yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (44)
  • oylar (20)
  • medya (2)

  1. Cildin hücresel yenilenmesini hızlandıran ve tatlı bir lavanta kokusuna sahip yoğun kıvamlı merhem. kendisiyle can arkadaşımın eczacısının önerisiyle tanıştım. yazın ortasında kuaför hatası nedeniyle yüzümde oluşan ve pek de azımsanamayacak genişlikte olan sir ağda yanığına bepanten ve ozonlanmış sarı kantaron yağıyla karıştırarak uyguladığımda 3. gün tamamen iyileşme sağlamıştım; ne iz ne bir kızarıklık kaldı geriye. ayrıca hücre yenileyici özelliğinden kaynaklı olsa gerek yüzümdeki tüylerin çıkış döneminde ölü kıl köklerinin atılmasını da sağlamıştır kendisi(gizlinot: kuaför bile fark edip şaşırmıştı)(gizlinot: fito filan demedim tabi, ona kalsa direkt bepanten sür diyecektir herhangi bir yanık olsa). Yoğun ve yağlı yapısı nedeniyle her gün allah ne verdiyse boca etmemekte fayda var efem.

  ek: içerisinde bakterilerle savaşan Etilenglikol monofenil de barındırıyormuş.

  Muhterem (yazar: zombiecat)'in uktesi :)

  12 ocak 2015 23:52 12 ocak 2015 23:57

  2. fito kremi 4,5 gündür kullanmama rağmen yanagımdaki sivilce izlerinin hafiflediğini farkettim. ama bephanten gibi kremlerin de kıl kökünü beslediğini duyduğumdan korkarak sürüyorum bişey olmaz umarım..

  5 şubat 2015 00:34

  3. Lazer epilasyona başlamadan önce bacaklarımda kıl dönmesi problemi vardı.(gizlinot: batıktan farklı olarak çıkardığımda yaraya dönüşebiliyordu.) bacaklarımda bunlardan kaynaklı yara izi kalmasından çekindiğim için doktora gittiğimde reçeteme yazdığı kremdir. Hametanla beraber baş ucu merhemimdir diyebilirim. Antiseptik özelliği de vardır. küçük yaralar, çatlaklar, hafif yanıklar gibi cilt dokusunun hızlı yenilenmesi gereken tüm durumlarda gönül rahatlığıyla kullanırım.

  5 şubat 2015 14:50 20 şubat 2015 14:03


  4. acnelyse kullanırken bir gaflete kapılıp dudak üstümdeki tüylerimi veetin yüz için olan soğuk ağda bandıyla alayım derken tüylerimle birlikte derimide çekip almam sonucunda oluşan yara için eczacının elime tutuşturduğu kremdir. allah razı olsundur o eczacı abladan. ben acaba iz kalırmı yinede bi doktora gideyim dediğimde gecer 2 güne diyince sallıyo beni basından dıye günahını almışlığım var kendisinin ama hakikaten 2 güne geçti be sözlük. ı love fito

  15 şubat 2015 15:05 15 şubat 2015 15:05

  5. doktorumun verdiği kremdir. kedim var ve yavru olduğu için tırmalama ve ısırma sorunu yaşıyoruz. doktorumdan iz kalmaması için bir krem ıstediğimde bunu önerdi. izlerin üzerine sürdüm ve yattım sabaha hiçbir iz kalmamıştı. hani reklamlarda felan mucizevi krem derler ya işte benim mucizevi kremim budur süslüler :) eğer siz de kediden muzdaripseniz veya yaranız felan varsa bu kremden edinin derim. :)

  1 ağustos 2015 18:10

  6. Üniversite yıllarımda bir gün çorba yapayım derken düdüklüye boşalttığım ketılın kapağı açıldı ve içinde fokurdamakta olan su sol göz kapağıma -evet bildiğimiz incecik göz kapağı- sıçradı. Acısı tarifsizdi hala hatırladıkça içim acır. Yüzümde neredeyse leke yok, göz kapağında devasa bir yanık nasıl kötü siz düşünün. Gözü yaktıktan 1 dakika sonra kapı çaldı o akşam yemeğine çağırdığım arkadaş geldi. İçeri girmeden eczaneye uçtu canım ciğerim silverdini kaptı geldi. Bununla kalmadı ertesi gün fitoyu aldı geldi. Göz çevresi gibi hassas yerde bilmem kaç derece suyun ve hatta belki buharın yanığından eser yok.

  Göz çevresinde kullanımı ne derece doğrudur birşey diyemiyorum zira doktora falan danışmadan kullandım o dönem. Ama sonucu diyorsanız mucizedir derim. Kokusu da bu tarz ürünlerin aksine gayet hoş. Birçok lekede kullanıldığını duydum her türlü de öneririm

  20 mart 2016 21:25

  7. el ayak ağız hastalığı sebebi (gizlinot: evet tuhaf biliyorum) yüzümde çıkan iltihaplı sivilceleri iz bırakmadan yok eden mucizevi krem.

  3 nisan 2016 22:32


  8. Triticum vulgare latince isimli buğday ekstraktı içeriyor. Düşünün buğdayın evrendeki önemini. Cilt dokusunun yenilenmesini gerçekten artırıyor. Sadece yanıklar, tahrişler falan değil dermokozmetik, kozmetik vesairenin neden olduğu beklenmeyen kızarıklık tahriş vesairenin de düzeltilmesinde çok etkili. Ve ucuz.

  8 nisan 2016 12:00 8 nisan 2016 12:26

  9. Fito kremi çok kuru göz kapaklarım için doktor tavsiyesi ile almıştım. Gece sürüp sabah temizledikten sonra yumuşacık bir his bırakıyor. Aslında antiseptik bir yara kremi olduğu yazıyor prospektüsünde.

  3 temmuz 2016 23:50

  10. Büyük bir andavallık ve uyku sersemliği eseriyle zerotanin kullandığımı unutup sir ağda bandıyla bıyık alma operasyonum sonucu yüzümde oluşan ucube burun altı şeridini tam tamına 2 günde geçirmiş olağanüstü kremdir. 10 lira fiyatla yastığımın yanına yerleşmiş yarenim olmuştur.

  31 ağustos 2016 20:22

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar