yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (30)
  • medya (1)

  1. vücut dili ve tavırları karmakarışık olan haber sunucusu. niye böyle oldu ailecek çözemedik :/

  24 ekim 2015 19:13

  2. bu adam bana inanılmaz samimi geliyor. sayesinde haber izleyebiliyoruz bir de kankisi var ismail küçükkaya. bu ikisine bayılıyorum çok samimiler.

  26 kasım 2015 22:16

  3. fox tv ana haber (gbkz: anchorman )idir (gizlinot: bu kelime nin türkçesi niye yok! ) haftaiçi akşam haberlerinde en çok kendisinin izlendiğini vurgular hakkını da veriyor tabii ki; samimidir, tepkileri doğal bazen (gizlinot: fazlaca doğal) el kol havadayken yakalarım kendisini; sinirlenince verdiği tepkiler korkutur cinsten; surat asar, sert bakışlar atar..

  bir tık soğukkanlı ve sakin modeli (gbkz: ismail küçükkaya )

  (gizlinot: fox tv hafta içi sabah haberlerinden )

  bir tık değişik, çocuksu, hoplayıp zıplayan modeli (gbkz: murat güloğlu ) (gizlinot: evimizin oğlu.. swh ) (gizlinot: fox tv haftasonu sabah haberi)

  konuşmamı bitirmeden önce (link: http://www.youtube.com/watch?v=h9QCIzYskIc şunu "inci was here") eklemeden duramadım, zamanında canlı izlemiştim (gizlinot: hiç unutmadığım anımdır) (gizlinot: swh)

  26 kasım 2015 23:41


  4. kendisi, çölde vaha gibidir.

  28 mart 2016 19:38

  5. mehmet ali birand vefat etmeden önce onun sunduğu haber bültenini izlemek için her akşam büyük bir istekle televizyon karşısına geçerdim. kendisiyle aynı görüşleri paylaştığım için filan değil, sadece iyi bir gazeteci ve iyi bir yorumcu olduğu, haber bültenine renk kattığı için. prompterdan okunan habere internet üzerinden de ulaşabilirim, benim için önemli olan sunan kişinin yorumu. birand'ın yerini benim için fatih portakal aldı. fatih portakal'la siyasi olarak da tamamen aynı görüşleri paylaştığım için aldığım keyif iki katı oluyor. çok isabetli yorumlar yapıyor bülteni sunarken. çok dinamik, interaktif bir bülteni var. tweetleri okuyor, yeri geliyor kendisini acımasızca eleştiren "yandaş"ların yorumlarını da olduğu gibi okuyor yayında. kendisiyle barışık bir insan olduğunu düşünüyorum. tarafsız haberciliğe hasret kaldığımız bu yıllarda işini layıkıyla yapan üç beş insandan biri. adam objektif ve akıllıca şeyler söylediği için hükümet yandaşları o kadar nefret ediyor ki fatih portakal'dan, darbe girişiminin engellendiği gece ilk yalan haber olarak onun gözaltına alındığını yaydılar. kafayı bozmuşlar adamla. umarım başına bir şey gelmeden bu kötü dönemlerin geçtiği zamanlarda, güzel haberler dinleriz kendisinden.

  ek: eşiyle ilişkileri çok tatlı.

  17 kasım 2016 14:17 17 kasım 2016 14:20

  6. geldiği yeri ve oraya nasıl geldiğini asla unutmamış olan gazateci. aslen işletme eğitimi alıp bir süre avusturalya'da yaşadıktan sonra, stajyer muhabirlikten (gizlinot: star'da başladığı dönemler) bugünlere gelen mehmet ali birand'ın emanetlerinden. tarzını seversiniz ya da sevmezsiniz tarafsızlığı, duruşu eleştirilebilir, yanlışları yok mu illa ki vardır. fikirleri sizinle paralel olabilir ya da olmayabilir orasını bilemem. ama fatih portakal ve birlikte çalıştığı ekibi türkiye'de habercilik anlamında bir şeyler yapmaya çalışıyor ve bu şartlarda bile pek çok şeyi gerçekten de başarıyorlar bence.

  ayrıca çok da şeker ve son derece de mütevazı bir ailesi var. samimi denmiş ya sahiden de öyle biri.

  17 kasım 2016 15:26 6 ekim 2019 21:03

  7. şu (link: https://www.youtube.com/watch?v=NnYgQKr2yA0 konuşmasında) insani ve vicdani isyanını hiçe sayıp siyasi olarak kendisini yargılayanları gördükçe ülkenin durumunu daha net anlıyorum. video altındaki çirkin yorumlar maalesef ki beni hiç şaşırmıyor. dehşete kapılıyorum, ama şaşırmıyorum.

  17 kasım 2016 15:46


  8. siyasi duruşu ve kişisel fikirleri beni ilgilendirmeksizin kral çıplak diyebilmesini sevdiğim haber spikeri. bu ülkede neye maşallah desem 3 güne yaşamadığından inşallah bir sonraki seçimde falan hüloggg derken görmeyiz. muhalif tavrını bozmazsa iyi gazeteci.

  17 kasım 2016 16:41

  9. çoook eskilerden beri severek izlediğim haber spikeri. gerçekten doğruyu yanlışı çekinmeden söyleyebilen günümüz yeni türkiye'sinde popo yalamadan var olan nadir insanlardan biri.

  ayrıca toplumca ardı arkası kesilmeden başımıza gelen elim olaylardaki samimi tavırları resmen kendisine duyduğum saygıyı arşa çıkarmıştır. soma faciasında her gün kendisini takip ettim, gün geçtikçe insanlar soğumaya başladı olaydan yozlaştı, fatih portakal iki aya yakın süre olayın peşini bırakmadı, mutlaka her gün facianın sorumlularının yargılanması için savaştı.

  tanım: takdir ettiğim ve hep var olsun dediğim haber spikeri.

  17 kasım 2016 16:54

  10. bugün yarın tutuklandı haberi almazsak iyi !

  Dikkat et kendine sayın portakal bir sen kaldın

  26 ocak 2017 10:28