0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. Kıştan beri haftada bir kullandığım saç maskem. Davines ürünleri saç bakımında profesyonel ürünler olduğundan çok merak ediyordum ancak fiyatlar tuzlu tabii hep. Ankaralı olanlarınız bilirler, bir gün ilkiz sokaktaki dükkanları gezerkene bir dükkanda bu markanın ürünlerinin satıldığını gördüm. Piyasa fiyatını neredeyse yarısı fiyatına aldım bu maskeyi. Kuaförlerdeki fiyatlarını hayal edemiyorum bile. Ekonomik bir alışveriş oldu kesinlikle. Maskeden bahsedeyim biraz. Kahverengi yarı saydam bir kasede satılıyor ki içeriğinde yağ bulunduran ürünlerin şeffaf ambalajlardansa bu şekilde saklanmaları daha doğrudur. Yağlar ışık etkisiyle bozulabilirler çünkü. Kokusu buram buram baharat ve mentole benzer yakıcı bir koku. Koku hassasiyeti olanlar hoşlanmayabilir ama ben saç ürünlerinde kokulu olanları tercih ederim hep. Öyle severim. Şampuanı duruladıktan sonra fazla suyunu aldığım ıslak saçlarıma, dipleri hariç yediriyorum bu maskeyi ve on beş dakikayı geçkin bir süre saçımda bekletiyorum ve duruluyorum. Bundan sonra saç kremi yapmama gerek kalmıyor çok kararında bir yumuşaklık oluyor çünkü saçımda. Sonrasında kolayca tarayabiliyorum dolaşma, kopma vs. Olmuyor. Kokusu oldukça kalıcı maskenin. Yıkanmamışsam üç gün sonra bile saçımda kokusunu duyuyorum. İddiası besleyici ve yapılandırıcı olduğu. Ne kadar profesyonel olursa olsun hiçbir saç ürününün kırık saçı onarmayacağını biliyorum. Bu da mevcut kırığı onarmıyor ama saça mukavemet sağlıyor ve kırılmayı önlüyor.

9 haziran 2015 20:19

2. Abartı

Bu ürünün ve tüm davines ürünlerinin abartildigini düşünüyorum. Davines mask boyası hariç. Bundan 2 yıl önce 89 â almıştım maskeyi, yeni aldığım ise 59 tl. Saçı sadece yumuşatıcı özelliği var,yok öyle onariyor falan hikaye kızlar. Bir de bu serinin saç bakım bileşeni var davines living enzyme infusion akıllara zarar resmen.Benim işlem görmüş saçlarımı semsert yapti, ama davines mask boya gerçekten güzel.

14 eylül 2016 01:42

3. Saçı ağırlaştırmadan, kararında bir nem sağlıyor. Saçlarınız yandıysa ve bir anda kısacık kestirmeye içiniz el vermiyorsa, saçlarınızı daha kullanılabilir hale getirecek bir maske. Tabi onarmıyor kesinlikle, onu belirtmeden geçmeyeyim. Bıraktığınız an saçlarınızdaki o bakımlı hâl gidecektir.

12 ağustos 10:24 18 ekim 16:56