yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (5)
  • medya (2)

  19. beni airwrap kadar heyecanlandırmadı düz saç sevmem bi de oalcaksa kalıcı olsun isterim. deneyip edenlere göre fikrimde değişebilir ama tabi

  dün 16:30

  5

  18. dün arkadaşım forum istanbulda airwrap deneyip başarılı olamayınca, bırak onu kuru saça olmaz o, gel şunu deneyelim yeni çıktı diyerek airstrait standına çağırdım. inanılmaz. hem sıcak hem soğuk modu var hem üflüyor hem düzleştiriyor, düzleştirici gibi kat kat üzerinden geçmiyorsunuz saçın, tek seferde jilet düzlüğünde oluyor. ve arkadaşımın saçları zaten o an sabah yaptığı maşadan dolayı bukleliydi ve airstraitle üzerinden tek bir kez geçtiğimde jilet gibi oldu. o kadar beğendim ki gece rüyama girdi. benim tercihim saç tipimden dolayı airwrap olur yine de, ama gür saçlıysanız özellikle düz kullanıyorum diyorsanız gidin alın dehşet makine

  dün 09:25

  17. Bizim insanımızda ilginç bir durum var.  Kullanmadan gelip kötülemek gibi.bu ürün de boklanmaya, diğer düzleştiricilerle kıyaslanıp 'ee benim düzleştiricim daha iyisini yapıyor, özentilik vs' denecek sözde aşağılanmaya başlamış. Bugün YouTube'da bir video gördüm mesela, airwrapı saçını ayırmadan tarar gibi yapıp sonra da 'eee bu saçı kabartıyor, beş para etmez' diye fikir beyan ediyor. Önce ürün nasıl kullanılır öğrenseydin bacım yazasım geldi de yazan olmuştu zaten.  Geçen de Twitter'da saçını düzgün yapamayan bir kızı amme hizmeti diye paylaşmışlar. Altına ' e benim düzleştirici daha iyi' yazmışlar.   Ürünün vaadini bile anlamıyorlar bence.

   Dyson dünyadaki tüm saç ürünleri kötü, ben en iyisiyim demiyor zaten. Saçını jilet gibi düz yapmak isteyenlere de bir sürü alternatif ürün var. Markanın iddiası saçlara min zarar vermek. Ve saç tipinize göre de şekillendirme yapmak. 

  Bugüne kadar braun, philips, remington olmak üzere bir sürü düzleştirici kullandım ve hepsi de saçımı cayır cayır yaktı, saçlarım uzamaz oldu. Omuzumdan aşağıya indiremedim senelerce. 

  Benim için kurtarıcı dyson oldu, her gün saçına ısı kullanmak zorunda olanlar için eşsiz nimet ürünleri. Saçı düz olan zaten bu ürünü ya da diğer dyson ürünlerini almasın. Onlar açısından gerçekten değmez. Bu ürüne gelecek olursak, benim için yeni arzu nesnesi oldu. Saçımda deneyip düzleştirmesini airwrapa göre daha başarılı bulursam almak istiyorum, ama dyson ona buna dağıtacağına keşke satış noktalarına deneme ürünü gönderseydi. Koca hilltown avm'de ne kendi satış noktasında ne de satan diğer büyük mağazalarda yoktu. Zaten stok sorunu en büyük mesele. 

  dün 01:22 dün 10:16


  16. Saç kurutma makinası ve de saç düzleştiriciyi tek cihazda birleştirmişler bunu da çok inovatif bir buluş olarak bize kakalıyorlarmış gibi geldi, ama neyse. 

  20 şubat 20:33

  5

  15. Yurtdışı lansmanı yaptığından beri inanılmaz kovaladığım bir üründü, o yüzden stoklara girdiği anda alanlardan biriyim. Öncelikle Dyson airwrap almayı hiç düşünmemiştim çünkü hem saç yapım airwrap a uygun değil(ince telli fakat düze yakın saçlarım var ve dalgalı saç kullanmayı sevmiyorum.) Kuaförün yaptığı maşa bile bende 2-3 saat kalıyor max. Dümdüz saça bayılıyorum ve saçlarım yağlanmasa düz fönü günlerce kullanabilirim. Dolaysıyla bu ürün benim saç yapıma ve beklentilerime uygun bir ürün olduğu için tr ye gelir gelmez almak istedim. 3 kez kullanma fırsatım oldu. Hep nemli-ıslak saça uyguladım, sadece saçımı kurutmam bile 15 dk ımı alırken bu ürün 10 dk içerisinde hem kurutup hem düzleştiriyor o nedenle kendi adıma verdiğim paranın hakkını veren bir ürün olduğunu düşünüyorum. Airwrap i klasik maşalarla kıyaslamıyorsak, bunu da press mantığı saçı yakarak düzleştiren ürünlerle kıyaslamak doğru değil. Çünkü düzleştriciyle saçlarım asla yumuşak olmuyordu ve elektrikleniyordu. Fakat bu ürün bende kuaförde çekilmiş düz fön etkisi yaratıyor, yumuşacık oluyor ve elektriklenme olmuyor. İnce ya da kalın telli dalgalı/düze yakın saçlarınız varsa ve düz fön seviyorsanız sonuçtan çok memnun kalırsınız. Fakat kıvırcık saçlardaki etkisini ben de beğenmedim o nedenle Dyson ın diğer saç ürünlerinde olduğu gibi; bunda da saç yapınız önemli 

  20 şubat 12:34

  4

  14. ince telli ve düz saçlara sahibim , ona rağmen hafif ıslakken üst üste birkaç kat geçtiğimde tam bir düzgün düzlük sağlıyor. kuaför fönü gibi bir duruşu oluyor hafif hacimli, normal düzleştiricilerdeki kadar jilet bir görüntü yok. kıvırcık saçlarda açıkçası çok zor tam anlamıyla işe yaraması bence :/  saçlarım çabuk kırıldığı için satın almıştım daha önceden airwrap de kullanıyordum gerçekten saçları çok daha az kırıyor. 

  18 şubat 21:00

  13. zaten düz saçlıların bu ürünü alıp saçlarını düzleştirirkenki şaşkınlıklarını izlerken gülmekten ve gözümü devirmeden duramıyorum. kardeşim senin saçın zaten düz. bunu normal bi düzleştiriciyle de yapabilirsin. ilk kez saçını düzleştirir gibi tepkileriniz neden? ayrıca evet aşağıda bir süslü yazmış herkeste bir anda nasıl oldu diye, belediye dağıtmış gibi. fena bir tüketim hastalığına girdik. geçmiş olsun.

  tanım: benim kıvırcık saçlarıma hiçbir şey yapmayacağını düşündüğüm alet.

  18 şubat 13:01


  12. Saçı sıcak hava ile düzleştiren yeni dyson icadı. Bu ürünle ilgili en objektif kullanıcı deneyimini youtubeda skincarejohn hesabının yaptığını düşünüyorum. Şayet ürünün elektrik adaptörünü görünce şoka girdim. instagramda kimse bundan söz etmiyor ya da göstermiyordu. Kalın telli, kıvırcık, dalgalı, çabuk kabaran, elektriklenen saçlar için kalıcılık bakımından klasik düzleştiricilerin yerini alır mı bilemiyorum. 

  18 şubat 05:04

  11. Airwrap saçlarımda tutmaz, zaten klasik düzleştirici bile kullanmayı sevmiyorum, evde kendi saçımı yapmak bana zul geliyor diye düşünerek airwrap almamıştım. Ancak airstrait in hem kurutma hem düzleştirme etkisinin olması beni bu ürüne daha yakın hissettirdi. Hava akımı olayının da airwraptan daha etkili olduğunu düşünüyorum çünkü genel olarak inovatif bir marka. Bu sefer beni de heyecanlandırdı airstrait ile Dyson.

  16 şubat 19:16

  10. herkesin tak diye nasıl aldığını asla anlamadığım saç düzleştiricisi.

  16 şubat 13:21