yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • oylar (30)
  • medya (3)
  4

  1. ilk defa ukte doldurduğumu belirteyim öncelikle. ukteyi veren süslü (yazar: piya)

  ben bu serinin şeffaf şişede olan şampuanını kullandım ve çok memnunum. saçlarımın sorunu yıkamanın ikinci günü buklelerinin bozulmuş, matlaşmış ve sertleşmiş olmasıydı. ertesi gün o bukleler kesinlikle düzelmiyor beni sinir ediyordu. sonra daha fazla ne olabilir diyerek bana uygun olduğunu düşündüğüm bu şampuanı aldım. saçlarım ikinci gün bile daha yumuşak, şekli diğer zamanlara göre pek bozulmamış ve parlaklığını yitirmemiş oluyor. bir süre daha kullanıp eğer ayı etki devam ederse serinin tamamını alacağım. denemeye değebilecek bir şampuan bence. tekrar editleyeceğim.

  edit- saçımdaki yıpranmışlığı biraz olsun alıyor ve yumuşatıyor. saçlarımın ikinci gün de yukarıda bahsettiğim gibi kalması olayını bir süre sonra ilk baştaki gibi gözlemleyemedim ama yine de biraz işe yarıyor. market şampuanına göre fena olmayan bir şampuan bence. ikinci şişeyi de aldım.

  26 nisan 2018 16:46 7 haziran 2018 10:01

  5

  2. Maskesini kullandım ve gerçekten memnun kaldım. Sürekli havuza girip çıkıp yıkandığım tatil döneminde kurtarıcım oldu.

  12 temmuz 2018 15:43

  3. Saçlarımı aşırı derecede sertleştirdi maalesef gliss in bu serisini beğenmedim kızlar. Kazık gibi olmuştu saçlarım elimi arasından geçiremiyordum. Pembe seri saçlarıma yaramadı normalde gliss in ultimate repair dışı siyah olanı kullanıyorum gayette memnunum. Benim gibi saçları kuru olanlar pembe seriden uzak durmalı.

  7 eylül 2018 00:23


  4. ben şeffaf yapıda olan şampuanını kullanıyorum ve oldukça memnun kaldım açıkçası. uçları ombreden yıpranmış saçlarımı yumuşacık yaptı. aşırı yağlı ya da kuru saç yapım yok bu arada normal 2 güne yağlanır. bu serinin kremini kullanmadım ama mor serinin de kremini kullanıyorum genel olarak saçlarıma iyi geldi tekrar alabilirim

  7 eylül 2018 20:49

  5

  5. Gliss supreme length serisinin saydam olanını kullanıyorum. Saçlarım boyalı olmasına rağmen çok iyi geldi, saç bakım maskesini de beraberinde kullanıyorum. Tamemen onarım ve bakım yapıyor. Kokusuna ise diyecek bir şey yok. Saçlarımı yıkadıktan sonra sanki parfüm şişesini saçıma dökmüş gibi his veriyor. Ve kokusu kalıcı.

  9 eylül 2018 18:07

  6. Genel olarak gliss ürünlerini beğeniyorum. Çoğu serisini denedim ve genel olarak memnun kaldım. Fakat bu serinin şampuanı tam anlamıyla felaket. Gratiste 2 tanesi kampanyalı fiyattı 2 tane almış bulundum, glissi zaten beğendiğim için bunların da iyi olduğunu düşünerek. Ama hiç beğenmedim. Saçınızı ne kadar durularsanız durulayın sanki şampuan gitmiyor yapışıyor saça. Doğal olarak kuruttuktan sonra sanki bi tabaka kalıyor saçta. Saçlarınız kalın, pis hissi veriyor. Ayrıca saçlarımın çok karışmasına ve bu nedenle de çok dökülmesine neden oldu. Bir daha asla almam.

  20 eylül 2018 00:49

  1

  7. şeffaf olanını öylesine hiçbir amaç gütmeden aldım,evde şampuan yoktu.

  evet temizlemesine temizliyor fakat gıcır gıcırlıktan öte saçı krem kullanmazsanız şayet oldukça sertleştiriyor.daha önce kremsi yapıdaki şampuanlar kullandım fakat nemlendirme özellikleri olduğu için uçları yumuşatsada diplerini hızlı yağlandırıyordu.

  krem kullandığım içim bu gliss in sertleştirmesi pek sorun değil,dipleri güzel temizliyor.bir daha alır mıyım? bilemedim daha şişenin çok başındayım.

  20 eylül 2018 23:37


  8. duş temizlemek için kullandığım şampuandır. saç dökülmesi ve kepeklenmesini artırdığını gözlemledim.

  3 ekim 2018 00:32

  1

  9. nefret ettim ben bu üründen ya. tanım: köpürmeyen ürün. resmen bir avuç şampuan almama rağmen köpürmüyor asla. umarım bunun dışında iyi gelir saçıma ama bir daha almayı düşünmüyorum.

  6 ekim 2018 17:03

  5

  10. 550 ml'lik şampuanını taze bitirdiğim seri, şahsen market şampuanına göre performansını gayet yüksek buldum, benim şaç diplerim yağlı geri kalan kısımlarsa inanılmaz kuru mısır püskülü gibi, yoğun yapıda şampuanlar diplerini yeterince arındırmıyor bir ağırlık kalıyor saçlarımda yapısı hafif olanlarda saçlarımı keçe gibi yapıyor, bu şampuan iki sorunumu da iyi dengeledi, onun dışında uzamasına ya da kırıklarıma karşı herhangi bir değişikliğe neden olduğunu da söyleyemem yani bence vaadini yerine getiren bir şampuan değil, gene alırdım cruelty free olsaydı.

  16 kasım 2018 05:02