5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (1)
  • medya (1)
5

1. ince telli saçlar için kırılma ve dökülme karşıtı şampuan. kafein, karabiber yağı, zencefil yağı ve tarçın yağı ile birlikte sls kadar zararlı olmayan koruyucular da içeriyor. Kendisini hissettiren fakat iç sıkmayan, bitkisel bir kokuya sahip.

Şampuanın en sevdiğim özelliği saç derisini canlandırması, içindeki yağlar sayesinde saç derisinde hafif mentollü ve nefes alan bir his bırakıyor. Yağlanmaya meyilli ve ince telli saçlarımda kuru şampuan kullandığımda, ertesi gün saç derisinde oluşan kapalı ve ağır hissi geçiriyor, tertemiz/kalıntısız bir saç derisi bırakıyor, aynı zamanda rahatlatıyor. Saçlarımda kırılma problemi yok, kırılma karşıtı etkisini gözlemleyemedim. saçlarımda ekstra güçlenme ya da saç tellerimde kalınlaşma olmadı fakat mevsim geçişlerindeki saç dökülmesini kontrol altına alıyor. Ek olarak Saçlarımı boyadıktan sonraki hafta boyunca dökülmeyi ciddi anlamda azalttı ve saç derisindeki boya kalıntılarından kaynaklanan kapalı/yapışık hissi geçirdi.

Özetle ince telli, çabuk yağlanan saçlara sahip olan, mevsim geçişlerindeki saç dökülmelerini azaltmak isteyen, kuru şampuan kullandıktan sonraki şampuanlamada ferah bir saç derisi isteyenlere önerebilirim. 250 ml ürünün fiyatı 54-80 tl arasında değişiyor, pek çok sitede sık sık indirime giriyor.

23 nisan 15:46

2. Memnun kaldığım bir ürün. Çok güzel kırmızı bir rengi var. Ferahlatıcı hafif mentollü bir kokusu var ve saçta da öyle bir mentol etkisi hissediyorsunuz. Sanırım bu etki kan akışını hızlandırmaya ve saç köklerini harekete geçirmeye yarıyor. Çok göze çarpan bir etkisi olmasa da güzel bir şampuan. Yalnızca saçlarınızın yumuşak olmasını ve kolay taranmasını istiyorsanız bu size göre değil. Çünkü benim saçlarımı çok karıştırdı ve biraz da sertleştirdi.

6 ekim 21:29