yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (6)

  19. Kocasinin eski sevgilisi rachel araz. Birisi Yunus Emre digeri de bacim sultan degilse alkollu ve gunah diger seylerli her seyi yasamalari olasi. Bize ne demek isterdim ama kocasinin ailesinin gecmisine baktigimizda bunun gibilerinin yasam tarzina hic saygi duymuyorum. Her sey bize gunah bunlara degil.

  22 mayıs 2023 18:37

  18. eskiden beğendiğim biriydi ama artık öyle bir noktaya geldim ki artık beğenmiyorum çünkü kendisi inanılmaz bizden biriymiş gibi davranıp bizden bir o kadar uzak hayat yaşıyor.Beni çok yordu artık o kadar mükemmel ki hayatı,ona göre olmayabilir,artık neden benim hayatım böyle değil diye düşünmekten kafayı yedirtecek duruma geldi.Takipten çıktım kendilerini. Ayrıca alkol kullanıyor oluşları beni apayrı şaşırtmıştır,sebebiyse her iki ailede muhafazakar olmaları ayrıca dilaranın da öyle bir havası var bunu çok lanse etmese de. Ayrıca çoğu takipçisinin onu sırf lüks yaşamı için takip ettiğini düşünüyorum. Neyse mutluluklar dilerim kendisine.

  18 mayıs 2023 19:53

  17. Kaslari gercekten kotu. Cok kalin ve kavissiz. Ama guzel bir kadin.

  20 ocak 2023 02:37


  16. Bu kadınla ilgili 2 şeyi aşırı merak ediyorum.

  1.kaşlarını nerde kime aldırıyor? Lütfen paylaşsın veya bilen mesaj göndersin. Tamam gerçekte kaşları kalındır ama şu var ki türk kuaförleri malesef ki kaşları inceltme ve kavis yapma meraklısıdır.

  2.saçlarına gerçekten hangi ürünleri kullanıyor?

  Bunun dışında bence dua lipa'nın türkiye şubesi.

  15 ocak 2023 00:34

  15. abooo hamileymiş🤍🤍 hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucaklarına alsınlar inşallahh

  8 mayıs 2022 22:17

  14. Dilara linkçiliğe başladı. başlasın da hakkıdır. Ama üç gün önce boom butterın şampuanıyla işbirliği yaptı Bugün pantene ile. İkisini de şöyle kullanıyorum böyle kullanıyorum diye anlatıyor. Tamam da sen gerçekte hangisini kullanıyorsun bence ikisini de değil. Hızlı bir giriş yaptı bu işte para kazanmaya ama doğru yolda olmadığını düşünüyorum. Ya hoş kızsın bakımlısın tarzın da fena değil güzel parçalar seçiyorsun. Gerçekten kullandıklarını paylaş canımızı ye. Bu tarz işbirlikleri çok antipatik.  

  25 kasım 2021 19:24 25 kasım 2021 19:27

  13. Gerçekten hem böyle güzel hem böyle erkeksi bir kadın görmemiştim. Yüzü çok orantılı, hatları çok keskin ama bir an baktığımda bir erkek çehresi gibi soğuk ve sert.

  Videolarını izliyorum ama bazen fazla 'geyik' boğuyor. Daha sakin daha kendi halinde olabilir, her bir harften her bir kelimeden espri çıkartmak goygoy yapmak zorunda değil aslında. Zamanla daha iyi olacaktır ama.

  1 ocak 2021 20:33


  12. Sesleniş loading..

  Dilaracım belki buraları okuyorsundur sana şunları söylemek istiyorum (gizlinot: Ağır İşsizim evet) , komik kızsın, eğlencelisin falan ama bazen çok mu kasıyosun sanki? Bir de fazla mı şımarıklık yapıyorsun? Hissettiğim şu ki kocan ve kardeşleri de bazen sana anlam veremiyor gibi. Eşin son videonda "yav bu hanım napıyor, beni utandırma dilara " diye iç geçiriyor olabilir hdhdb.

  Neyse işte dilara çok da kasma be, ana haber bülteni sunar ses tonun, gereksiz şımarıklığın hoşuma gitmiyo valla gitmiyo ay bi utanıyorum izlerken (gizlinot: Çok da umurumda deme ). Oysa ki seni severim (gizlinot: Bilir misin), bu kadar popüler değilken bile seni takip ediyodum, malatya vlogunu kaç defa izledim bilmiyorum bile. Aman neyse işte öyle.

  1 ocak 2021 02:50 1 ocak 2021 03:47

  11. Dilara çok güzel bir kız bence. fiziksel olarak çok beğeniyorum. Komik de  bir kız ben gülüyorum espri anlayışlarımız benziyor. Komik videoları ve bunun üzerinden geyik yapmayı ben de severim. Özellikle Malatya vloguna gerçekten çok gülmüştüm. 

  Gel gelelim dışardan bakınca hiç 20 yaşında evlenecek vizyona sahip biri gibi durmuyor. 

   

  Bir de bu tanışma meselesi o kadar çok soruluyor ki Dilara'ya. Arkadaş ortamı iş arkadaşlığı vs deyip geçersin normal hayatta hepimizin karşılaştığı bir soru. Israrla cevaplamamasının nedeninin çok özel bir konu olması olduğunu düşünmüyorum.

  31 aralık 2020 15:21

  10. Bir videosunda söylemişti burada da merak edilmiş yazmak istedim.

  Birincisi düğün fotolarını ve videolarını paylaşmama sebebi olarak eğlence kanalı olduğunu, çok fazla moda-makyaj mesajı da aldığını fakat bu şekilde paylaşımlar yapmak istemediğini söylemişti. Yani sadece ailemle eğlenceli anlarımı paylaşmak üzerine bir sosyal medya kullanımı planlıyorum demişti. Yoksa düğün fotolarını koymamasının şahidiyle bi ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Dilara dişli yazın google'layın zaten çarşaf çarşaf düğün fotoları çıkıyor, saklanacak bişey yok.

  İkincisi eşiyle tanışma hikayesini anlatmamasının sebebini de böyle şeylerin eşlere özel kalması gerektiğini düşünüyorum diyerek açıklamıştı. Zaten ilişkisi hakkında hiç böyle şeyler paylaşmaz. Paylaşımları sırf dalga üzerine.

  Üçüncüsü evet hukuk, ekonomi vs. Aklınıza gelebilecek tüm ülke değerleri iktidarın fahişesidir arkadaşlar. Burjuva ile iktidar birbirini destekleye destekleye olduğu konuma ulaşır. Ki birbirini desteklemezse yanlış hatırlamıyorsam venezuela'da olduğu gibi kriz ortamı oluşur. Yukarıda bir yazar yazmış ailesinin zenginliği hakkında o görüşe katılıyorum yani.

  Kendi görüşüme gelecek olursak: instagram hesabı çok güzel. Kendi hesabım olsa takip ederdim. Ziyaretçi olarak giriyorum arada. Videolarının bazılarını eğlenceli buluyorum. Saçları ve ten rengi de çok güzel bence. Özellikle saçları çok gür ve sağlıklı. Ama bu yönde paylaşımlar yapmıyor ne yazık ki. Yapsa bi saç bakım rutinini öğrenmek isterdim.

  31 aralık 2020 12:43