yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

  11. Bu aralar kızılcık şerbetine kafayı takmış. Dizinin oyuncularından tut senaryosuna ( dizinin devamlı arakladigini ima ediyordu en son ) oyuncularına sarmış. Şimdi ben diziyi izlemiyorum dolayısıyla savunmuyorum ama bahar dizisinde demet evgar'ı övüp, sette sürekli gerilim yarattığını öğrendikten sonra tepki gösterdin drama talks yaptın ama sonra hiçbir şey olmamış gibi dizinin reklamını yaptın ( bir dondurma reklamı içindi sanırım), o yüzden seni kim niye ciddiye alsın?

  Ayrıca 2024 teyiz ve kardashian ailesi videosu yapıp " kris jenner ve kardashianların her yaptığı pr " mesajı vermek mi? Wow inanılmaz valla he, bi sen gördün büyük resmi , biz de diyoruz niye böyle mal mal hareketler yapıyorlar.

  Edit : eklemeyi de unuttum , kendisini doğru kaynak olarak kabul etmeyin, işine gelen bilgi kirliliğini düzeltiyor bazılarını duzeltmiyor .

  10 haziran 16:07 10 haziran 16:08

  10. Kendisini izlemekten&dinlemekten keyif aldığım içerik üreticisi. Videolarını iyi bir araştırma ve planlama yaparak çektiği, emek verdiği çok belli. Ben diksiyonunu gayet iyi buluyorum, ses tonu da sempatik geliyor. O yüzden drama talks serisini de çok seviyorum. Keşke daha sık drama talks kaydetseler hatta. Bir yandan dinleyip bir yandan ev işleriyle uğraşınca işler hiç sıkmıyor. Düşüncelerini de kendime yakın buluyorum, Sanki bir arkadaşım konuşuyor gibi hissediyorum. Aneko ile sohbetleri güzel akıyor, arada konuk almasa da olur aslında ikisi drama talks için en iyi ikili bence. 

  Bu arada, instagram'da youtube'ta iki kelimeyi bir araya getiremeyen influencerlar, kelimeleri doğru anlamlarında dahi kullanamayan magazinciler falan varken pasta'yı konuşması için büyük eleştirmek haksızlık. 

  3 ocak 01:15

  9. Son süslüye katılıyorum. İzleme geç ya, bu eleştiri değil. (gizlinot: Bı de hayal etmiş hsjshsh)

  29 aralık 2023 08:29


  8. Son yorum cok kaba. Insanlarla nasil boyle iletisim kurmaya cesaret ediyorsunuz anlayamiyorum. Bir eglence kanali, istemezseniz izlemeyin. Ilginc gercekten. 

  28 aralık 2023 22:27

  7. Fok balığı gibi konuşmasa belki söylediklerini anlayabileceğimiz youtuber. Bu kadar kötü bir diksiyonla iyi cesaret kanal açmak diyeceğim ama kimlerin kimlerin kanalı var, geçiyorum o yüzden. 

  Ele aldığı konular ilgimi çekiyorsa izlemeye başlıyorum on dakika geçmeden bırakıyorum ne dediğini anlamıyorum, sık sık yayına aldığı biri var onun konuşmasını anlayabiliyordum öncesinde onun için izliyordum ama artık o da ağzı dolu gibi konuşuyor. Dün attıkları videoyu izleyim dedim masanın üzeri tükürükle dolmuştur düşüncesi aklımdan çıkmadığı için yine yarıda bıraktım.

  Not: kaba bulunmuşum :) açıkçası kendisine güzel bir dille eleştiri yapan takipçisine "kızım sen ahraz mısın?" Şeklinde cevap verip gelen yorumlar üzerine yorumu silen birine karşı kibar olmam gerektiğini düşünmüyorum ayrıca kaba olduğumu da düşünmüyorum. Kaba yorum görmemişsiniz :) 

  Not2: Epsteın olayı ile ilgili yaptığı video gayet net açık olmuş bence. Olayın işleyişini bence toplu ve nizamlı biçimde anlatmış açıkçası beğendim. İzlediğim çoğu videodan daha tertipli anlatmış.Yiğidi öldürebilirim ama hakkını da veririm. 

  26 aralık 2023 15:18 27 ocak 14:24

  6. son videosunda dilan polat konularını ele almış. uzun olmasına rağmen akıcı ve güzel bir video olmuş sabahleyin birkaç işim vardı onları yaparken arkada dinledim.

  bir şeyi anlayamadım. çözen varsa beni aydınlatsın. dramapasta videoda dilan polatı baya net bir şekilde yererken, konu eylül öztürk'e gelince açıkça "eylül öztürk haklı" diyor. eylül öztürk'ün hilayesini kronolojik olarak anlattığında eylül'ün de bu işe dahil olduğu ve o kadar paranın alın teri ile kazanılmadığı ayan beyan ortada. yani kendi anlattıklarından eylül öztürk'ün haklı olduğu çıkarımını nasıl yaptı anlayamadım.

  az önce insta storylerine baktım. "eylül biraz kayrılmış gibi" şeklinde bir yoruma cevap vermiş. konuşma şöyle başlıyor "eylül emrullah erdinç'in, alp kılınç'ın ortaya attığı dayanaksız iddiaları kanıtladı." neyi kanıtladı ya? belgeler bir şeyler gösteriyor doğru mu, değil mi belli değil. iddiaların dayanaksız olduğu eylül'ün mal varlığındaki bloke kalkıp, hakkındaki soruşturma sonuçlandığında kanıtlanır. ha ilginç olan dramapasta bu cümlesinden sonra eylül'ün davranışlarının ne kadar şaibeli olduğundan bahsediyor. yani kendi söylediğinin zıttını söylüyor. kafası karışmış herhalde. anlayamadım gerçekten.

  14 aralık 2023 16:20

  5. cansu& duygu draması hakkında yaptığı videoyu süslüde görüp izlemiştim. sonra grup hepsi videosunu izledim. bu 2 videoda olayların detaylıca anlatılması ve ele alış biçimi güzeldi ancak diğer izlediğim videolarında (mika can, merve boluğur vb)  aynı doyurucu bilgi zenginliğini bulamadım. sanırım dramanın güzel içerik çıkarabilmesi  için ortada bir kavga falan olması gerekiyor. tek kişi hakkknda yaptığı videolar içerik açısından biraz sönük kalıyor. yine de videoları gayet izlenir. magazin içeriği üreten varoş hesapların yanında pırlanta gibi bir sayfa. 

   tek bir eleştirim var: video başlangıç jeneriği şokopopun jeneriğinin çakması olmasaydı keşke. çünkü şokopop zaten kendi kulvarında yapılabilecek en iyi videoları üretiyor. ve ben dramapastayı izlerken açılışın bana  şokopopu hatırlatması sadece şokopopu gözümde daha önemli kılıyor, o kadar iyi ki taklit ediliyor, diye düşünüyorum. kendi sesini bulan bir açılış dramapasta için çok daha güzel olur <3 

  25 mart 2023 22:28


  4. dramayı sözlüğün soru cevap aparatı dışında da arıyorsanız, drama pastayı izlemek aradığınız doyumu sağlayacaktır. her videosu ilgimi çekmese de, son birkaç ay içinde selektif olarak videolarını dinliyorum. mutlaka kurcalayın. 

  25 mart 2023 21:07

  3. Yanaklarına ve dilinin altında 40 tane big babol doldurup, konuşuyor gibi tınıyor sesi.

  Diksiyonu o kadar rahatsız edici ki dinlerken yüzüme tükürükler sıçrıyormuş gibi hissediyorum.

  Yoksa bakış açısı fena değil

  20 ağustos 2022 22:19

  2. internet dramalarını güzel bir şekilde videolarında işleyen youtube kanalı. olayları anlatışı, tadında yorumları ve editlerini çok beğeniyorum, umarım kendini bozmaz ve böyle devam eder.

  16 ağustos 2022 10:56