yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1548)
  • medya (70)

  1548. kedisi çiko'ya ne olduğunu merak ettiğim kişi.

  30 mart 10:33

  1547. Kendisi sektörden takip ettiğim 3 4 kişiden biriydi. Markasından da severek aldığım ve almaya devam ettiğim ürünleri vardı. Ta ki bugün o rezalet paylaşımı yapana kadar. Ücret almıştır almamıştır bilmiyorum açıkçası ilgilenmiyorum da. Gönüllü olarak bile 1 sene geçip evlerine kavuşturulmayan insanlar için konteyner güzellemesi yapamaz insan ya hu. Hiç mi içi cız etmedi merak ediyorum. Gerçekten üzüldüm. Bundan sonra ne takip ederim ne de herhangi bir şey alırım markasından.

  5 şubat 23:20

  1546. bence samimi ve tatlı bi influencer. o kadar infu her şeyi gözümüze sokarken eşi ve kendisi başarılı girişimciler olarak para kazanıp hayatlarını yaşıyorlarsa ne olmuş...

  28 kasım 2023 15:03


  1545. Ben hayatımda bu kadar zevksiz rüküş bir insan görmedim. Hele o güneş gözlükleri fecaat yarabbim.. bi insana hiç bir gözlük mü yakışmaz muhtemelen seçimleri ile ilgili. Elinde milyonluk çanta üst baş perşembe pazarından hallice. Arkadaşlarına hatta kardeşine bakıyorum giyin kuşam belki üst segment değil ama ışıldıyorlar. Görkem de hep bir olmamışlık var tarz adına maalesef. Acil styling dersi almalı.

  27 kasım 2023 11:22

  1544. dudak dolgusu yaptırdı çirkin oldu deniyo da arkadaşlar bu kadın dudak dolgusu yaptırmadan önce de çirkindi yani objektik bakacak olursak görkem açısından değişen hiçbir şey olmadı. şu an tipi 3/10 ise gaza gelip gidip dolgularını erittirse yine 3/10 olacak. bence böyle devam edebilir en azından ruj falan sürecek bi alanı var artık. ince dudaklı çirkin olmaktansa dolgun dudaklı çirkin olmak daha iyidir. öyle bi yazıyorsunuz ki sanki bu dolgulardan önce taş gibiydi de kendini çirkinleştirdi. ortada öyle mahvedilmiş bir güzellik yok yani irem derici nasıl dünyanın estetiğini yaptırmasına rağmen hala aynı vasatlıktaysa görkem de hep aynı yavan görkem... 

  26 kasım 2023 01:31

  1543. Hiç yapılmamış ambalaj dediği şeyin başka bir markanın balm ürününün ambalajının olduğu gibi kopyalanmış olması peki? Kopyalanmak dedik de muhtemelen arge ekibiyle "sunscreen stick " yazıp aradı ve genişçe güneş kremi yok o zaman biz yapalım dedi ashjk. Tamam ama markaların geniş yapmamasının bir sebebi var, böyle kullanışsız bence. Bir de paris filtresi efekti verdiğini söylüyor, aynen içine 2 yağ, seramid, kalamine koyunca yüzüne filtre evet. Bunu da nice markalar kozmetik şirketleri beceremedi sen yaptın.

  ilgili medya:
  3
  1 ağustos 2023 22:02 7 eylül 2023 11:00

  1542. uzun yıllardır takip ediyorum çok kaliteli bir influencer

  2 haziran 2023 18:38


  1541. :D ya basima bir de kalpli pantolon, celine kemer ve chanel babet(babet de yazdirdi ya bana :D) uclusu cikti. Ne diyor icinden acaba, chanel babetimle casual chic havami gorsunler bos degiliz mi diyor ki? Off.

  31 mayıs 2023 17:39

  1540. Bir blogger. Eskiler bilir, bir yeri ağrıdığı zaman avuç içine dua yazınca ağrısının geçeceğine inanırdı. Bunu da ciddi ciddi açıklamıştı. O zamanlar siyasi görüşlerini bu kadar çok dile getirmezdi, hatta şimdikinden farklı bir tarafta olduğunu düşünürdüm. evlenince değişti sanırım fikirleri. 

  Bugün ise bodrum'da bir ormanı yangın çıkarıp katleden bir otele konaklamaya gittiğini gördüm. Sözde modern, insan ve hayvan hayatını önemseyen birisinin nasıl olur da bu katliama sebep olan otelde konakladığını inanın anlamadım. Sanırım rüzgar nerden eserse o tarafa yöneliyor. 

  18 mayıs 2023 17:29 19 mayıs 2023 11:17

  1539. Eskiden çok sevdiğim önerilerini her zaman denediğim veya aldığım influencer. Bugün hakkında entry girme sebebim ise, 190 tl lik yeşillik saklama kabı önermesi. Evet ben de aldığım yeşilliklerin bozulmasını istemem ama bunun için de bu ekonomide 2 liralık yeşillik için 190 liralık saklama kabı almam, zamanında tüketmek daha iyi bi seçenek. Ayrıca uzun zamandır kendi markasındaki ürünler dışında doğru düzgün bir şey önerdiğini de düşünmüyorum. Bu arada eski akpli sevgilisiyle islamik paylaşımlar yaparken eşi chpli diye şu an aşırı chpli kendini göstermesi de çok içten gelmiyo bana keşke bu kadar yanardöner olacağına en baştan fikirlerine sadık olabilseydin. Sevgilisi ya da eşine göre fikir değiştirebilen bir stil çiziyosun ne yazık ki. Eski güvenilir halinle aklımda kalmanı isterdim

  10 mayıs 2023 18:36