yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • medya (7)

  1. Bir türlü ısınamadığım kadın. Beğendiğim tek yönü standart güzellik anlayışını kabul etmeyip bu yönde gelen eleştirilere çok akıllıca cevaplar vermesi.

  10 kasım 2015 15:28

  2. Beğendiğim tek tarafı kardeşi.

  (Bkz: fahir talib)(gizlinot: yerim)(gizlinot: swh)

  10 kasım 2015 16:46

  3. Snaplerinden anladığım kadarıyla güneşin kızları'nın emre'si (gbkz: sarp can köroğlu) ile birlikte olan kadın.

  (bkz: enişte de erik gibiymiş kütür kütür)(gizlinot: swh)

  22 şubat 2016 01:32


  4. önce tanım gelsin: giydiği hatta üzerine geçirdiği zevksiz kıyafetlerin fotoğraflarını çekip paylaşarak bir şekilde ünlü olmuş insan.

  yukarıdaki girdilerden merak edip instagram profiline baktım. Gerçekten yazık, nasıl bir ego nasıl bir ben çok önemliyim moda dünyası çok önemli tamam mı tavrı. Bunların yasları bile cool, anlayamazsınız. Politik görüşümü öğrenmek için twitter hesabıma bakın yazmış orada bile takipçi peşinde. Neyse her yedikleri süper lezzetli, her gittikleri mekan über eğlenceli, her giydikleri cool bu arkadaşları gerçekten bir kenara bırakalım. Huzur unfollow tuşunda.

  15 mart 2016 00:47

  5. Bundan 4 ay önce yazdığım girdide beğendiğim tek yönünün standart güzellik anlayışını kabul etmeyip bu yönde gelen eleştirilere akıllıca cevaplar vermesi olduğunu yazmıştım ama...

  Çok kısa bir zaman önce kendisini snapchat' te takibe aldım. Bi bakıp çıkacaktım aslında ama kalmış öyle. Hayatımda gördüğüm en ukala, en kibirli, en duyarsız insanlardan biri kendisi maalesef. İnsanın her hareketinden mi küstahlık akar... ve son yaşanan faciadan itibaren gereksiz paylaşımlarına da tam gaz devam ettiğini gördükten sonra sevmemekte haklı olduğumu iyice anladım. Yakında balon gibi sönmesi dileğiyle...

  15 mart 2016 01:06

  6. keşke şu başlığı görmeseydim dedirten aktrollerden bile beter, siktiriboktan 2 poz vermeyi doktorlukla bir tutan (gizlinot: o zaman avukatlar, doktorlar, mühendisler niye işe gitmiş bugün :() (gizlinot: tekstil işçileri işsiz mi kalsın :() (gizlinot: zira poz vermeyi bırakırsa mazallah üstümüze gök taşı falan düşer), yediği yemeyi paylaşmazsa ölecek hastalığına yakalanmış, yaşam enerjisini gösterişten sağlayan boş egocu kişisi.

  son paylaşımındaki yorumları gördükçe daha da fazla üzüldüm. bir tane (link: https://www.instagram.com/aslitkizmaz/ aslı kızmaz) diye biri var anasını babasını böyle can hıraş, kendinden geçercesine savunmamıştır.

  bilmiyorum ya bana çok ilginç geliyor böyle bir olaydan etkilenmemek, hiç olmamış gibi davranmak. ben de bazen bazılarını çok copy paste buluyorum hemen bu profil karartma hareketlerini, özlü sözler paylaşımlarını zira yarım saat sonra bu ferhan gibiler "ay kankeyto ile çıldırmalar" diye paylaşıma başlıyor. al işte yine sıçtın diye bir sinir basıyor.

  bir rahmetli ozancan akkuş'u düşünüyorum bir de bunu yazık diyorum, uykum daha bir kaçıyor, daha da umutsuzluğun dehlizine sürükleniyorum.

  15 mart 2016 01:35

  7. Yukarıda yazılan tüm girdilere katılmakla beraber moda haftasının iptal edilmesi görüşünü desteklemiyorum. Moda haftası sonrası partileri iptal edilmiş zaten -ki doğru olan budur-. Aylar öncesinden yapılan planlamalar, koleksiyonlar, hazırlıklar boşa gitmesin. Bir sürü kişiye istihdam sağlayan, uabancı basının bile ilgisini çeken böyle önemli bir organizasyonun iptal olmamasını destekliyorum. Bununla beraber defilelerin terör karşıtı, kenetlenmemizi sağlayabilecek, medyada yer edecek orjinal fikirler ve sözlerle taçlandırılmış olmasını umuyorum.

  İconjane'e gelirsek: madem moda haftasının iptal edilmediğini duyuruyorsun bunu pek ala moda haftasının amblemi, logosuyla yapabilirdi. Yeni bluzu ve yarım gülümsemesiyle bu fotoğraf zaten kimse de sempati uyandırmaz bu kadar korku dolu bir olayın ardından. Tamam herkes özgür kendisi de bunu savunuyor ağlamak zorunda da değil eyvallah ağlamadı diye üzülmüyor olmayadabılır ama madem sosyal medya kendi işleri ve kendilerini yansıttığı mecra o zaman bu haklı tepkilere de hazırlıklı olmak gerekiyor.

  Savunan savunsun, bana göre bu fotoğrafı koyması özgürlük evet ama hoş değil bu kadar insanın içi acırken. Hayat durmuyor herkes işine gidiyor elbet ama sosyal medya zorunluluk değil ki!

  15 mart 2016 12:17


  8. Sosyoloji okumasına ve belli bir yasa gelmesine rağmen, olgunluk konusunda bayağı sıkıntı çeken bir blogger.

  Elinde olsa demet akalın tribine girip el sallamalı şarkı paylaşacak ama teşvikiye kimliğine uymuyor.

  Giyimi de vasat, biri bir şey deyince hemen tersleme modunda. Bir de pink freud mu ne onunla kanka, direkt kezban yaftası yiyor boylece.

  21 nisan 2016 14:09

  9. hayatımda gördüğüm en negatif elektrik veren kişilerden biri herhalde. adını da yeni öğrendim gerçi. :)

  benim için nur bilen yavuzer'in snaplerinde görüp izlemeye tahammül edemediğim biriydi ama eleştiriler üzerine bugünkü snapleri izledim. kaç yaşında sözde okumuş etmiş insanlara yakışmayan sakil bir muhabbet.

  bu hanımefendinin karakteriyle ilgili hiçbir tahminim olmadığından kendisinden bir beklentim de yoktu ama nur bilen'i genelde tatlı bulurum, ona hiç yakıştıramadım, kimsenin kimseyi alenen aşağılamaya hakkı yok, hele ki tiye alınan konu pazardan kot almak gibi şeylerse.

  19 ekim 2016 17:01 19 ekim 2016 17:02

  10. Tarzından tavrından hiç hoşlanmam, O yüzden de takip etmiyorum artık.Cidden çok negatif bir enerji yayıyor, sürekli en bilen benim şeklinde tavırları yüzünden. Her neyse, begüm toprak ile birlikte iyy pazardan pantolon giymiş ıyy chanel'in öyle bir çantası yokk şeklindeki zırvaları aklıma liseli dizilerindeki özel okulda okuyan genç kızların burslulara sataşırken kullandığı cümleleri getirdi. Öylesine terbiyesiz, öylesine amatör.

  19 ekim 2016 17:09