yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (126)
  • oylar (97)
  • medya (13)
  5

  126. büyük uğraşlarım sonucu pembe rengini aldım ve kullanmaya başlayalı bir ayı geçiyor. elimin alışması çok kolay oldu, hâlâ fön başlığını çok beceremiyorum ama diğer başlıklarla tamamız. eski saç kurutma makinem saç diplerimi yakarken bununla son ısıda bile böyle bir şey yaşamamak çok memnun edici. benim saçlarımı on dakikada çok az nemli kalacak şekilde kurutuyor zaten şekillendirme işlemini de öyle yapıyorum. ilk başlarda maşa asla tutmuyordu, zaten öyle bir saçım var ki normal maşa yaksa dahi bir saat sonra bende bukle kalmaz. şimdi saç köpüğü ile alıştırdım ve kendim bozmadığım sürece maşa iki gün duruyor ve deli gibi yatsam da saçım asla bozulmuyor. sadece dipler dolaşıyor ki benim saçım taradıktan hemen sonra yeniden dolaşan bir saç zaten. ince telli olsa da yoğun ve kabaran bir saçım var, kurutma ve kabarıklığı alma olayı hayatımı kurtardı. maşa için de pişman değilim memnunum gayet. önümdeki kısa katlı saçlarımı da fön başlığı kurtarıyor. tek sorun aile apartmanı, herkes saç yapmak için bizde. ben çok beğendim ve de pembe rengine ayrı bir bayıldım, katır inadı yapıp peşine düştüğüm için pişman değilim.

  dün 11:01

  2

  125. sadece kurutma, düzleştirme ve maşa kullanıyordum. dyson'la saçıma dalga veremiyorum, çabuk düşüyor. sadece kurutmak için değer miydi? bence değmezdi, arada iyi ki almışım desem de çoğu kez "bu kadar para vermeye değmezdi" diyorum.

  11 haziran 10:30

  5

  124. Kıvırcık saç için olan dyson airwrap'ın difüzör başlığını arıyorum, satmak isteyen olursa mesaj atsın lütfen. 

  8 haziran 17:28


  123. panoradaki kioska stok gelmiş kızlar, arıyorsanız haberiniz olsun. ben bugün aldım biraz daha deneyimim olsun güncelleyeceğim. 

  8 haziran 17:20

  122. Geçtiğimiz Aralık ayında kendime yılbaşı hediyesi olarak aldım. Bir hevesle tüm başlıklarını denedim. Saçlarım kalın telli ve kolay şekil alan, maşa yaptığımda 3 gün bozulmayan bir saç. Ama yine de bu cihazda başarılı olamadım. Saçlarım çok gür, bu sebeple ince başlık kullansam çok yorucu oluyor; hepsini saramadığı için ince tutamlar almak zorunda kalıyorum ve bu da beni aşırı yoruyor. Kalın başlıkta ise yaptıktan 5 dakika sonra bozuluyor. Bir sürü video izledim, köpükler ve spreylerle denedim fakat ne olursa olsun kalıcı değil. Düzleştirme başlığı da bence kullanışsız, düzleştirmiyor; sadece kabarıklığını biraz alıyor. Artık sadece kurutma makinesi olarak kullanıyorum, bir de kahküllerime fön başlığı ile şekil veriyorum fakat bu da kalıcı değil. O kadar para vermeye değer mi, bilemedim. Benimle aynı sorunu yaşayan ve çözüme ulaşan süslülerim mesaj atabilir mi?

  4 haziran 01:24

  3

  121. Kıvırcık ve bukleli saçlar için olan difüzörlü versiyonunu bir anlık stokta gördüm ve satın aldım.

  Saçlarım kalın telli ve dalgalı. Boyalı ve çok kuru. Maşa ile şekillendirdiğim için daha çok kuruyor ve sürekli kırılıyor. 

  Dyson ile ilgili ilk izlenimim maşa başlığı ile şekil verince klasik maşadan farklı fakat oldukça hacimli bir saç elde ettim. Ayrıca parladı saçlarım. Ancak sabitlemek için uygun bir krem/köpük bulmam gerekiyor. Normal maşa uygulamasında saçlarım kremsiz köpüksüz sabit kalabiliyor. 

  Düzleştirme uçları bana hiç uymadı.

  Difüzör standart difüzörlerden farklı değil. Verdiği şekilden memnunum ama yıllardır vigo dediğimiz normal difüzörlerle de aynı sonucu alabiliyorum. 

  Saç kurutma prrformansından memnunum. Daha hızlı kurutabildim.

  Farklı kalınlıklarda Maşaları, düzleştiricisi, difüzör aparatlı saç kurutma makinesi olan biri olarak 14 gün oluncaya kadar deneyerek 20k'ya değip değmeyeceğine karar vermeye çalışıyorum. 

  2 haziran 22:24

  120. kalın telli olmasına rağmen düz saçlarımda kalıcı olmayan ürün.

  benim deneyimlerim:

  öncelikle bence zaten tarak başlıkları iyi değil. saçı kabartıyor bir garip duruyor.

  kurutma başlığı çok saçınız varsa kurutma amacı için yetersiz, çok uzun sürüyor kuruması (gizlinot: aslında normal bir durum ısısı normal makinelere göre daha düşük olduğu için). hadi tamam kurutmasın nemli kalsın zaten bukle başlığı nemli daha iyi olur diyorum ama bu sefer de güzel şekillenmiyor ve nemli saçın ağırlığından dolayı hızlı düşüyor.

  gelelim bukle başlıklarına. kalın olan hiç kalıcı olmadı bende. üstüne sabitleyici sıkmama rağmen sabah uyandığımda saçım düzdü. spreye rağmen nasıl oldu anlayamadım.

  ince olan daha iyi ama saçlarım uzun olduğu için onda da boyutu yetmedi :d yine de daha kalıcı diyebilirim.

  bence eğer saçlarınız dalgalıysa ve dalgalı kullanmayı seviyorsanız çok güzel bir ürün. çok bakımlı ve şekilli gösterir saçları. hele yağlanmıyorsa tadından yenmez uzun süre şekilli kullanabilirsiniz. ama hem düz hem çabuk yağlanan saçlarım için üşeniyorum açıkçası, uğraştığıma pek değmiyor gibi.

  30 mayıs 18:01


  2

  119. Açıkçası pr ürünü olduğunu düşünüyorum. Fön tutmuyor, çok uğraştırıyor. Az saçım olmasına rağmen 3 kere geçiyorum üstünden hatta gün içerisinde bozulduğu için işe de götürüyorum arada üstünden geçiyorum yine. Hadi sorun bende diyelim ama arkadaşlarım da memnun değil. Bence f/p ürünü değil. Bu performansa bu fiyat anormal bence. Eminim çok daha güzel şekillendiriciler vardır piyasada.

  29 mayıs 20:17

  5

  118. Artık neredeyse 2,5 senedir airwrap kullanıyorum, saçlarım kıvırcık ve elektriklenmeye yatkın.

  Son 3 aydır havası kuru bir şehirde yaşıyorum ve saçlarım bebek gibi, harika şekil alıyor ve şekli gün boyu, bazen 2-3 gün kalıyor.

  Fakat ne zaman istanbul'a döndüm, canım iri dalgalı saçlarım yine pişmaniye oldu. :(

  Saçınız tutmuyorsa iklimden olması muhtemel, buna da airwrap'im yapacağı pek bir şey yok. Birkaç trick'le kalıcılığı belki artırabilirsiniz ama bu da bir yere kadar. Daha Fazla ısı lazım sizin saçınızı o iklimde şekillendirmeye, bu da saça hasar veriyor. 

  Yıpranmış ama şekilli saçlar mı, pişmaniye ama sağlıklı saçlar mı? :((

  25 mayıs 09:25 26 mayıs 11:36

  117. Ankara'da bekleyen varsa kentpark şubesine gelmiş. Aldım ama yaklaşık 3, 4 ay gibi bir süre beklediğim için o heyecanım kalmadı. Hiç deneyesim bile yok. Umarım saçıma düşündüğüm şekilleri verebilirim de sevincim geri gelir bu konuda.

  24 mayıs 17:41