yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

  1. tanım:ütüleme lazer

  alex gibi kesinlikle acımıyor anlık çok ufak bir sıcaklık hissi var.kahverengi tüylere uygun

  3 ağustos 2017 15:19

  2. acıtmıyor deniyor ama alexandrite'a göre benim canımı daha çok acıtan lazer türü. favoriler ve bıyık için gidiyorum. belki koldur bacaktır vesaire böyle kalın derili yerlerde daha az acıtıyordur ama benim yüzümü cayır cayır yakıyor. 

  4 aralık 2017 23:47

  3. Yalnız baya korkuttunuz. Alex'le koltukaltı ve tüm bacak yaptırmıştım, bitmemişti. Geçen gün de gözümü kararttım koltuk altı, genital, tüm bacak, tüm kol diode'e yazıldım. Burada yazılanları okuyunca ağlayasım geldi. Bu ay başlıyorum... Ne acılar çektiğimi yazarım artık :(

  5 aralık 2017 02:49


  4. amaaaannn bir bende ise yaramıyor bu lazerler her bir çeşidini denedim bitmiyor da bitmiyor .. bikini bölgesine yakalsık 8-9 seans falan yaptırdım 5i diode , kalanı alexandrite , eski halinden hiç bir farkı yok diyebilirim. yüzüm desen en az 20 seans hala çıkıyor ama azalma olmadı diyemem oldu tabiki de.. modern ağda benim için işte o kadar. çok mutsuzum

  5 aralık 2017 15:40

  5. 8 seans gidip istediğim verimi alamayınca soprano ice buz lazere başlama sebebimdir.

  Simdi Benim sorunum cok büyük, tuylerim sık ve kumral ve ince. Keşke kalın ve koyu olsaydi da sonuç alabilseydim. Neyse..

  8 seans gittiğim diode lazerde kol altı tuylerimde hiç bir değişiklik olmadı, alt bacağın nispeten kalın kıllara sahip olan alt bölgesinde 80% yok olma gözlemledim. Azalma veya incelme degil, yok oldular.

  Kolda sıfır değişiklik..

  Genital bölgenin iç kısmı ve bikini kısmında yer yer yok olmalar ve tuylerin tamamında oldukça incelme gözlemledim. İç kısmında cok açık sarı renge döndü çıkanlar. Bu arada bu bölge oldukça kalın ve koyu renkliydi. 

  Aldığım verimi 100 üzerinden puanlarsam: 30. O da genitalin hatrına..

  Edit: acısından bahsetmedim.. acılı geçti seanslarım. Sanki böyle her bir kılı döndürüp çekiyormuş gibi bir his. 

  5 aralık 2017 16:55 5 aralık 2017 16:58

  6. acıtmıyor mu? bir tek ben mi ağlayacak duruma geliyordum bunu yaptırırken :( 

  tüm seans boyu "hığığığıığhhı :'(" gibi sesler çıkararak yapan kadının elini tutup engel oluyordum yapmasına :( en azından alexte böyle şeyler yapmıyordum mesela :/

  5 aralık 2017 18:41

  7. Bende hiç etkisi olmadı. Güvenilir ve fiyatı yüksek bir yerde lazere gidiyorum. Ordaki doktor tutturdu kollar diode olcak diye. E benim üst bacak kıllarım kol kıllarımdan daha ince, oraya niye alex yapıyoruz? Kaç seansım heba oldu onun yüzünden. Epilasyonumu yapan kızla iyi anlaştığımız için önce diode yapıp sonra alex ile üstünden geçiyordu.

  Bacaklarım nerdeyse bittiği için son seansımda bir tek kollarım için gittim. Bu sefer de ben tutturdum, diode yapacaksanız gidiyorum diye.

  Bence ilk iki seansta bir fark görmüyorsanız yaptırmayın.

  5 aralık 2017 23:32


  8. önümüzdeki birkaç ay içinde (gizlinot: bir aksilik olmazsa) tüm vücuduma yaptıracağım epilasyon çeşidi ama yüz bölgesine yaptırma konusunda tereddütüm var. yüz bölgesine yaptıran süslüler deneyimlerini bana yazabilir mi?

  10 aralık 2017 21:20

  9. Iki seans yaptırdığım lazer epilasyon. İlkinde deneyimsiz olduğumdan epilasyon yapan doktoru ben seçmedim. Bir çok bölgede tüyler dökülmedi. Aynı zamanda doktor deneyimsiz olduğu için çok az derece kullandı. Yani hiç acı hıss etmemiştim. İkinci kez aynı merkezde daha demeyımli doktor daha çok derecede daha özenli ve çok daha uzun sürede epilasyon yaptığı için sonuç çok daha güzel oldu. Gideceklere bir not bendem. Mutlaka epilasyon yapacağınız bölgeni tek bir kıl kalmayacak şekilde traş ediniz ki daha etkili sonuçlar alasınız

  18 temmuz 2018 12:25

  10. bikini bölgesine yaptırdığım lazer çeşidi. başlamadan önce araştırıp yorumları okumuştum ve acı konusunda biraz korkarak gitmiştim açıkçası. ama kesinlikle dayanılmayacak, gözden yaş getirecek bir acısı yok. ara ara küçük acılar hissediyorsunuz tabi ama çok normal. kıl kökünüzü yakıyorsunuz sonuçta. bi de ben en hassas bölgelerden birine yaptırdığım halde bunu söylüyorum.

  etkisine gelecek olursak, henüz yeni başladım sayılır o yüzden ileri derece etkilerinden bahsedemem ama yaptırdıktan 1 hafta sonra kıllar dökülmeye, elime gelmeye başlamıştı.

  28 ocak 13:17