yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (21)
  • medya (2)
  1

  19. Sosyaleczacı'dan görerek büyük umutlar ile almıştım. Fiyatı ucuz ve bölgesel kullandığınız zaman uzun süre gidecek gibi duruyor. Ben burnumdaki siyah noktalar için 35 tl gibi bir fiyata aldım. Yaklaşık iki ay, bir gün aralıklar ile geceleri sürdüm fakat hiçbir farklılık olmadı. Bence gerçekten yoğun ve güçlü siyah noktalarınız varsa boşuna paranızı harcamayın.

  12 temmuz 20:23

  2

  18. alnımdaki kapalı komedonlar ve burnumdaki siyah noktalar için aldım, yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. öncelikle gramajı 30 ml, ilk bakıldığında göze ufak geliyor fakat ürün biraz sulu yapıda olduğu için nohut tanesi kadar alındığında tüm alına rahatlıkla yayabiliyorum.

  ilk kullanmaya başladığımda etkisini çabucak göstermişti, alnımdaki pütürlü komedonlar azalmaya başlamıştı fakat burnumdaki siyah noktalara pek etkisini görmemiştim. bir süre sonra burnumdaki siyah noktaları azaltmaya başladı. alnım ise eski haline döndü (gizlinot: öncelikli amacım komedonlarımı iyileştirmekti. ). her gece sürmeye üşendiğimden olsa gerek diye düşünüp düzenli olarak kullanmaya başladım. fakat nafile, artık bu krem nemlendirme özelliğinden başka bir işe yaramıyor.

  kısaca siyah noktalara karşı etkili olduğunu düşünüyorum fakat akne, komedon tedavisinde umduğum etkiyi bulamadım. şuan elimdekini bitsin diye kullanıyorum.

  ek olarak söylemeliyim ki ürün sulu yapıda olduğundan kapağı açtığınız gibi akmaya başlıyor, özellikle kutusuna kapağını yukarı bakacak şeklinde koymanızı tavsiye ederim. aksi halde ürünün yarısını yerde bulabilirsiniz.

  12 temmuz 16:56

  3

  17. 3. kutumu bitirmek üzereyim. ilk iki kutu cildime ve siyah noktalarıma iyi gelirken son pakette hiçbir etki gözlemlemiyorum

  27 haziran 23:39


  5

  16. yağlı ciltler için iyi bir ürün olduğunu düşünüyorum. kullanmaya başladığımda ciddi bir kapalı komedon/beyaz nokta sorunum vardı. haftada 3 gece düzenli kullanımda kesinlikle faydasını gördüm bu konuda. neredeyse bütün komedonlarım temizlendi ve yeni çıkanları da azalttı. fakat siyah noktalar üzerinde kesin çözüm olduğunu düşünmüyorum. aha oranı yüksek, bha oranı düşük olduğu için siyah noktalar konusunda komedonlara göre daha yetersiz. yağlı ve hassas olmayan cildimde kullandığım ilk asitli ürün oldu. cildi alıştırmak için yeterli ama uzun vadede etkisini kaybetmesi normal diye biliyorum. daha güçlü etki için daha yüksek oranda aha/bha’ya geçiş yapılabilir. 

  1 haziran 18:26

  4

  15. burun bölgemde siyah nokta problemi yaşıyorum. yaklaşık 4 aydır bu ürünü haftada 3 defa burnuma uyguluyorum.

  siyah noktalarımı komple geçirdiğini söyleyemeyeceğim. görüntüyü biraz hafifletti ama istediğim sonucu alamadım. sanırım siyah noktalarınız aşırı yoğun değilse verim alabilirsiniz diye düşünüyorum.

  ama kesinlikle nefret ettiğim bir ürün olmadı. burnum ne zaman makyaj yapsam pütürlü olurdu. bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra pütürler gitti. ayrıca çıkacağını hissettiğim sivilcelere de sürüyorum ve birkaç güne sivilceyi söndürüyor.

  siyah noktalarıma pek bir çözüm olamadı ama bir daha alırım diye düşünüyorum zira indirimle çok uygun bi fiyata geliyor.

  not: kokusu biraz değişik. nasıl desem kusmuk gibi (?) koku hassasiyeti olanlar etkilenebilir

  1 haziran 13:22

  14. İlk kullandığım zaman cildim baya berrak olmuştu görenler sen bi güzelleşmişsin ya dediler ki ben de aynadan bakınca temiz bir cilt görüyordum. bu arada sürekli kullanmıyordum haftada 4 defa kullanıyordum bitince ise 1 ay sonra tekrar aldım ve hiiiç bir işe yaramıyor siyah noktalar yerinde hatta sivilceler çıktı yüzümde bu da yapmış olabilir niye böyle oldu ki cildimi alıştırmadım da.

  25 mayıs 00:43

  3

  13. gerçekten ciltten cilde farklılık gösteren krem. şöyle ki, kullandığım dönemde yeni sivilce sıkıntısı çok yaşamadım fakat var olan sivilce ve siyah noktalar için çok da işe yaramadı. belki yüz temizleme cihazı tarzı şeylerle desteklemediğim içindir ama mucizeler yaratmasını beklemeyin. ha denenebilir mi, denenebilir.

  25 mayıs 00:43


  3

  12. Düzenli kullandığım zaman siyah nokta görünümü hafifletmişti. Bıraktığımda doğal olarak geri döndüler :-(

  Lokal uyguladığım zaman dev gibi sivilcelerimi küçülttü. Ancak benim tüm yüzüm sorunlu. Tüm yüzüme uyguladığım zaman pütür azalması gibi olayları göremedim. Lokal uygulanırsa fayda görülebilecek bir ürün olduğunu düşünüyorum.

  24 mayıs 21:03

  1

  11. Hiç bir etkisi olmadığını hem iddia ederim hem de kanıtlarım. Gerçekten bu ürünün içerisinde herhangi bir etken madde var mı merak ediyorum. Burnumun üzerindeki siyah noktalar bir tüpü yarılamama rağmen gram yerinden oynamadı. Hatta sürdüğüm gecelerde sabah burnum yağ içinde uyandım. 

  Ürünü çok güzel yapmışsınız, bir daha yapmayın.

  24 mayıs 20:44

  1

  10. Bu ürünle birinci ayımız bitti. Sosyaleczacı’nın İnstagram postunda görüp almıştım kendisini. Karma ciltliyim herhangi bir sivilce problemim yok fakat ergenlik döneminden beri yoğun siyah nokta sorunum var.

  Şöyle bir tuhaflık var ki, Bu ürün benim yüzüme hiçbir şey yapmadı. ne kötü bir etkisini gördüm ne de iyi. Sanki  her gece burnuma çeneme su sürmüşüm gibi. Parol ilacıyla ilgili hep espriler vardır ya, dua etsem daha etkili diye. bu ürünün bende yarattığı his artık  tam olarak bu. 

  Çok büyük Ümitlerle alınmaması gereken bir ürün. 

  24 mayıs 02:33