sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (12)
 • medya (0)

1. Yaş ile aklın doğru orantılı olduğuna inanmıyorum ama 42 yasında olduğunu söyleyen birinin böyle laflar etmesi de utanç verici. Sanırım erkekler ergenliği hiçbir zaman tam olarak atlatamıyorlar.

Tanım: bir şarkıcı.

21 eylül 2015 15:25

2. Bu adamın derdi ne anlamıyorum. Sürekli sertab'ı kendisinin terkettiğini söyleme çabaları, sürekli eski ilişkisini kötülemeye çalışması falan. Yani madem bu kadar kötü bi ilişkiydi projeydi diyelim 18 yıl aklı neredeymiş. anlaması için 18 yıl mı geçmesi gerekmiş yani. Bir ilişki bittikten sonra bence kimin bitirdiğinin bir önemi yok. Ama sürekli ben bitirdim, ben ayrıldım diye ortalarda dolaşan biri varsa bence sağlam bir kuyruk acısı vardır. 18 yıldan sonra bu şekilde konuşabiliyorsa, yeni sevgilisinden ayrılınca neler söyler düşünemiyorum bile. İyi ki kurtulmuş sertab erener böyle bir adamdan.

21 eylül 2015 15:35

3. benim komiğime giden şey kendisi şu an çok mutlu olduğunu iddia etse de geçmişinde debeleniyor. sertab erenerden bahsediyor, önceki ilişkimde şöyle kötüydüm, böyle ölüyordum, şimdi çok mutluyum diyor. sertab erener bu konuda tek bir açıklama yapmayıp kendi hayatına bakmış ve hatta evlenmişken bu adamın kalkıp maziyi hortlatması söylediğiyle çok çelişiyor.

madem bu kadar mutlusun ve yaptığından pişman değilsin, neden kendini her fırsatta aklamaya ve insanların sertabsız mutlu olduğunu düşünmelerini sağlamaya çalışıyorsun diye sorarlar adama.

21 eylül 2015 15:44

4. olayın sertap'ında demir'inde değilim ama bir insanın üç lafından biri "mutluyum, çik mitliyim, yini hiyitim bini çik mitli ediyir" diyorsa ben o insanın mutluluğundan şüphe ederim.

pek çok kişi gibi ben de ikisinden de pek haz etmeyen gruptayım. ama "arkadaşlar şimdi size artık ne kadar mutlu olduğumdan bahsetmek istiyorum, toplaşıp dinleyin" diye bunu kırk kere dile getiren kişiye olan antipatim tabi ki çok daha fazla.

tanım: mutlu bir besteci, şarkıcı.(gizlinot: swh )

21 eylül 2015 15:54

5. Ben hayatımda hiçbir beşik kertmesinin kertiğine (gizlinot: swh) " zaferlerim " gibi büyük bir şarkı yazdığını görmedim.

21 eylül 2015 16:10

6. 42 senede yarattığı cool müzik adamı imajını bir günde yıkan adam. Anlattıklarını doğru ya da yanlış bilemem ama 18 yıl biriyle birlikte olup sonra bu şekilde ortaya çıkması doğru değil. Sen üzüldün, yıprandın ama hayat arkadaşın yıpranmadı mı yani? Kalkıp seni yerden yere mi vurmalı? Ama tabi her zaman dendiği gibi reklamın iyisi kötüsü olmaz. Albümün çıkmak üzereyken böyle bir röportajla adından söz ettirmek çok samimi (!!) geldi bana

21 eylül 2015 17:36 21 eylül 2015 17:36

7. keşke şarkı söylemese dediğim kişi. röportajının da rock devrimi yapacağım kısmından sonrasını okumadım gülme krizim geçsin okurum belki bi ara.

21 eylül 2015 20:52

8. sertab erener'in 18 yıl boyunca etinden sütünden faydalandığı yetmiyormuş gibi hala satmayan kasetine, dinlenmeyen single'ına pr yapma derdine düşmüş. 1 yıl önce bitmiş ilişkin hakkında konuşmayı niye bu kadar bekledin be adam. kadın evlenmiş, sen yeni manita yapmışsın hala hazmedememişsin bir şeyleri.

evet panik atak bastırılmış sorunların yüzünden oluyor ama kimsenin kimseyi zorla şerle ilişkiye dahil ettiğini düşünmüyorum. ben artık bunalımdayım dese sertab erener yakasına mı yapışacaktı sanki.

rock devrimi lafı da kocaman bir söz olmuş. 42 yaşına gelmiş, köhne rock barlarda çalabilecek kadar kitlesi olan(gizlinot: yıllarca rock üretimi yok ki kitle olsun) kişinin çıkıp devrim mevrim diye konuşması da çok egoistçe.

ne kadar sığ ne kadar çiğ bi adammışsın demir demirkan. istediğin kadar yetenekli ol ama bu senin evli barklı bir kadının arkasından konuşacak kadar basit olduğunu değiştirmiyor.

21 eylül 2015 21:47 21 eylül 2015 21:50

9. "Kıyakçılığın sonu ayakçılık, ben artık sertab'ın nesi olduğumu bilemez hale gelmiştim."

"Öteki ilişkim, beşik kertmesi gibiydi."

"Şimdiki ilişkim çok farklı, su damlası gibi sade bir aşk." (gizlinot: Adamın içinde, bir adet arda erel varmış meğer.)

Ya, bu ne, bu? Hakikaten, olgunluğun yaşla ilgisi yok.

"Bu kadar aşağılık bir adam mıyım, bu kadar mı sığım?" Diye sormuş, kendisini evetlerle uğurluyoruz.

21 eylül 2015 22:34

10. " beni beni, demir' ini "

21 eylül 2015 22:35