girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (575)
  • medya (29)

575. 15 Tl ödeyerek 102 numaralı takma kirpiğinden aldım, bende çok güzel ve doğal durdu. fiyat performans açısından çok memnun kaldım. sadece kendi yapıştırıcısını kullanmadım (beğenmedim), bende duo marka bir yapıştırıcı var onunla kullandım. O kadar çok sevdim ki zam gelmeden beş altı tane stokladım. Sanırım zam gelecekmiş, öyle dedi orada çalışan kızlar. 

Not: benim kirpiklerim siyah ve orta uzunlukta, seyrek değil. başka göz ve kirpik yapılarında nasıl durur bilemiyorum ama 15 tl için riske girip denemeye değer bence. 

23 eylül 01:20

574. Birkaç ay önce bir mağaza çalışanı müşterilerin ojeyi bile iade ettiklerini onlarında mecburen alıp yerine koyduklarını söyledi. Ben de hijyenik değil nereden biliyorsunuz kullanılmadığını diye sorunca aslında hepsini yerine koymuyoruz, geri firmaya gönderiyoruz gibi şeyler söyledi. İnsanlar aynı renk bende var, yanlış almışım, beğenmedim diye iade ediyormuş resmen. Amacım para küçümsemek değil kimine 3 lira büyük kimine 300 bin lira küçük sonuçta ama yine de saçma geliyor karşıdakinin 3 lirası gitmesin diye onun temiz olup olmadığını bilmediğim tırnaklarının değdiği ürünü kullanmak. Hijyen kurallarından habersiz insanlarımız yüzünden oje alırken bile içim rahat değil artık bende mi sorun bilmiyorum ama bunlar basit temizlik kuralları bence. Artık kullanılmamış olmasını umut ederek almaktan başka çarem kalmıyor.

27 ağustos 12:55

573. Dün Kuşadası Marinada dolanırken önünden geçtiğim mağazadır kendisi. Camlarında kocaman %70 indirim yazıyordu. Şöyle dışardan bi baktığımda ojeler hariç bir sürü makyaj ürününde %70 vardı. Zaten eskiden bi tek ojelerini kullanıyodum bundan sonra bırak %70’i %90 indirim bile olsa kapısından içeri adımını atmayacağım markasın. Hiç kusura bakma adadan elendin canım.

16 ağustos 12:20


572. bugün rossmann, gratis ve ne yazık ki watsons tamamen doluyken zafer plaza flormar mağazasında tek kişi bile yoktu. umarım boykot yüzünden insanlar gitmiyordur ve hep boştur. umarım biraz olsun bilinçlenmeye başlıyoruzdur.

15 ağustos 20:28

571. halihazırda yalnızca birkaç tane devamlı bitirip yenisini aldığım dudak kalemi ve ojelerini kullandığım, kadın işçilerine sendikal ayrımcılık yaparak reva gördüğü zulüm dolayısıyla en ucuz ojesi için bile tenezzül etmeme kararı aldığım markadır kendileri. bireysel boykot ne kadar etkilidir, biz belki bir avuç insan ne denli fark yaratırız bilmiyorum. ama hiçbir şekilde ürünlerini almadığım, varlıklarına 1 lira dahi katkım olmadığı müddetçe vicdanımın daha rahat olacağı kesin.

11 ağustos 14:26

570. Bende de ojeleri vardı bir de bir kaç ruju. Boykottan önce almıştım. Şimdi Kapısından geçmiyorum, Artık standını görünce yüzüm ekşiyor direkt geçiyorum. Sonsuza kadar boykot etmek istediğim markaların başında geliyor. Attığınız işçilerin ahı var üzerinizde bu da size dert olsun. Haklının, emekcinin yanındayız.

4 ağustos 18:05 4 ağustos 18:09

569. Benim için de ojeden ibaret bir markaydı. Malum olaydan sonra asla ilişiğim olamaz. Oje mi yok?

Edit: “ojeden” kelimesini Türkçe ihlali gerekçesiyle “ögeden” olarak düzenleyen modların kafası çok güzelmiş. Kendilerine Türkçe dersi vermek isterim, bana bi alo desinler.

4 ağustos 17:45 10 ağustos 14:24


568. Valla birinin zoruna gider mi bilmiyorum ama benim nezdimde ojeden öteye gidemeyen bir markaydı her zaman ha ojeleri de ölüp bitmelik değil hoş. Bu olay da tuz biber oldu zaten. Başka ojelerle mutlu yarınlara diliyorum kendime.

4 ağustos 15:51

567. 100'den fazla kadın işçisini sadece sendikaya üye oldukları için aylar önce hukuksuz şekilde işten çıkaran marka.

BOYKOT!

4 ağustos 15:39 4 ağustos 15:40

566. Bugün mesajlarımı temizlerken gördüm ki indirim mesajını en son mayısta atan flormar, işçilerin direnişinden sonra 3 kere indirim mesajı atmış. Demek ki paçalar tutuşuyor. 

4 ağustos 08:39