yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (2)
  • medya (1)

  1. Bu markadan böyle bir ürün almak beni şok etti. Hemen hemen tüm ürünlerini severek kullandığımdan, denemeye gerek bile duymadan aldım. En son bitsin diye lavabonun kenarına bulasan makyaj artıklarını temizliyordum. Vıcık vıcık, cildi tahriş eden, durulanması/silinmesi zor gereksiz bir ürün. Cilt makyajını çıkarıyor ancak göz makyajını çıkartmak çok zor. Zaten gözleri de çok yakıyor. Gözlerimi çıkartıp temizleyip geri taksam ancak bu kadar acır herhalde.

  26 temmuz 2016 13:15

  2. estee lauder alış verişlerimde 30ml deneme boyu hediye ettiler bir kaç kez.

  yoksa para verip almam. hassas/alerjik bir cildim olmadığı için bu tür ürünlerde high end almaya gerek görmüyorum.

  kullanınca da bu düşüncem pekişti açıkçası. bir makyaj temizleme losyonu ne yapıyorsa onu yapıyor. öyle bir kuş kondurma durumu söz konusu değil.

  ha eğer tek seferde maskarayı çıkarsaydı, gözümü bu sütle temizleyip ılık suyla yıkadıktan sonra maskara kalıntısından göz altlarım siyahlaşmasaydı o zaman hayatımın ürünü diyebilirdim ama piyasada henüz öyle bir ürün yok.

  1 ekim 2016 17:07 1 ekim 2016 17:09

  3. Alışverişimle birlikte iki adet 30ml'lik tester geldi bu üründen. Bugün renkli nemlendirici, hafif bir bronzer, iki açık renk far, ruj ve waterproof olmayan rimel ile yaptığım makyajımı (yazar burada misel suyla bile çok rahat temizleneceğini anlatmak istiyor) temizlemeyi denedim. Yüzümün tamamına bir miktar sürdüm, masaj yaptım. Sonra yüzümü yıkadım. Ten makyajı için iyiye yakın bir performansı vardı fakat göz makyajım akmış bir şekilde göz çevremdeydi tamamen. Bütün ruj da çenemdeydi bu arada.

  Sonra yüzümde pütürcükler çıkaran garnier misel suya sarıldım :(

  Diyeceğim şu ki, toplam 60ml'lik testerları bitireyim, asla para verip almam.

  15 ekim 2016 21:31


  4. Sadece cilt makyajının kabasını almak için kullandığım, göz çevreme asla yaklaştırmadığım ürün. Söylene söylene bitirdim.

  Bir kere aşırı parfümlü. Göz makyajı için asla kullanılamaz, temizlememesi bir yana acıdan ağlatıyor insanı.

  Cilt makyajının üstten temizliğini yapıyor, ama tüm yüz için ciddi miktarda ürün gerekiyor. Öyle bir pompa ürün ile yüzümü sileyim yapılmıyor.

  Yağlı his bırakmıyor ama tam temizlemediği için başka bir ürünle temizleyemeye devam etmek şart.

  Sadece ambalajı güzel, ona da para vermeye değmez.

  Bir free shop kofresinden çıkmıştı. Bir daha mümkün değil almam

  25 ekim 2016 22:45

  5. 30 ml lik deneme boyunu kullanma fırsatı buldum. Pamuğa belli bir miktar döküp göz makyajımı temizlemeye çalıştım ama göz altımda kapkara rimel ve eye liner artıkları kaldı. Biodermanın h2o su kat be kat daha ucuz ve daha güzel. Bitirmek için kullanacağım sonra doğru çöpe...

  20 şubat 2017 00:48

  6. Annem için estee dünyanın en iyi cilt bakım ve makyaj markası olduğunu düşündüğünden 1v1y'deki sağlamnestee indirimlerinden birinden 60 lira civarında bir fiyata almıştım. Estee'nin bir çok ürününü kullanmış biri olarak gördüğüm en gereksiz ürünü. Rimeli ilk keşfettiğim 2008 2009 gibi yıllarda gözümü oyarcasına rimeli çıkarırdım, bu ürün de aynen öyle gözünüzü oyup da makyajınızı çıkarıyor. Gözün içine kaçıp yanması da cabası. Bioderma sensibio H2o'nun gözünü seveyim...

  18 eylül 2018 09:11

  7. Fiyatına göre oldukça başarısız bir makyaj temizleyicisi. 

  Yüzüme bol bol krem sürer gibi sürüp disk pamukla ovalıyorum. Sadece bu şekilde verim alabildim. Yalnız feci göz yakıyor.

  Neden her alışverişimde 30ml hediye ettiklerini anladım. Bir işe yarasa onu da vermezlerdi büyük ihtimal (gizlinot: Swh)

  Bunu alana kadar garnier’nin misel suyundan 10 tane alın daha iyi.

  26 eylül 2018 16:55


  8. 30 ml'lik olanından kullandım bu losyondan. Kokusu rahatsız edecek kadar ağırdı,pamuğun üstüne belli bir miktarda alınca her şeyi dağıttı yüzümde tam bir facia:). Üstüne bir de gözleri açamayacak kadar yakması cabası. O kadar yakınca gözlerimi sadece ten makyajımı temizlerken kullandım o şekilde bitti. Zaten hediye olarak gelmişti alacağım bir ürün kesinlikle değil.

  31 ekim 2018 19:23

  9. makyajı temizlemesine temizleyen ancak yüzünüzde yağlı bir his kalmasıdan rahatsız olmayacaklar için ideal bir high end losyon.

  31 ekim 2018 22:51

  10. setlerde iki kez 30 mllik boyunu kullandım. maskarayı çıkarmak için yetersiz ama nazik bir temizleyici kuru ciltliler daha çok sevecektir. gözü yakmıyor en azından. gidip de büyük boyunu almam çünkü bence bildiğimiz arko nemi pede sürsen çok da farklı bir etki vermez.

  19 mayıs 2020 01:47