yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (2)

  1. yeni yeni kullanmaya başladığım, faiz oranları piyasaya göre ortalamanın üzerinde olan finansbank'a bağlı şubesiz e-bankacılık. kullananların yorumlarını ve memnuniyetlerini merakla bekliyorum.

  8 mart 2018 16:58

  2. 2 senelik kullanıcısıyım. Başvuru yaptıktan sonraki süreçte kartınızı teslim etmek için enpara çalışanları evinize geliyor, öyle postayla teslim almıyorsunuz. Sevimli, güleryüzlü hanımlar geliyor genellikle. Bilgilerinizi tanımlayıp kartınızı teslim edip gidiyor. Öncelikle;

  -Çok acil para çekilmesi gerektiğinde illa finansbank atmsi aramaya gerek bırakmıyor. Her ayda 3 kere falan tüm bankaların ortak atmsinden para çekebiliyorsunuz ve kesinti yapmıyor.

  -Havale, eft işlemlerinde kesinti yapmıyor ve enparalılar arasındaki havale her gün her saat gerçekleşebiliyor. Diğer banka hesaplarında iş günleri saat 17.00'a kadar geçerli.

  -Ayın enparalılarına özel kampanyaları var. Ayın enparalısı olmak için tamamlamanızı istedikleri 5 adım var, bu 5 adım tamamlandığında özel kampanya ve faizlerden yararlanabiliyorsunuz. O ay vereceğiniz 100tl'ye kadar olan online yemek siparişlerine indirim ya da 100tl'lık trendyol alışverişine 20tl indirim gibi. Her ay güncelleniyor bu kampanyalar.

  -Birikim hesaplarına yapılan %10 faiz ayın enparalılarına %12 oluyor. Faizler hesaba her gece 05.00 gibi yansıyor.

  Bir banka olarak götürüden çok getiri sağlıyor. Şimdiye kadar kullanımlarımda hiç bir sorun yaşamadım. Mevcut parayı birikim hesaplarında tutup, kullanacağım kadarını vadesize aktarıyorum. Yaptığım online alışveriş sitelerinin de karttan habersiz para çekmesi gibi durumun önüne geçmiş oluyorum böylece.

  Tanım: insanın aklının mantığının almadığı, bir banka nasıl böyle kolaylıklar sağlayabilir, bir de parana faiz vererek senden bir şey almıyor dedirten finansbank'ın şubesiz bankacılık hizmeti. Bankadan daha güzeli.

  Edit: düzenleme

  8 mart 2018 18:15 16 mart 2018 23:18

  3. enpara.com resmen dövize kısa süreli el koyuyor! dolar artmaya başladığı andan itibaren uygulamaya giriş yapamıyorum. müşteri temsilcisini arıyorum resmen duvar! bugün kısa süreli el koyanın yarın uzun vadeli el koymayacağı ne malum? enpara benim için bitmiştir, en kısa sürede tüm paramı çekip ilişiğimi keseceğim.

  bankalarda döviziniz varsa hemen çekin. devlet el koyabiliyor. şaka değil ciddi diyorum. şuan size saçma geliyor olabilir ama bir gün gerçekleşirse başınızı taşa duvara vurmayın.

  10 ağustos 2018 16:44


  4. .com en sevdiğim banka. çok netler.

  kampanyaları, fırsatları, politikası.. neden yaptıklarını anlayamıyorum bazen bu kadar da gerek yok diyorum ama yine de yapıyorlar.

  7 şubat 2019 21:17

  5. 2015 yılından beri müşterisi olduğum banka. üniversiteye başladığımda kendime bir hesap açma gereği duymuş fakat bankacılıkla alakalı hiçbir şey bilmediğim ve bu yüzden cesaret de edemediğim için formunun yarısını doldurup bırakmıştım. akabinde beni arayıp "merhaba ... hanım formunuzu yarım bırakmışsınız bir sorun mu oldu?" diye arayan ve şu zamana kadar da hep müşterisini önemseyen bir banka olmuştur. formu telefonda doldurunca müsait olduğum bir zaman sorulup birkaç gün sonrasına pek güler yüzlü bir beyefendi yurduma gelerek kartımı bana takdim etmiştir.

  kartımı aldığım günden itibaren hiçbir şeye ücret istemediler. havale/eft ücreti olsun, başka bankaların atmsinden para çekme olsun. qnb finans enpara üzerinden hiç para kazanmıyor sanırım diye düşündüğüm oluyor arada. bunun yanı sıra kampanyaları gerçekten boş değil. senede en az bir kere bir kitap sitesiyle anlaşıp güzel indirimler yapıyor, spotify ve netflix ödemelerinin yarısını iade ediyor, ayda 2 kere başka atmden kesintisiz para çekmenizi sağlıyor ve en az 1 senelik müşterilerinin birikim hesaplarına yıl dönümlerinde 2 ay boyunca +%0,50 "iyi ki bizimlesiniz faizi" veriyor. bir de ayın enparalısı diye bir olay var. ayda  1 fatura ödeme, telefona tl yükleme, atmden para çekme, 100'tllik para transferi gibi 5 koşulu yerine getirdiğinizde ayın enparalısı oluyorsunuz ve ekstra kampanyalardan faydalanabiliyorsunuz. 25 yaş altı müşterilerin otomatik olarak bir koşulu karşılanmış sayılıyor "gençlere destek" adı altında.

  tek eksisi olarak atm ve şube azlığı diyebilirim. geçenlerde bunun için "atmmiz az biliyoruz, sizce yeni atmlerimizi nerelere koyalım?" diye müşterisine danışan, kim yönetiyorsa alnından öpmek istediğim bir banka bu. normalde uzun girdi yazan biri değilim fakat çok memnun olduğum ve müşteri olurken çok tereddüt edip cesaret edemediğim için bunları yazma gereği duydum. kurandan allah razı olsun diyor daha çok kampanya yapmasını diliyoruz efendim.

  8 şubat 2019 09:44

  6. Bana muhteşem bir doğum günü hediyesi veren e-banka.

  Bu sabah kendilerinden doğum günü maili aldım. Mail’in içeriği şu şekilde:

  Doğum günü hediyenizi bir dostumuza verdik! :)

  Mutlu yıllar Passion Hanım!

  Size kalbinizi ısıtacak bir doğum günü sürprizimiz var.

  izlemek için tıklayın.

  Linke tıkladığımda karşıma çıkan şey:

  Nice mutlu yıllara:)

  Doğum gününüzü hangi dostumuz kutlasın?

  Köpük, Gofret, bobo, Tarçın adında 4 sevimli köpekten birini seçiyorsunuz ve o köpek sizin doğum gününüzü kutluyor. Ben sırayla dördünü de izledim. :)

  Videonun sonundaki hediye ise şöyle:

  Doğum gününüzde dostlarımıza mama hediye ederek sizin adınıza yedikule hayvan barınağı’na destek olduk. Umarız sevinmişsinizdir.

  O kadar sevindim ki. Hayatımda aldığım en anlamlı hediye. içim ısındı resmen. Teşekkür ederim enpara.

  ilgili medya:
  1
  27 şubat 2019 10:45

  7. Mayıs ayından beri kullanıyorum daha yeniyim başvurduktan tahmini 2 gün sonra falan hemen geldiler izmirdeyim bu arada. Hiçbir şeyden para kesmiyorlar günlük faiz gelmesi de güzel, memnunum genel olarak.

  5 ağustos 2019 19:49


  8. Yaklaşık 1 yıldır kullandığım internet bankacılığı.

  Bugün doğum günüm olduğu için tatlı bir kutlama bildirimi gönderdiler. Sizin için hazırladığımız videoyu umarım beğenirsiniz diye bir link. Videoda doğum günü olan her müşteri adına kitap bağışı yaptıklarını söylüyorlar. Aşırı hoşuma gitti. Keşke bu düşünceyi çok daha fazla yayabilsek.

  4 eylül 2020 14:39

  9. Spotify ve Netflix için yaptığı kampanyaların benzerini (gbkz: Storytel) için de yapmasını beklediğim banka. Aynı zamanda eski cazibesi kalmamış banka.

  4 ekim 2020 23:54

  10. Kampanyaları berbat olmaya başlayan bankacılık. Ya otamatik ödemeniz olacak ya borcunuz olmak zorunda saçma sapan. Eskiden güzel kampanyaları vardı.Umarım politikalarını değiştirirler.

  14 ocak 00:41