yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (56)
  • medya (2)

  56. Hıçkırarak ağladığı podcastlerinde sümüğünü çekerken konuyu birden reklamını yaptığı markaya bağlaması aşırı cringe geliyor.

  10 mayıs 23:41

  55. (yazar: Urasil) 'e katılıyor ve kafa dağıtmak için keyifle yer yer gülerek dinliyorum ama neden zaman zaman türkiyenin en çok dinlenen podcasterı olduğunun altını çizme ihtiyacı duyduğunu ve diğer podcasterlerın içerik boşluğuna değindiğini anlamıyorum. Üzgünüm (gizlinot: Dinleyici olarak değilim ) senin haricinde de bize keyif veren podcasterlar var deniz, ortamlarda satılacak bilgi merveye mi giydiriyor diye düşünmeye başladım (gizlinot: O da başlarda olduğu için) -eğer öyleyse seversin sevmezsin ama bence merve de bu işi iyi yapanlardan. eminim herkese hitap eden çeşit çeşit podcasterlar var, her birinden dönemsel olarak farklı konularda beslenebiliyoruz. Bu "en" olma tutkusu insani ama diğerlerine haksızlık olarak görüyorum. (gizlinot: Evet diğer podcasterların da avukatıyımdsg)

  10 mayıs 17:05 10 mayıs 17:07

  54. ya kaç yaşına gelmiş hala liseli gibi kendini anne baba travmasıyla, asilikle, marjinallikle ve dövmeleriyle tanımlıyor. he deniz he, bu ülkeye fazla entelsin, en aşırı sensin. linç kültürü yüzünden baş tacı ediyo çoluk çocuk bunları. birkaç podcastini eğlenerek dinlemiştim, tekrara dönünce bıraktım.

  hani sözlükte beyaz ten gururu vardı ya bi dönem, alttan alttan gereksiz bi yanını övmek ama farkettirmeden. bu kadında bu var bence. tıp puanıyla dişe gitmişte, yok sıfırdan reklamcı olmuşta bilmem kaç kere söyledi. arkadaş zengin çocuğusun, kim milyonerden kazandığın parayla lüks iç çamaşırı alıyosun,(gizlinot: sıfır noktasındayken) sen ne anlayacaksın sıfırdan başlamaktan ya. bi podcastinde anlattın bitti sonra benim bu konuya doğal olarak ilgim kayboldu. sıfırdan başlayan insan aile evinde olur, kyk borcu olur, işsiz olur. üzerinde psikolojik baskı olur. cebinde kahve içecek parası olmaz. bilmediğiniz sulardan çıkmış gibi yapmayın ya.

  6 mayıs 21:32 6 mayıs 21:36


  53. Terapi görmüş hali buysa dediğim kişidir

  Doğal seleksiyon lafını da metin yazarı olarak etmiştir kendisi ponçiktir eminim. 

  Şımartıyorsunuz şu ilgi budalalarını tepemize çıkıyorlar sonra . Ailesine de sabır diliyorum özellikle kardeşlerine 

  6 mayıs 12:25

  52. Çok zeki bir kadın, dinlerken kahkaha attığım zamanlar da oldu. Ama bu kadını dinlerken bir reklam yazarı diye dinlemek lazım. Dediklerini samimi bulmak için naif olmak gerekiyor. Öyle senaryo gibi dinleyince insanın siniri bozulmuyor, neşeyle dinliyor. Sanki bir dizi karakteri gibi ama sağlam ürün yerleştirme var, her hikayesi o reklam için düşünülmüş gibi.

  Ben muhabbetini eğlenceli buluyorum, anlattığı gibi biri de değil bence, persona yaratmış, insanlar neyi sever, neyi dinler diye kafa yormuş ve bunu çıkarmış. 

  Bir podcastinde Şeyma subaşı'ndan bahsediyordu, ona bir realty show yapacaklarmış ama olmamış. Orada bahsediyor bu sahte ama sevilir bir "gerçek" oluşturmaktan. 

  Herkesin anne babasıyla sorunu vardır az çok, ama bu dönemde bunu anlatmak iş yapıyor diye düşündüğü için anlatıyor bence. Denildiği gibi gerçekse hakkaten tuhaf olur, abarttığı konusuna katılıyorum.

  Edit: seven dinlesin sevmeyen dinlemesin neden bu kadar insanların kafa dağıtma yöntemlerine ve dinlediklerine karışıyorsunuz, saçma. Birini dinlemek tüm düşüncelerine katılmak demek değildir. 

  6 mayıs 12:08 6 mayıs 12:40

  51. Kendisini seven, podcast'lerde söylediklerine itimat edenlerden uzak duruyorum. Size de tavsiye ederim. Travma travma travma travma travma ehhh yeter. Yazık vallahi anne babasına. Bence hata onlarda falan değil, Belli bir yaşa gelip de hala incigine cincigina her şeyi bu kadar kafayı takan çocukda bir problem var. Ve hayır bu aile yüzünden de değil. Genetik olarak meyilli olduğumuz davranış biçimleri, karakter yapıları varm ana babanın payına da bu çocuk düşmüş. Koca bir yazık

  6 mayıs 11:14

  50. Deniz son podcastinde bana çok samimi geldi aslında ne kadar hassas kalplisin umarım her şey güzel olur 💗

  1 ağustos 2023 02:28


  49. sıkıntısının ne olduğunu anlayamadığım youtuber, podcaster. son podcastini öven birilerini görünce tekrar bir dinleyeyim dedim ama yine dayanamadım. belki benim dinlediğimden sonrası verimlidir bilmiyorum ama vakit kaybı gibi geldi bana.

  29 temmuz 2023 09:21

  48. bu kadını oldum olası sevmedim. podcastini bir kere bile dinlemedim. yıllar önce twitterdaki bir saçmalamasına şahit olup engellemiştim kendisini. alttaki süslümün dediği gibi kendisini "bilirkişi" sanarak büyük sözler etmesinden etkilenen bazı sevdiğim arkadaşlarım var. üzülüyorum.

  28 şubat 2023 12:14

  47. abla sal bizi. bilir kişi değilsin.

  28 şubat 2023 10:44