yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (3)

  1. https://www.youtube.com/watch?v=BIwXrzr14WA

  22 ekim 2018 15:39

  2. boynerın fiyat politikasıyla ilgili video çekmişti. bugün burda paylaşmak istedim ama video kaldırılmış o yüzden sadece aklımda kalanları yazıcam.

  mağaza da çok yüksek fiyata satılan ürünü beğenmiş internet sitesinde boyner ın çok daha(%70 gibi) düşük fiyata bulunca ordan hem kardeşine hem kendisine almış fakat ürün gönderilmemiş sürekli hazırlanıyor yazıyormuş hesapta. ece uzunca bir süre bekleyip müşteri hizmetlerini aramış ve ürünün ellerinde olmadığını söylemişler para iadesi yapalım demişler, ece de ürünün mağaza da hala olduğunu bildiğine para iadesi istememiş ve üründe ısrarcı olmuş haklı olarak.fakat eceye aradık ulaşamadık diyi en son yüzde 10 indirim tanımlamışlar ama aradıkları falan da yokmuş, kolay yoldan yırtma. daha önce annesinin de başına gelmiş bu ama üzerinde durmamışlar daha sonra başka bir tanıdıkları üzerinden de sanırım denemişler onda da aynı sorun olmuş. yani şöyle bir kurnazlık yapıp boyner ürünü normalden çok daha aza indirip insanların almalarını sağlayıp piyasa değerini arttırıyormuş şirketin (gizlinot: böyle mi deniyor çok emin değilim ama siz anladınız...) ve ürün elimizde kalmadı deyip parayı uzunca bir süre oyalıyorlarmış. ben ilk defa duyuyorum böyle bir şeyi sizde daha dikkatli olursunuz bu tarz büyük indirimlerde diye yazmak istedim.

  26 ekim 2018 12:35

  3. videolarının kapak fotoğrafında (o kısma ne dendiğini unuttum şu an) neden ölümüne photoshoplu hallerini ya da başkalarının öncesi sonrası hallerini koyduğunu anlamadığım youtuber. sanki kendisi aşırı incelmiş ya da olduğundan inceymiş gibi görseller kullanıyor. halbuki video içeriklerindeki doğal hallerini seviyordum. youtube diyet camiasının banu berberoğlu'su gibi bir şeydi gözümde. umarım izlenme için böyle şeyler yapmayı bırakır çünkü itici duruyor. hiç tanımayan biri videolara tıklayınca şok oluyordur eminim.

  12 mayıs 2020 16:22


  4. Kendisini bir kaç yıl önce diyet günlükleriyle tanımıştım. Azimle yavaş yavaş çok kilo veren bir diyetisyen. İnstagramında kendisine yaptığı şoplarla tanınmayacak kadar değişiyor. Ama bunları ironik, mizahi olarak gördüğümden rahatsız olmuyordum. Bir süredir inanılmaz öncesi-sonrası fotoğrafları paylaşıyor. Hiç üstüne düşünüp irdelememiştim. Bu sabah bir fotoğrafına denk geldim ve inanamadım. Öncesinden sonrasına verilen kiloya rağmen sımsıkı kollar vardı. Bu hangi spor yöntemini yaparsa yapsın bahsettiği sürede bahsettiği kilo kaybında imkansız bir durumdu ve basit bir görsel aramayla nasıl bir dolandırıcı olduğunu gördüm. Yaptığı asla assslaaaaaa masum değil hatta lisansına bile el konulmalı. İnsan olarak ahlakı bıraktım meslek etiğine de aykırı. Bu görsellerden etkilenip kendisine danışacak, başarılı olmuş diye söylediği her şeyi sorgulamadan yapacak binlerce insan varken böyle bir sahtekarın diyetisyen olması çok büyük risk. 

  Edit: çok sayıda mesaj gelmiş kendisinin haberi var mı? Fotoğrafları silmiş vb tarzda. Buraya yazmadan önce sayfasında yorum yapıp link bırakmıştım beni engellemiş. Gönderiler kaldırdığını göremiyorum. Ama yaptığı sahtekarlığın farkına varıldığından haberdar. Şark kurnazı. 

  ilgili medya:
  1
  18 eylül 2020 08:34 18 eylül 2020 11:12

  5. Başlığı ve Üstteki süslünün gönderisini görünce a dedim kesin düşündüğüm kişi. Baktım ve yanılmadım. Ben bu kişiyi youtube ya da instagram değil de geçen sezon 'doya doya moda' programından tanıdım. Orada gayet kiloluydu. elendikten sonra sayfasına bakmıştım. Zayıf fotoğrafları vardı ama programda kilolu? Programda çok özgüvensiz hareketleri vardı. Youtubea baktım yok linçleyin alıştım falan halleri birbiriyle çelişiyor. Bence psikolojisi de hiç normal değil. Sayfadaki fotoğraflarına bakıp, inanıp para veren yoktur umarım. Küçük bir araştırmayla zaten her şey ortaya çıkıyor. O takipçi sayısını görünce de kısa süreli şok yaşadım. Bir kısmı sahtedir gerçi. Maalesef ki internet, herkesin her şey olabileceği bir yer haline geldi.

  18 eylül 2020 10:10

  6. Programdan sonra mide ameliyatı olduğunu düşünüyorum.  iftira atmak istemem azmiyle kilo verdiyse ama yıllardır veremediği kiloyu tak diye birkaç ayda hızlıca vermesi filan... çevremde bu ameliyatı olmuş 3 kişi var kilo verme hızı ve beden şekillenme aşağı yukarı böyle oldu. Olduysa bile bir diyestisyen olarak sonuna kadar inkar edeceği kesin ama daha kilolu oklduğu üniversite yıllarında 4 yılda 30 kilo veren insanın; birkaç ayda bir 30 kiloyu tak diye vermesi de ilginç. 

  18 eylül 2020 10:58 18 eylül 2020 11:22

  7. Hiç şaşırmadım Yeni mezun diyetisyenlerin amacı benim gördüğüm kadarıyla zehra bora olmak.zehra hanım biliyorsunuz ki gerçekten 100+ kilo insanları zayıflattı ve fiyatı gerçekten yüksek.fazla kazandığı aşina.ona rağmen danışanlarının bir çoğunda kollarında sarkma var,olması gereken bu zaten.gelelim eceye yani attığı fotoğrafların sahte olduğu zaten belliydi sarkma olmaması vs.üzgünüm ama bana göre bir diyetisyen kilo konusunda beden olumlamasına sahip olmalı.kendi fotoğrafına o denli shop yapıyor ki her defasında şaşırıyorum.umarım bir an önce silkinir,sosyal medyadan topladığı fotoğraflar yerine gerçekten bir danışanını çok iyi motive edip zayıflatır.o zaman başarısını kutlarız.mesela burada bir çoğumuz zehra boranın tavrından hoşlanmıyoruz ama kadın danışanlarına nasıl önem veriyorsa hepsi kadından memnun.yeni mezun olup çalışan diyetisyen arkadaşlarım umarım birilerinin parası kadar kazanma hırsı yerine bu neden başarılı diyerek yol çizer kendine. 

  18 eylül 2020 11:56