yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • medya (0)

  1. müzik kulağı, ritim duygusu ve beyin-vücut koordinasyonu ile gerçekleştirilebilecek eylem. öyle çok kasmadan içinizden geldiği gibi yaptığınızda ne sinir kalır ne stres. ayrıca tempolu danslar kalori yakmak için birebirdir.

  29 nisan 2014 22:26

  2. Beni dünyadan soyutlayan eylemdir. Strese birebirdir. Kesinlikle mutlu ediyor. Ayrıca 29 nisan dünya dans günü olarak kutlanır :)

  29 nisan 2014 22:41

  3. hep merak ederdim balerinler o kadar süre kendi etrafında dönünce başları dönmez mi diye. meğer bu arkadaşların beyni buna göre tasarlanmış. gazetedeki haberin yalancısıyım tabi. dans etmek iyidr arada bir sresten uzaklaşmalı. hareket etmeli insan. hele sevdiğin biriyle daha da güzel. açıkcası konserlerde dansçıları kıskanırdım. onların yerinde olmak isterdim. o ne uyumlu danstır. madonna konseri beyonce falan. hele madonnayı izlerken oturduğum yerde yoruluyorum. kadın sahnede ölecek diye gizli gizli korkuyorum. ama bazen dans için 12 saat çalıştıklarını duydum. biz onun yaşına gelince nasıl gözükürüz allah bilir. dans iyidir. kimseye zararı yok. insanı disipline sokar.

  30 nisan 2014 14:32


  4. bu konuda bir itirafım var sevgili süslüler :( her ne kadar bu başlığı açan kişi ben olsam da (sevgili (yazar: nylon)'un uktesiydi) dans etmekten nefret ederim :( çünkü beceremem. ben düz yolda bile sağa sola takılan, vücut koordinasyonu sorunlu bir insanım, bir de üzerine ritim duygum olmayınca deymeyin benim dansımı izleyenlerin keyfine. iki nota duyduğu anda dans pistinde beliren insanlara derin bir hayranlık duyuyorum bu sebeple.

  hayatımda ilk defa en uzun süreli dans pisti maceram kendi düğünüm oldu, onda da sıkıyorsa oynama zaten. ama allahtan gelinlik zaten kendi başına bağımsızlığını ilan etmiş bir arkadaş olduğundan dansın ritmi ile oynuyormuşum gibi görünmeme çok yardımcı oldu. bir de en şanslı olduğum nokta eşim de benim gibi hiç sevmez, böylece birbirimize eşlik etmek zorunda kalmaktansa oturduğumuz yerden hafif ritim tutarak müziğe eşlik etmeyi yeğliyoruz genelde. dans edenleri izleme konusunda çok iyiyimdir ama bak söylemeden geçmeyeyim (ybkz: swh)

  2 mayıs 2014 17:35 2 mayıs 2014 19:13

  5. Spor yapmak istedin mi elbet bir yol bulabileceğinin kanıtı. Spor demek, hayatına hareket katmak demek, illa sevmeden zorla spor salonuna gitmek veya dakika sayarak öfleye püfleye hareketler yapmak demek değil ki.

  Aç odanda sevdiğin müziği, hopla, zıpla, kafanda klipler çek, koyver gitsin. Hem kafan dağılsın hem kasların rahatlasın. Hem mutlu ol (gizlinot: endorfin salgıla) hem vücudun sıkılaşsın. Mis. (gizlinot: Hem de bedava)

  1 haziran 2014 22:58

  6. ruhu bedeni canlandırmanın gençleştirmenin en eğlenceli yolu

  7 eylül 2014 00:42

  7. 6 yıldır tangoyla, 19 yıldır freestyle ile icra ettiğim eylem.

  1 ekim 2014 10:43


  8. her gün 4 dk pharrel williams'ın happy isimli şarkısında yaptığım anlamsız hareketler bütünüdür.

  michael jackson da çok severim acayip thriller dansı yapalım hele 3 kişi olursak tadından yenmez, bi de beat it şarkısında çok başarılıyımdır.

  velhasıl dans etmek harika birşeydir.

  16 mart 2015 22:44

  9. 13 yıl düzenli kafkas 2 yıl bale yapmış ve 2 senede kafkas dersi vermiş birisi olarak söyleyebilirim ki hayatım boyunca hiç kimsenin hiçbirşeyin vermediği mutlulugu aşılamıştır bana. Hoş dans sevdam yüzünden diz kapağımın sakatlanması sonucu sahnelere veda etmek zorunda kalsamda etrafımdaki herkese hem kendileri hemde çocuklarını mutlaka dans konusunda şans vermelerini öneriyorum. Gerçekten beni çok huzurlandırıp mutlu ediyordu. Özellikle kız çocuklarının yeteneklerini evde ufak yaşlarda keşfedip yollamalısınız bale eğitimlerine süslülerim

  17 haziran 2015 18:58

  10. Hobi olarak dans kursuna yazıldım. Küçükken hep hayalimdi bale kursuna gitmek, dans etmek. Aynanın karşısında hep dans ettim. Shakira'yı izledim sürekli. Üniversitede bile arkadaşlarla toplandığımızda topuklu ayakkabılarımı giyer dans ederdim.

  Üniversite bitti, iş hayatına atıldım. Monotonluktan kurtulmak için herhangi bir kursa yazılacaktım. İş çıkışı eve giderken bir dans kursu tabelası gördüm. Hemen girdim içeri. Hiç aklıma gelmemişti dans kursu.

  Kursa yazıldım eğitim almaya başladım. Ve şu anda paramı dans ederek kazanıyorum. Yeteneğim varmış, kendimi geliştirdim ve hayallerimdeki mesleği yapıyorum. Dansçı oldum. İşimi seviyorum :) bu ülkede dansçı olmak zor olsa da..

  4 aralık 2016 23:53