girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (0)

5. herkese tavsiye edebileceğim bir kanalı olan youtuber.

kendisini yeni keşfettim ve bu konuda mutluyum. neredeyse tüm videolarını izledim. çoğunluğu kısa, bilgilendirici ve bazen de kendisinin de dediği gibi tekrara düşse de oldukça keyifli. müzik seçimleri, konuşması, ses tonu çok rahatlatıcı. vegan besleniyor çoğu videosu da bunun üzerine kurulu. bu tarz beslenmeyen biri için bile istah kabartan ya da denemeye özendiren videoları var. youtube çöplüğünde bir çoğunun aksine gününü dolu dolu geçiriyor. çalışıyor, eğitimine devam ediyor, bir evin sorumluluklarını yerine getiriyor ve bundan en azından bize şikayet halinde değil. tüketim çılgını değil mümkün olduğunca minimal yaşıyor. dışarıdan görünen çok sakin ve huzurlu bir hayatı var. son videosunda gördüm ki sesi de güzel.

31 temmuz 20:31

4. vegan değilim, amerika'da yaşama ihtimalim yok, minimalist bir yaşam sürmüyorum, psikoloji alanında çalışmıyorum, kısacası kendisinin kanalından alabileceğim hiçbir şey yok ancak yine de o kadar keyifle izliyorum ki.

birçok kez söylendiği gibi gerçekten o sakin havası izlerken beni de rahatlatıyor, günlerini dolu dolu geçiriyor ama asla ne kadar yoğun bir programı olduğundan yakınmıyor.

tek yoğunluğu lansman gezmek ve fotoğraf çekimi yapmak olan yüksek sesli aşırı yoğun vloggerlarımızdan sonra ilaç gibi geliyor gizem'i izlemek.

umarım hiç bırakmaz içerik üretmeyi.

16 temmuz 22:36

3. Yeni keşfettiğim youtuber. Sakin ve iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. Dalga geçer gibi yazılan birkaç yoruma bile çok düzgün cevaplar vermiş. En iyi ben bilirim havalarında değil. Eşi çok sempatik. Türkçe öğrenmek için ezel izlemeye başlamaları komiğime gitti (gizlinot: swh ) vegan olarak çok mutlu gözüküyor, ben aşırı etçil bir insan olarak videolarını izlerken aç kaldım. Ne güzel kendisi doyuyor, özendim (gizlinot: swh ) Yeni youtuber ararken her şeyi dayatmayan birini bulmak mutlu etti. Artık youtuberlar ekrandan bizi azarlıyor neredeyse (gizlinot: swh ) 

16 temmuz 17:50


2. Amerika'da yaşayan vegan beslenen youtuber.

Ses tonu, müzik seçimleri, olaylara bakış açısı, eşiyle uyumu, ılımlı tavrı sayesinde izlerken istemsizce huzur doluyor insan.

Verdiği tarifleri de denedim hepsinden olumlu sonuç aldım. Yaşam tarzını sadelestirmiş, diğer youtuberlar gibi her şeyi ben bilirim, en mükemmeli benim demeden, moda olanın değil doğru olduğunu düşündüğünün peşinden giden bir kadın. Umarım daha çok izlenir, daha fazla motive olur bu sayede.

5 temmuz 18:46

1. bugün ne yedim videolarını izlerken bu kıza denk geldim. bizim youtuberların iki üç ruju atmakla eriştiğini zannettikleri minimal hayatı yaşıyor. o kadar sakin ve tatlı ki. yalnız video başlıklarında doktora öğrencisi kimliğini daha az kullansa daha iyi olur gibi geldi bana.

5 temmuz 18:38