yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. siteden aldığım never let me go isimli ürünün kancası bozuk ve zinciri kopmuş halde geldi, bildirdiğimde çok sıcak bir mesaj ile hatayı hemen düzelteceklerini bildirmişlerdi. sevgili süslüler bu olay 16 kasım'da yaşandı tam bir ay olmuş ama ne arayan var ne maillerime dönen ya da gelen yeni bir ürün var elimde...

  bilmeyenler bu işe girmesin çok mağdurum :(

  12 aralık 2016 13:45 ed.12 aralık 2016 21:23

  2. Ciddi bir iş tecrübesi olmayan,emek vermediğinden yakınılan bir youtuberın sitesi.

  Ben sözlükten kimse almaz sanırdım. Ticaret haklarına güvenip almışsınız tabi ki oh olsun size demeyeceğim.

  Ama nasıl bu kadar şikayet alıp birine bile dönmezler bu cesaret,ego nerden geliyor merak ediyorum. Videosu izlenmese,zengin sevgilisi terk etse,sitesi kapatılsa paşa paşa okuluna dönecek insanlar ticaret yapmasın lütfen

  12 aralık 2016 13:50

  3. Eleştirmiş olmak için eleştirmek istemiyorum. Yapılan işe saygısızlığa varacak kadar da konuşmak istemiyorum. Elbette görüldüğü üzere ortada bir emek var sevgili Duygu. Ancak hatırı sayılı bir kitle oldukça memnuniyetsiz alışverişinden. Kaldı ki herkes bu işe ilk başladığında acemi olur elbette bunu anlayabilirim fakat ürünleriniz haddinden fazla pahalı ve taklitçi. aynı ürünleri pekala bir çok mağazadan temin edebiliriz. Bu işte ilerlemek istiyorsan önce müşteri memnuniyeti yapıp fiyatları daha makul tutup daha özgün olmalısın. Satılan ürünleri alacağıma bir çok güvenilir markaların sitelerinden daha güzelini pekala alabilirim. Bir farkın olduğunu düşünmüyorum. Üzgünüm. Başka işlerde daha verimli olacağını düşünüyorum. Mesela hatırlıyorsundur youtube. Bi ara ne kadar mükemmeldin! eski haline geri dönüp daha samimi daha yaratıcı bir youtuber/vlogger olabilirsin.

  12 aralık 2016 14:22


  4. mağdur müşteriyi umursamama cesareti bence kimsenin hukuki yollara başvurmuyor olmasından geliyor. şimdiye kadar bir sürü yakınma gördüm bu markayla ilgili ama bir tanesinin de gidip resmi kurumlara şikayet ettiğini görmedim. şikayetler markanın instagram hesabına yorum yapmaktan öteye gitmiyor, kimileri onu bile yapmıyor. e markanın sahibi de amaan ne olacak o kadar kişinin siparişinde sorun çıktı ama hiçbir şey olmadı banane der tabii. ne maillere döner, ne cevap verir bir de üstüne engellenirsiniz. o yüzden alışveriş falan yapmayın böyle hem amatör hem de umursamaz insanlardan ama hadi oldu yaptınız bir hata, eğer mağdursanız gidin hakkınızı hukuki yollardan arayın çünkü ancak öyle çözüm bulabilirsiniz.

  12 aralık 2016 15:25 12 aralık 2016 15:26

  5. Magdur ettigi insanlarca hakkinda hukuki islem baslatilmis olan marka. Bilip bilmeden sallamasak :) tabii ki cogunlugu bir sey yapmamistir ama en azindan 1 tanesine ben yardimci oldum. Sonucu da merakla bekliyoruz. Ama cok da meraklanacak bir durum yok cunku her sey tuketici lehine cogu olayda. Ne yapacaginizi bilmiyorsaniz devletin tuketici hattini arayabilir, ikamet ettiginiz yere en yakin tuketici hakem heyetinden bilgi alabilirsiniz.

  12 aralık 2016 17:33

  6. sizden gelenler'e tıklayınca yüzde 99.9 kendi fotoları çıkıyor lol

  12 aralık 2016 17:37

  7. roman'da görüyorum en çok ben. gerçi uzun zamandır mağazalarına girmiyorum ama. mesela sarının en caf caflı tonu, neon sarı. o sarı kumaştan öyle bir elbise yapmışlar ki. olmamışlık akıyor resmen. belden oturtmalı, pileli, kolsuz hanım hanımcık bir elbise ve neon sarı. defalarca böyle absürd şeyler görünce romanda anneme sormuştum, bu konuda tecrübeli olduğundan. o da şu şekilde açıklamıştı: markalar kumaşları toptan alıyorlar ya da ucuz bulup alıyorlar. geçen sezondan ellerinde çok fazla kalan kumaşları da bu şekilde değerlendiriyorlar demişti. duygunun saten gömlekleri de o hesap geliyor bana. sanki kumaşçıya gitmiş. dükkanın elinde en çok kalan renkleri alıp gömlek yapmış gibi. bence artık kendisi de farkına vardı hayal ettiği etkiyi yapamadığını.

  bir merak ediyorum tanıtım partisine katılan misafirlerine markasının ürünlerinden hediye etti mi.

  12 aralık 2016 18:20 12 aralık 2016 18:26


  8. aynı başlıktan 3 tane mevcut, hepsine yazıyorum görülsün diye

  ürünlerinizin size ulaşmaması, paranızın iade edilmemesi ve muhattap olacağınız kimsenin olmaması sebebiyle şikayet edebileceğiniz kurumlar:

  tü-mer şikayet komitesi

  online tüketici hattı

  -direk şikayetinizi devlete ulaştırabilirsiniz-

  sikayetim.com

  -buradan şikayetinizle ilgili hukuki açıdan daha bilgili kişilerden tavsiye alabilir, şikayetinizi instagram veya sözlük dışından daha çok kişiye duyurup benzer olayların yaşanmasını önleyebilirsiniz.

  tüketici sorunları hakem heyeti

  -14 gün dolduğu anda ilk tercih edilmesi gereken yer-

  24 şubat 2017 02:49

  9. (Bkz: doistanbul)

  25 şubat 2017 08:55