sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (0)

  13. Sebzeli burger tarifiyle yeni keşfettiğim sanırım amerika'da doktora öğrencisi vegan bir youtuber.

  8 nisan 19:56

  12. Uzun zamandır takip ettiğim tek youtuber. Sadeliği, sakinliği insana o kadar iyi geliyor ki izlerken. Vegan olması sayesinde pek çok güzel ve yeni tarif deneme şansım oluyor. Resimli sohbetli videoları çok hoşuma gidiyor. Daha çok üretsin, daha çok izleyelim.

  1 şubat 21:50

  11. Videolarını izlediğimde huzur bulduğum youtuber. On parmağında on marifet, dokunduğu şeyi guzellestirebilen insanlardan olduğunu düşünüyorum kendisinin. Maket ev, resim, bitki bakımı hepsi geliyor elinden. Vegan değilim ama vegan tariflerini de severek izliyorum. Üretkenliği ve çalışkanlığını örnek almaya çalışıyorum kendisini her izlediğimde.

  1 şubat 13:17

  10. Youtube çöplüğünde bir çiçek. Bir tarafta diğer youtuberların olanca görgüsüzlüğüyle çektiği “Markalardan gelenler” videosu diğer tarafta Gizem’in sakin ses tonuyla anlattığı “Plastiği neden bırakmalıyız?” videosu. Söyleceklerim  bu kadar.

  5 kasım 2018 17:39

  9. Sesi inanılmaz huzur verici vegan bir kadın.

  Tüm videolarını izlemişimdir.Anlatma şekli, sakinliği, yaşam tarzı gerçekten çok güzel.Çok da güler yüzlü biri pozitif enerji veriyor :)

  Genelde gün içerisinde yediklerinden,yiyecekleri hazirlamasindan, çalışma şeklinden, kendinden, doktora bölümünden, eşiyle ilişkisinden ufak kesitler koyuyor.Insani hiç sıkmayan bir tarzı var çok başarılı, hipnoz olmuş gibi izlemekteyim.

  2 eylül 2018 21:47

  8. herkese tavsiye edebileceğim bir kanalı olan youtuber.

  kendisini yeni keşfettim ve bu konuda mutluyum. neredeyse tüm videolarını izledim. çoğunluğu kısa, bilgilendirici ve bazen de kendisinin de dediği gibi tekrara düşse de oldukça keyifli. müzik seçimleri, konuşması, ses tonu çok rahatlatıcı. vegan besleniyor çoğu videosu da bunun üzerine kurulu. bu tarz beslenmeyen biri için bile istah kabartan ya da denemeye özendiren videoları var. youtube çöplüğünde bir çoğunun aksine gününü dolu dolu geçiriyor. çalışıyor, eğitimine devam ediyor, bir evin sorumluluklarını yerine getiriyor ve bundan en azından bize şikayet halinde değil. tüketim çılgını değil mümkün olduğunca minimal yaşıyor. dışarıdan görünen çok sakin ve huzurlu bir hayatı var. son videosunda gördüm ki sesi de güzel.

  31 temmuz 2018 20:31

  7. vegan değilim, amerika'da yaşama ihtimalim yok, minimalist bir yaşam sürmüyorum, psikoloji alanında çalışmıyorum, kısacası kendisinin kanalından alabileceğim hiçbir şey yok ancak yine de o kadar keyifle izliyorum ki.

  birçok kez söylendiği gibi gerçekten o sakin havası izlerken beni de rahatlatıyor, günlerini dolu dolu geçiriyor ama asla ne kadar yoğun bir programı olduğundan yakınmıyor.

  tek yoğunluğu lansman gezmek ve fotoğraf çekimi yapmak olan yüksek sesli aşırı yoğun vloggerlarımızdan sonra ilaç gibi geliyor gizem'i izlemek.

  umarım hiç bırakmaz içerik üretmeyi.

  16 temmuz 2018 22:36

  6. Yeni keşfettiğim youtuber. Sakin ve iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. Dalga geçer gibi yazılan birkaç yoruma bile çok düzgün cevaplar vermiş. En iyi ben bilirim havalarında değil. Eşi çok sempatik. Türkçe öğrenmek için ezel izlemeye başlamaları komiğime gitti (gizlinot: swh ) vegan olarak çok mutlu gözüküyor, ben aşırı etçil bir insan olarak videolarını izlerken aç kaldım. Ne güzel kendisi doyuyor, özendim (gizlinot: swh ) Yeni youtuber ararken her şeyi dayatmayan birini bulmak mutlu etti. Artık youtuberlar ekrandan bizi azarlıyor neredeyse (gizlinot: swh ) 

  16 temmuz 2018 17:50

  5. en sevdiğim youtuberlardan. vejetaryen beslendiğim için yediği yemekler ilham veriyor. hobileri olan, akademik hayatında başarılı, kendi halinde, mutlu, sevimli biri. yorumlara önem veriyor ve hepsini okuyor bence.

  5 temmuz 2018 20:33

  4. Amerika'da yaşayan vegan beslenen youtuber.

  Ses tonu, müzik seçimleri, olaylara bakış açısı, eşiyle uyumu, ılımlı tavrı sayesinde izlerken istemsizce huzur doluyor insan.

  Verdiği tarifleri de denedim hepsinden olumlu sonuç aldım. Yaşam tarzını sadelestirmiş, diğer youtuberlar gibi her şeyi ben bilirim, en mükemmeli benim demeden, moda olanın değil doğru olduğunu düşündüğünün peşinden giden bir kadın. Umarım daha çok izlenir, daha fazla motive olur bu sayede.

  5 temmuz 2018 18:46