yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • oylar (7)
  • medya (2)

  1. golden rose'un yeni çıkardığı pudra bazlı kontür kiti. satış elemanının gazına gelerek almış bulunduğum bir kit ama güzel bir ürün. kit; kontür, bronz ve aydınlatıcı olmak üzere üç renk içeriyor. kitin arkasındaki uygulama önerisine göre kontür uyguladım ve sonuç çok hoşuma gitti. pudra şeklinde olmasını da ayrıca beğendiğimi fark ettim. günlük makyaj için uygulaması çok kolay oluyor.

  1 eylül 2016 10:00

  2. ben bunu acemi kontürcülere öneriyorum. dağıtılması çok kolay, toz toz durmayan, beyaz tenlilerde bronzer ve kontür rengini karıştırıp kontür yaparsanız harika bir doğal duruşa ulaşacaksınız. aydınlatıcı kısmı "yaldır yaldır" olan kişilere (bkz:ben ) yetmeyen bir aydınlatıcı pudrası var. ben aydınlatıcı rengini sadece göz altlarımı sabitlemek ve kontürümü keskinleştirmek için kullanıyorum, gayet güzel iş çıkartıyor. 30 tl gibi bir fiyatı var. kalıcılığı ise orta derecede diyebiliriz. açıkçası ben krem kontürün üzerinden hafifçe geçiyorum. çok memnunum

  1 eylül 2016 13:07

  3. görkem karmanın gazıyla aldım. aydınlatıcı kısmı yeterince aydınlık değil bronzer kısmı fena değil. ama o kontür kısmı felaket ötesi. bir kontür pudrası bu kadar mı dağılmaz. 5 tane fırçayla denedim yinede dağılmadı. far olarak güzel fakat kontür yapmak için benim açımdan sınıfta kaldı.

  1 eylül 2016 21:34

  4. almak isteyenlere duyurulur markafoni sitesinde şuan GOLDENROSE ürünlerinde indirim var. Bu ürünün de fiyatı 29.90 TL

  2 eylül 2016 03:46

  5. Ürün aşırı pigmentli olmadığı için korkmadan uygulama yapabiliyorsunuz. Renkleri ten renginize uygun bir yoğunlukta uygulayabilirsiniz. Ambalajı da kaliteli çantanızda rahatça taşıyabiliyorsunuz. Kontür ve bronzer rengini göz kapaklarımda da kullanıyorum. Çok sevdiim!

  21 eylül 2016 00:02

  6. başarılı bir palet. kontür pudrası, olması gerektiği gibi küllü, bronzer da iyi, aydınlatıcı pudra da aynı şekilde.

  burda ufak bir not geçmek istiyorum, kontür paletlerindeki açık renk pudralar ışıltılı olmaz, aydınlatıcı değillerdir genelde ki, doğru olan budur. kontürü keskinleştirmek, yüzün geri kalanına da aydınlık vererek boyut kazandırmak için vardır.

  paletin çok pigmentli olmaması da artı bir özellik bence, kontürde elinizi ayarlayamazsanız pudra lök diye yapışıp kalabiliyor, kademeli arttırılabiliyor olması iyidir. biraz tebeşirimsi yapıda ama kalıcılığı fena değil. fiyatı da uygun ayrıca.

  not: ilk aldığımda güzel olan ürün şu an fırçaya zor gelmeye başladı. fırçaya ürün almakta zorlanıyorum. bozuldu gibi bir şey oldu. ben mi bozacak bir şey yaptım bilmiyorum.

  28 kasım 2016 23:49 23 aralık 2016 21:43

  7. başarılı olup olmadığı hakkında çok bir şey söyleyemeyeceğim sanırım çünkü; bu paleti golden rose'un mağazasında çalışan kadının müşteriye uygulamasıyla gördüm. hoşuma gitti ve almak istedim kullanmaya başladığımda ilk önce bana satılan ürünün maket olabileceğini düşündüm çünkü soğuk kahve olan (en solda bulunan) pudrası hiçbir şekilde ne elime ne de fırçaya geldi. diğerlerine baktığımda ise bronzer'i gayet fırçaya geliyordu ve aydınlatıcı toz pudrası ise idare eder düzeydeydi. aydınlatıcı pudrası da aslında çok kolay fırçaya gelmiyor aslında onu da belirtmek isterim fakat bu bir güzellik oldu benim için, bu beyaz pudrayı çok sert olmayan fırçayla uygulayın gerçekten çok ince ve doğal duracak. bronzer'i normal bronzer fırçanızla uygulayabilirsiniz. gelelim contour için en önemli olan soğuk kahveye, bunu bir çok fırçaya denedim olmadı. çok az ürün geliyor çok çok az bu nedenle H&M'de satılan kontür fırçaları var eğimli şu sıralar mağazada satılıyor kendileri 15 TL olması gerek. cidden bu fırça bu ürünü aldı vee çok güzel bir şekilde dağıttı o gölgeyi verdi. bu ürün hakkında golden rose'a mail attım ama dönülmedi. bir daha almayacağım fakat çöpe atmak da istemiyorum eğer kullanamazsanız bu fırçadan alabilirsiniz çok güzel oluyor. ürün bitince bu fırçayı her pudra için kullanabilirsiniz zaten.

  22 aralık 2016 23:23

  8. Mat renklerde uc adet pudra formunda renkler var bu renklerden biri soguk biri sicak biri de fil disi renginden olusuyor. Arka kisminda bir gorseldeki gibi uygulamaniz yeterli aslinda kaldi ki kisa sureli seyahatlerinizde bunlari far olarak kullanabilirsiniz.

  Ben far olarak kullandigimda en acik tonu goz kapagimi bi nebze notrlemek icin ya da kapaticimi bazimi vesaire sabitlemek icin kullaniyorum. Sicak tonlu bronzer rengini goz kapagimin tamamina ya da sadece katlanma bolgesine uygulayip blend ediyorum. En koyu kontur rengini de gozlerimin dis koselerine C seklinde uygulayip hafifce dagitiyorum veya yine ayni rengi kirpik diplerimden kesik uclu bir fircayla geciyorum. Son olarak eger gozume cok koyu geldiyse en acik rengi goz pinarlarimdan gozumun ortasina dogru parmagimla gecip hafifce dagitiyorum. Bu sekilde hafif dogal bir makyaj oluyor nasil kullanmak isterseniz.

  Pigment konusuna gelecek olursak, evet yogun bir yapiya sahip degil ama bu da acemiyseniz isinizi kolaylastiriyor. kontur olarak da far olarak da yavas yavas rengi belirginlestirebilirsiniz.

  Ozet olarak cok yonlu bir palet tavsiye ederim.

  26 aralık 2016 05:12

  2

  9. ürünün pigmentasyonu zamanla azaldı (ki 4-5 aylık bir süre). Bronzer'da bir sıkıntı yok ama kontür ve aydınlatıcı tebeşirleşti ve artık fırçaya alamıyorum. benim için kayıp bir ürün oldu.

  31 mart 2017 17:12 15 ekim 2017 13:33

  10. kontür pudrasının turunculuk içerdiği palet

  süslüler içermiyor demiş ama bilmiyorum cilt alt tonundan mı neyden kaynaklanıyor bendeki soğuk değil sıcak kahve duruyor. dolayısıyla iki bronzerım olmuş oldu :/

  beyaz pudranın simsiz olmasını istiyordum zaten belirginleştirmek için ama renk vermiyor. kaç kere almam gerekecek fırçaya bilemiyorum.

  kısacası beğenmedim. belki far olarak kullanırım

  27 mayıs 2017 15:24