yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (136)
  • medya (8)

  136. Yaşadığım semtte gratisler cadde üzerindeyken eveshop avm içerisinde. Son bir yılda gratisle aynı günlerde %50 kampanyası yapti, ben de konumu nedeniyle kalabalık olmadığından ve rahat rahat, ne kapsam kar telaşı yaşamadan alışveriş yapabildiğim için burayı tercih ettim. Çalışanlarından yana bir sıkintı yaşamadım. Bindirimle de karşılaşmadım ve çok uyguna aldığım ürünler oldu. Gratislerin aksine maybelline loreal standları da var. Kendi markası beauty girl de uygun fiyatlı alternatif. Ben kasa önünde satılan original gourmet marka çikolatalarını da seviyorum. Bence daha çok reklam yapsalar gratisi rahatlıkla geçer.

  17 mayıs 22:34 17 mayıs 22:35

  135. yalnızca technic, mua ve w7 gibi markalar için tercih ettiğim kozmetik mağazası. özellikle deneysel makyajlar yapacağım zaman, bu saydığım markaların far paletleri f/p açısından cidden yüz güldürüyor. hatta bilhassa mua'nın far paletlerinin nedense biraz underrated kaldığını düşünüyorum. halbuki pigmentasyonları ve renk çeşitlilikleri epey iyi aslında. örneğin, halihazırda tr'de hala -yıl 2024- pek ulaşılabilir olmayan duokrom, trikrom farlar mua'nın paletlerinde mevcut; sadece bilinmiyor. yine w7 özellikle nyx'in ürün gamını güzel kopyalıyor, gayet başarılı buluyorum.

  eveshop'un bu ürünleri satması çok güzel fakat şunu da ekleyeyim, kesinlikle ne aplikasyonundan ne de internet sitesi üzerinden alışveriş yaparım. zira sinir hastası olmak istemem açıkçası. daha önce bir kaç kez iki platformdan da alışveriş yapmayı denedim ve türlü türlü sorunla karşılaştım. mobil aplikasyonu çok keyifli mesela; ürünleri arama kısmına tam adıyla yazmadığınız sürece bulamıyorsunuz, hadi buldunuz diyelim, sepete atıyorsunuz atıyorsunuz sonra bir bakıyorsunuz ki sepetinizde hiç bir şey yok, uygulama o ürünleri sepete değil, sonsuz uzay boşluğuna atmış...

  Bu yüzden eğer şehrinizde varsa en güzeli üşenmeyip en yakın mağazaya giderek istediğiniz ürünleri almak bana kalırsa.

  9 mayıs 13:22

  134. Bu zamana kadar kendilerinden memnundum fakat bugün bir alışveriş yapacak oldum, rezalet felaket berbat bir app kullanıyorlar diyebilirim. Ne uygulamadan ne de internet sitesinden giriş yapılıyor hesaba. Alacağım ürün de lanet olsun ki sadece burada var. App'e özel kampanya yapmayı biliyorsunuz ama adam gibi çalışan app yapmayı beceremiyorsunuz. Ha ama mevzu eve card kullandırmadan ürünleri iki katına kakalamaya çalışmaksa bilemiyorum, ona da hiç şaşırmam.

  9 mayıs 02:00


  133. Ofise gitme zorunluluğu olmadan, uzaktan çalıştığım için bir süredir yazlıktayım. Bulunduğum yerde sadece Gratis ve Eveshop var. İkisi de birbirine çok yakın... Aralarında bir dükkan var. Gratis'ten alışveriş ettikten sonra Eveshop'a girip fiyatlara bakayım dedim. Fiyatlar indirime rağmen ürüne göre Gratis'ten 8-10 TL daha fazlaydı. Tercih etmem!

  13 haziran 2023 23:59

  132. Dolandırıcı bir işletme. Geçenki büyük indirimlerinden fırça seti aldım. Gelen kargomun içinden ise birkaç adet saç kremi sample'ı ile dandik tokalar çıktı. Not olarak faturama aldığım fırça setinin tedarik edilemediğini bu yüzden de para iadesi yapacaklarını yazmışlar. Sitelerini kontrol ettiğimde ise aldığım ürünün hala satışta olduğunu ve fiyatının ise iki katına çıkarıldığını gördüm. Yaptıkları şey dolandırıcılıktan başka bir şey değil. Madem o fiyattan satmayacaksınız, siparişleri iptal edeceksiniz. Neden siteniz üzerinden ürünü indirime sokuyorsunuz? Yaptıkları bu hareketten sonra bir daha ne internet sitelerinden ne de mağazalarından asla alışveriş yapmam. Yaptıkları dolandırıcılık hem bu kargoyu taşıyan kargoculara hem de müşterilerine karşı saygısızlık. Vakit ve nakit kaybı. Instagram postlarının altında birkaç adet daha böyle yorum gördüm. Sırf biraz daha kâr edebilmek için onlarca müşteri kaybettiler.

  20 nisan 2023 20:27

  131. Bu seferki siparişimde beni şaşırtmış firma. Asıl alışveriş yapma nedenim olan ürünler eksik diye yollamamislar yanındaki iki üç ıvır zıvır gelmiş, ama bana yollanan faturada hem de mailimdeki e faturada ürünler tam gözüküyor ve tutar da aynı. Nasıl iade yapacaklar anlamadım, ben bunun peşine düşmek zorunda mıyım? Altından kalkamayacağınız indirimi yapmayın. Bir daha alışveriş yapmayacağım sitedir.

  28 eylül 2022 13:18 28 eylül 2022 13:18

  130. (gbkz: Essence) standını kaldırmış mağazalar zinciridir.

  Bazı mağazalarda henüz stand dursa da raflar zaten bomboştu uzun zamandır. 

  Şimdiyse teker teker kaldıracaklarmış.

  Essence ürünlerini sevenler için (gbkz: watsons) ve (gbkz: rossmann) seçenekleri kaldı.

  6 eylül 2022 14:42


  129. bu zamanda 140 tl üzeri kargo bedava fırsatı sunmasıyla kalbimde yer edindi, alışveriş yaparken burayı tercih ediyorum artık, ürünler bir anda zamlanıp geri indirime de girmiyor. Kargo parası ödemek beni çok üzüyordu. 

  29 ağustos 2022 20:28

  128. Diğer mağazalara kıyasla fırça konusunda çok fazla seçenek sunuyor. Nascita ve beauty house markalarının binbir çeşit fırçası var. Ne rosman ne gratis ne de watsons'ta bu kadar çeşit göremiyorum ben fırça konusunda.

  15 şubat 2022 21:15 14 mayıs 2022 11:33

  127. müşteri hizmetleri berbattır bile diyemiyorum çünkü öyle bir hizmetleri yok. ulaşılamıyor asla. özensiz kargolamaları nedeniyle ürünler hasarlı geliyor. sonra iade alabilmek için yaradana sığınmaktan başka çareniz kalmıyor. uzun süredir iade bekliyorum ve beklemekten başka yapabilceğim bir şey yok.

  7 ocak 2022 11:17

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar