiyatları takip ettiğim için biliyorum, ama takip etmeyen insanlar olabilir. 40$lık paleti 220tlye satışa koymaları, sinirimi tepeme attırdı.

9 mart 2016 11:57 9 mart 2016 14:03