yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • medya (4)

  1. Onun sayesinde içerik okuma konusunda uzmanlaşiyoruz. Gece gunduz fedakarlik yapip insanlari bilgilendiren tatli mi tatli bir eczacilik fakultesi ogrencisi. Önü de çok açık, cok iyi yerlere gelecegine inaniyorum. Instagram hesabini incelemenizi siddetle tavsiye ediyorum. Onun sayesinde nice cilt problemi yasayan genc kiz bebek gibi ciltlere kavustu :)

  7 nisan 2019 19:22

  2. içerik okuma konusunda insanlara bir şeyler kattığını düşünüyorum, faydalı bir blogger. ancak bu kadar beğeni sitemi beni biraz uzaklaştırdı diyebilirim. evet, çok güzel içerikleri var ancak eleştirilere açık olmadığını düşünüyorum. hep bir savunma pozisyonunda, üslubunu biraz düzeltmeli. bu birkaç noktayı görmezden gelirsek, sevdiğim bir blog da diyebiliriz.

  7 nisan 2019 22:07

  3. içerik okuma şekli şundan öteye gitmeyen blogger: “ooo niacinamid çok iyi en sevdiğim”, “glikolik asit leke açar”. E bunları zaten biliyoruz? Önüne gelen blog açsın google’da bulduklarını yazarak o zaman. 

  Gerçek eczacı ve ürün yorumu için bkz: @sosyaleczaci. 

  7 nisan 2019 22:44


  4. Sosyaleczacı'nın kötü bir taklidi.

  9 nisan 2019 20:46

  5. reklam almış. missha’nın güneş kremini anlattığı gönderisinde içeriğini bilmediğini ama genel içeriğinin güzel olduğunu söylüyor. kendisine missha türkiye’den betül hanım göndermiş ürünü. insanlar bu hesabı zaten içerik öğrenmek için takip ediyor, içerik belirtmeden “beğendim” demesi bana saçma geldi. bin tane güneş kremi var yapısı vaatleri aynı olan, bu ürünü içeriğini bilmemene rağmen sırf sen önerdin diye alalım mı şimdi? üstelik buram buram reklam kokarken ve 50 ml ürün 125 tl iken. reklam almaya başladığına göre herkesleşecek, çok da önemi olmayan bir insta bloggerdır benim için.

  içerik hakkında yorum atan bir takipçisine verdiği cevabı görsellere ekliyorum, içerik bilgisi istemediğini söylemiş kendisi.

  ilgili medya:
  1
  9 nisan 2019 21:21 9 nisan 2019 21:22

  6. aynı başlığa üç saat arayla başka bir girdi eklemek istemezdim fakat attığı son storyden sonra epey güldüm. süslü sözlük’te başlığının açılmasını, hakkında girdi yazılmasını çok istemişti, yukarıdaki girdilerde de bundan bahsedilmiş. şimdi ise “süslü sözlük’te hakkımda yazılanları atıyorsunuz, okumamaya çalışacağım, siz de atmazsanız sevinirim.” diye story paylaşmış. insanların gözü önünde olacağın bir iş yapıyorsan bu gibi mecralarda da eleştiriye açık olmak zorundasın, eleştiriye açık değilsen de bu işi yapma. olumlu yorumlara kalpler öpücükler alkışlar, olumsuz yorumlara görmek istemiyorum. ne güzel dünya, herkes birbirinin şak şakçılığını yapsın o halde. storysini de görsellere ekliyorum.

  son olarak da takip ettiğimden değil, burada adını gördüğümden bakmıştım profiline, bu storysini de arkadaşım “senin kullandığın sözlük değil mi bu” diyince gördüm. 

  edit: storysini silmiş.

  ilgili medya:
  1
  10 nisan 2019 00:26 10 nisan 2019 00:30

  7. Takip ettiğim hatta beğendiğim bir sayfa. İçerik anlamında faydalı bilgiler veriyor ve farkındalık yaratıyor. Bunca zaman ne aldığıma, yüzü ne sürdüğüme hiç dikkat etmemişim meğerse. 

  Beğenmediğim tek şey yazılanlara dönüş yapılmaması. Soru soruyor, yazılan cevapların 5 tanesine falan yanıt veriyor. E sen beğeni ve yorum istiyorsun da insanların sorularını neden yanıtsız bırakıyorsun? Başka hesaplara sorduğum sorulara cevap alıyorum da bu hesaptan neden cevap alamıyorum? Tek yoğun sen misin arkadaş?

  10 nisan 2019 00:35


  8. bu hesabı cok bilmiyorum, geçenlerde bir gönderisine denk geldim. la roche posay baume b5 için içeriği iyi sivice geçirir vs şeyler yazılıydı. evet o üründen memnun insanlar var yalnız benim yüzümde ağrılı sivilcelere sebep oluyor. aynı gönderide madecassol’ü de tavsiye ediyordu. aman diyim. cilt komedona yatkınsa sakın. 

  yani böyle eczabakim diyince hani biraz daha spesifik acıklama yazabilir... hesabın isminden ötürü daha tecrübeli tavsiyeler bekleniyor

  10 nisan 2019 01:48

  9. reklamlar bölümüne geçişini yaparak , güvenirliğini benim için kaybetmiştir.

  10 nisan 2019 11:59

  10. bir aralar procsin’in radarına takılan instablogger. ürünlerini eleştirdiği için procsin (her zamanki mahalle ağzıyla) kendisi hakkında sayfa sayfa tehdit ifşa storyleri atıyordu, benim de o şekilde haberim oldu kendisinden. 

  olayda kim haklı kim haksız bilmiyorum ama procsin’in ifşalarına göre(gizlinot: aralarındaki dm’lerin ss’lerini paylaşmışlardı) zamanında kendilerinden bedava ürün talep etmiş, kendi hesabını procsinin safyasında paylaşılmasını istemiş hatta bedava ürün gönderirlerse procsini “babasının markasıymış gibi” öveceğini söylemiş. evet cidden böyle bir ifade kullanmıştı. keşke ss alsaymışım. o gün bu gündür sıcak bakamadığım bir instablogger kendisi.

  10 nisan 2019 13:05

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar