yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (66)
  • medya (2)

  1. duygu özaslan ve sevgilisi tarafından açılmış çiçeği burnunda kanal

  31 ekim 2015 21:34

  2. İzleyip izleyip halime şükredeceğim kanal.

  31 ekim 2015 21:45

  3. taylito ağırlıklı gideceği anlaşılan Estee Lalonde'nin everyday estee kanalının çakması.

  31 ekim 2015 22:17


  4. Duygu özaslan'ın bir nevi spin off kanalı sanırım, ya da taylan ağırlıkta da olabilir bilemedim. Taylan yaptığı yemekleri tarifi ile yayınlarsa takibe alabilirim. Ancak bunun da içine reklam falan karıştırmaz umarım yoksa tutacağını sanmıyorum.

  31 ekim 2015 23:46

  5. Hakkındaki girdileri okuyup "fakat arkadaşlar link vermemişsiniz" dediğim kanal. (gizlinot: allahını seven üzerime link atsın )

  1 kasım 2015 08:26

  6. prim vermemek için hakkında çok konuşulsa bile bundan sonra izlemeyeceğim ve izlenmemesine teşvik edeceğim video kanalıdır. bence duygu'dan çok taylan olacak bu vloglarda. zaten ne zamandır belkiyordum taylan duygu'nun takipçilerinden ne zaman nemalanacak diye. buyrun.

  merak edenler için söyleyeyim: bundan sonra da izlediğinizde muhtemelen taylan ve kendisinin komik olmayan esprilerini, bol bol boş muhabbetleri, duygu'nun kasıntı hallerini, az ünlü insanların beni tanıdınız mı bakışlarını, yiyecek-içecek görüntüleri ve starbucks kupası göreceksiniz.

  bir de taylan efendi bize çok kızmış herhalde. videoda "kanalın adını ingilizce aldık çünkü yabancı özentisiyiz.", "duygunun makyaj videosu var onu çekicez zaten biz napıyoruz ki başka boş boş dolanıyoruz iş güç yok di mi" diye serzenişte bulunması gözümden kaçmadı. ayyy alındın mı çeeeeeenn?

  1 kasım 2015 10:26

  7. Ayy bi link vermediniz ya kendimi koray sargın gibi oradan oraya atıp, yemekleri ağzıma tıkıştırıcam asdfgh. Tanım da yapayım bari, Ülker linkini aradığım kanal.

  Edit: (yazar: sumbrella) yetişti, attı linki sağolsun(: uzun uzun yazacağım ama önce bi yoğurt yiyeyim zehrimi alsın, bi yoga yapayım da ruhum Arınsın. O kadar ergenlikten sonra.

  1 kasım 2015 13:29 1 kasım 2015 13:59


  8. -öncelikle kafamı biraz dağıtmam lazım malum iç şişti, içim sıkıldı.-

  geçenlerde bir yazar-kim olduğunu hatırlamıyorum- hakan sabancı'dan bahsetmiş. ben de kim ya bu hakan al yanaklı olan mı derken kendimi yakışıklıca, zengin bir adamın instagramında buldum. bazı şeyleri göze sokmaya gerek yok; mesela zengiliği ve gerçekten zengin olmayı(gizlinot: yani hep zengin olmayı). fotolardan akıyor resmen bu durum, zorlama yok, markalara zoom yok. oradan daha yakışıklı olan arkadaşının profiline geçtim: berk boyacıgil(gizlinot: ednan ziyagil felan acaba soyadıma -gil mi ekletsem?). onunda fotolar aynı şekilde, yurtdışında çalışmalar, yine las vegas'ta orada burada tatiller. yani her şey ortada apaçık. üstünde sakil duran bir şey yok aksine oldukça fit.

  sonra ertesi gün bu videoyu izledim. dakika 1 gol 1 starbucks'a yapılan vurgu. yani geçmedik mi be starbucks'ı, taksim'de turistler starbucks'a gidip şekerleme yapıyor. gittikleri mekanlar da falan hiçbir özellik yok. öğrenciyken gittik, hala da gideriz videoya alınacak bir ekstremliği yok yani(gizlinot: been there, done that).

  bana okuduğum vakıf üniversitesinde sabahtan akşama kadar kantinde takılan, macbooklarından gümbür gümbür müzik dinleyen tipleri hatırlattı her biri. zara'dan oluşturulmuş copy paste bir stil, salak saçma muhabbetler... başta duygu beyaz değil ama bu maske keh keh. off espri anlayışı dibin dibi, resmen bodrumda.

  neyse kısaca duygu yine ennn ön planda olan ben olmalıyım diyerek duygu crew falan demiş. yazık la sana taylan, kendi kanalında bile 2. planda olmak biraz can sıkıcı olsa gerek ahasskjd.

  2 kasım 2015 12:22

  9. kamerası (gizlinot: uff saçmalama bi tane diil bissürü kameraları var) olan herkesin vlog çekmemesi gerektiğinin kanıtı olan kanal (gizlinot: bi anlatım bozukluğu var ama düzeltemedim, vurmayın). hayatımda bu kadar boş bir içerik görmedim, tamam hayatınızın boş olduğunu bu zamana kadar zaten çözmüştük de bu kanalı açma sebebiniz ne kadar dolu olduğunu kanıtlamaya çalışmak değil miydi? ben mi yanlış anladım :/ (gizlinot: failfailfail) (gizlinot: son vlog hayatımdan 8 dk çaldı) (gizlinot: geri istiyorum...)

  tanım: 4 tane kameraları olduğu halde vlog çekemeyen ekibin (gizlinot: itsmeduygucrew zaa.) gereksiz, boş ve amaçsız kanalı.

  (gizlinot: evet duygu hava çok soğuk ve çok üşüyorsun)

  he duygu he "kontemporeyiri".

  22 kasım 2015 20:59 22 kasım 2015 21:15

  10. (bkz: vloggerları boykot ediyoruz kampanyası)

  22 kasım 2015 21:22