• linki kopyala
  • şikayet et

dermoeczanem

girdi yaz
medya ekle
  • girdiler (133)
  • medya (3)

1. dermokozmetik ve organik kozmetik/kişisel bakım ürünleri satan online alışveriş (link: http://www.dermoeczanem.com/ sitesi). şimdiye kadar iki kere alışveriş yaptım buradan, her ikisinde de tam 24 saat sonra paketlerim elime sorunsuz ulaştı. siparişin her aşaması e-posta olarak gönderildi, teslimatta sorun yaşarsam hangi telefon numaralarına başvuracağım büyük puntolarla belirtildi vs.

bunlar biraraya gelince oldukça güvenilir bir işletme olduklarını düşünüyorum. internet üzerinden alışveriş yapacak olanlara tavsiye ederim.

10 ekim 2013 18:38

2. kargo hızı ve müşteri memnuniyeti konusunda aşmış eczane. mac cosmetics ürünleri orijinal mi diye sordum, direk mac mağazalarından kendileri alıyorlarmış, öyle dediler.

28 şubat 2014 13:58

3. 2 defa alışveriş yaptım. Kargo jet hızıyla elime ulaştı. İlk siparişimde satın aldığım ürünlerin yanına başka ürünlerin denem boylarını ve testerlarınıda koymuşlar. Mutlu oldum tabiki..sevindirir bu tarz ufak süprizler beni:)

1 mart 2014 19:17

4. dermokozmetik ürünler satan online alışveriş sitesiydi yakın zamana kadar... Artık bünyesinde mac, estee lauder hatta ve hatta real techniques gibi markalar da yer alıyor. Defalarca alışveriş yaptım, hepsi sorunsuz bir şekilde ertesi gün elime geçti. Gönderdikleri tester ürünler de cabası. Benim için güvenilirliğini kanıtladı.

tişikkirlir sipirmin...

14 mart 2014 15:24 - 14 mart 2014 16:31


5. (link: http://www.dermoeczanem.com/ dermoeczanem.com) adresinde bulunan ve ağırlıklı olarak dermokozmetik ve bakım ürünleri olmak üzere kozmetik ürünler satan e-ticaret sitesi. tasarımı birkaç gün önce yenilenmiş. menüsüyle istenen kategorideki ürünlere veya bir markanın belirli bir serisindeki ürünlere ulaşmak çok kolay. bir ürün incelemek istediğimde ilk bu siteye bakıyorum. fiyatları diğer alışveriş sitelerine göre çok avantajlı değil, ortalama. yalnız çok sayıda güzel kampanyaları var. ayrıca marka çeşitliliği de çok fazla. aradığım her şeyi bulabiliyorum.

buradan bir kere alışveriş yaptım, detaylarını da (link: http://bakimsalseyler.blogspot.com.tr/2014/03/dermoeczanemden-alsveris.html blogum)da da yazdım. kısaca: aradığım üründe en uygun fiyat buradaydı. kargo sorunsuz ve hızlı şekilde geldi. her ürün baloncuklu naylona satılmıştı. kutudan iki tane de minik tester çıktı. sipariş takibi de gayet kolaydı. başarılarının devamını diliyorum.

edit: ilk siparişimden 8 ay sonra yeniden sipariş verdim ve yine sorunsuz, hızlı ve özenli hizmet sundular. yalnız insan bir minik tester bile mi koymaz insafsız?

28 mayıs 2014 15:38 - 30 ekim 2014 15:50

6. ben organix şampuan almak için site ararken en ucuz burayı keşfetim. hem de 3 alana 1 bedava tarzı bi kampanyası da vardı. hemen sipariş verdim. öğlen 1 gibi verdğim sipariş ertesi gün aynı saatlerde elimdeydi, hızları mükemmel. bundan sonra ara sıra fırsatlarına bakacağım bir site oldu.

13 ağustos 2014 15:47

7. büyükşehirlerden birinde yaşamıyorum, dolayısı ile merak ettiğim her ürüne kolayca ulaşamıyorum. fakat internetten almaya sağolsun eczacımın ayy onlar sahte, sahte olmasa bile son kullanma tarihleri kesinlikle geçmiştir. hatta içini boşaltıp başka bir ürün koymayacaklarının garantisi yok söylemleri nedeniyle hep çekinerek durmuştum.

araştırırken bu site hakkında olumsuz bir haber olmaması dolayısı ile acaba mı dedim ve danışma hattını aradım. zaten o anda gönlümü kazandılar. telefon açtığınızda direkt bir muhatap var. 2 saat telesekreterde onu tuşla bunu tuşla diye uğraşmıyorsun. merak ettiğim tüm soruları, hatta saçma olanları bile sordum.

sağ olsun hanım kibarca hepsini cevapladı.

tamam dedim ve siparişimi verdim. kargo firması ile ufak bir sorun yaşadım. o konuda da bana yardımcı oldular.

ürünlerim ertesi gün elimdeydi. son kullanma tarihleri buradaki eczaneden aldığımdan çok daha uzaktı. zaten telefondaki hanım ürünlerimiz bir eczaneye oranla çok kısa sürede tükendiği için daha kısa sürelerde ürünler yenileniyor demişti. paketimin içine cildime uygun bir kaç tester koymuşlar.

sözün özü yiğidi öldür hakkını yeme. bu işte iyiler.... ürün çeşitliliği, fiyatları, en önemlisi güvenilirliği 10 numara 5 yıldız. eczacıma duyrulur....

22 ağustos 2014 12:14 - ed. 25 ağustos 2014 21:23

8. şu sıralar (gbkz: murad ) ürünlerinde 3 al 2 öde kampanyası olan online alışveriş sitesi. daha önce birçok kez alışveriş yaptım ve sitelere göre daha hızlı, güvenilir olduğunu düşünüyorum. cüzdan boşaltan kampanyaları da cabası!

4 kasım 2014 18:23 - 4 kasım 2014 18:33

9. birkaç kez alış veriş yaptığım ve güvendiğim bir online kozmetikçi.hızlı kargolama ve sitede belirtilen telefon numarasını aradığınızda cevap veren biri olması, üstelik sorununuza anında çözüm üretmeleri en önemli artılarıdır gözümde.

5 kasım 2014 12:18

10. çok hızlı gönderim yapan, son kullanım tarihlerinde sorun çıkarmayan, her aşamada bilgilendiren, güven veren tatlış bir online alışveriş sitesi. yerim yerim.

5 kasım 2014 18:23