yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (67)
  • medya (3)

  67. dün ilk defa alışveriş yaptığım kozmetik sitesi. istanbul'da yaşamadığım halde 24 saat bile geçmeden elime ulaştı kargom. Paketleme sorunsuzdu. İçine bir adet tester eklemişlerdi. içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

  25 mayıs 09:34

  66. çok hızlı kargoladılar, paketleme sorunsuzdu ancak şu aldıklarıma verilen ( 1950 tl tuttu ) 1 tanecik saçma sapan cream.co testerı ve aldığım güneş kreminin 10 ml olması ( kontrol etmemek benim hatam ama 10 mllik tester boyutu ürünün 200 tl olması konusunda yorum yapmak istemiyorum) üzdü. 

  ilgili medya:
  1
  10 şubat 23:58

  65. hiç alışveriş yapmadığım ama merak ettiğim site.

  13 haziran 2023 16:24


  64. Uzun zaman sonra tekrar sipariş verdim yine sorunsuz ulaştı. Daha önce istanbula verdiğim siparişlere tester koymadıklarını, başka şehire verdiğim siparişlere testerda bayağı cömert davrandıklarını yazmıştım. Bu kez siparişimin yanında iki adet tester vardı. (gizlinot: Maruderm aha bha peeling)

  10 haziran 2023 10:29

  63. Alışverişimden hiç memnun kalmadım. Hep kullandığım şampuan daha çok köpürüyor ve boyun-baş bölgemde inanılmaz kabarıklar var çok fazla kaşınıyor. Bundan kaynaklandığını düşünüyorum. Şikayetvar'a yazdım, tüketici hakem heyetine de şikayet oluşturacağım şimdi, resmi distürbütör garantili ise nasıl böyle bir sorun olabilir. 500 tl çöp oldu.

   Edit: valla alkış ya! Şikayetvar sonrası ulaştılar, şikayetinizi kaldırın yoksa yasal yollara başvuracağız yalan beyan olduğu için dediler. Şampuan incelemeye gidecek, marka formülasyon değişikliği olmadığını söyledi. Umudum yok ama incelemeden ne çıkacak eklerim.

  Son edit: şampuanı incelemeye gönderdim, ellerine ulaşınca aradılar, neden inceleme istediğimi sordular, tekrar anlattım, şampuan çok köpürüyor, daha önce böyle değildi vs. İsterseniz iade yapalım, ürün şu an elimizde yok, olsa ürün de yollardık dediler. Tamam iade yapın dedim, önceden iade olmaz deyip incelemeye göndermemi bekledilet bu durum da ilginç geldi. Benim maceram buraya kadar bildiğim yerlerden alışverişe devam. 

  26 mayıs 2023 12:28 13 haziran 2023 16:41

  62. anneler gününe özel 800 tl üzeri alışverişe 100 tl indirim kodu verdiğini söyleyip, kodu girince 10 tl düşen kozmetik alışveriş sitesi. evet evet, 10 lira düştü. kendileriyle iletişime geçtiğimde de hafta içi müşteri temsilcileriyle görüşebileceğimi söylediler. kod pazar bitiyor, indirimler de haftaya kalmaz muhtemelen :)

  13 mayıs 2023 01:12

  61. Yeni üye oldum, hoşgeldin indirimi 30 tl tanımlanmış, sipariş vermeye çalışıyorum, "seçtiğiniz adrese kargo gönderilemiyor" diye uyarı veriyor. Adres de şehir merkezi! Ne hikmetse kupony kaldırınca bir mucize oluyor ve kargo seçenekleri ortaya çıkıyor. Beni kaybettin flavus!! Müşteri hizmetlerine mail atacağım bunu düzeltmezler böyle şark kurnazlıklarına devam ederlerse her yere şikayet ederim. 

  Sorun düzelmedi, siparişi tamamlamadım diye yüzde 10 indirim vermişler o şekilde sipariş verdim, fakat bu sefer de ekspress teslimat olmadı. Şimdilik deneyimim hiç hoş değil. 

  Tekrar edit: şampuandan hiç memnun kalmadım, hep kullandığım marka ya formülasyonu değişti ya sahte. Bir daha kesinlikle tercih etmeyeceğim site!

   Edit: ekleme

  9 mayıs 2023 00:54 19 mayıs 2023 13:19


  60. Serumlarım içinden sadece bir tanesi dökülmüş geldi, kapağı kırıkmış. Onun için de iletişime geçtiğimde benimle çok güzel ilgilendiler ve çok güzel konuşup hallettiler tester da yollamışlar bir sürü çok teşekkür ederim.

  2 mayıs 2023 17:44

  59. orijinallik konusunda %100 güvenebileceğiniz, ışık hızında kargolama yapan alışveriş sitesi.

  daha önce farklı zamanlarda üç adet parfüm almıştım, üçü de oldukça tazeydi çok memnun kaldım. son zamanlarda da iki güneş kremi siparişi verdim, ikisi de birkaç saat içinde kargolandı. son kullanma tarihi sıkıntısı yok, ayrıca piyasada bulabildiğim en uygun fiyatlardan biriydi. her siparişimde birer sample koymuşlardı bu arada. bir şey alacağım zaman baktığım ilk yerlerden biri.

  17 nisan 2023 16:59

  58. Severek alışveriş yapıyorum, diğer sitelere göre daha uygun fiyatlı yakalıyorum ürünleri. Hızlı ve sağlam kargolama yapıyorlar, paketten mutlaka tester çıkıyor. Şu anda ramazana özel Gece10 koduyla sepette %10 indirim kodu mevcut kullanmak isteyenlerin bilgisine.

  13 nisan 2023 15:31