2.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (2)
  • medya (0)

1. Hiç beğenmediğim bir aydınlatıcı neden çünkü bildiğiniz içinde kocaman simler var her türlü yolla uygulamayı denedim (gizlinot: ıslak fırça ,elle )ama istediğim aydınlığı elde edemedim kalıcılığı da çok kötü olan aydınlatıcı hemen uçuyor yerine büyük büyük simler kalıyor oda aydınlık değil maalesef 3 rengi var paletin içinde ;

-nude aydınlatıcı

-rose aydınlatıcı

-altın bej aydınlatıcı

Nude zaten hiçbir şekilde renk vermiyor hafif aydınlatıcı demesine rağmen .Diğer daha pigmentli dediği aydınlatıcıların ikisini karıştırdım ama sadece 10 dk falan etkisi kalıyor . İçeriğine gelince talc ,mıca var içerik bilgim muhteşem olmasada gözüme çarptı .İçerikten anlayan süslümüz varsa yazabilir .

5 temmuz 2017 14:21 5 temmuz 2017 14:35

2. Maalesef içinde kocaman simler bulunduran palettir. Hele fırçayla uygulayınca o korkunç şerit görüntüsü. Simi alıp dökmüşüm gibi. Ama bu simleri oldukça hafifleten nemli süngerle uyguladığımda çok daha güzel bir görüntüsü oldu. Kalıcılığı hakkında müthiş diyemem ama beni 4-5 saat idare etti. Koşup gidin alın diyemem. Hatta bana kalırsa almayın. Ben elimde olduğu için değerlendirmeye çalışıyorum bir şekilde.

13 ekim 12:02