yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (2)

  1. güzel değildir, oyunculuğu iyi olsa ve ilginç rollerde oynasa (bkz: helena bonham carter) in türkiye şubesidir ama o da değildir

  19 şubat 2016 22:52

  2. hakkında iyi ya da kötü net bir düşüncemin olmadığı oyuncudur.

  oyunculuğu iyi midir? vasfiye rolüyle dikkatleri çekti. orada iyiydi ama geri kalanda standart. küçük sırlar'da mesela sinem kobal'dan daha iyiydi ama merve'den çok beğenmemiştim. oynadığı karakterler de etkili oluyor tabii oyuncunun yeteneğini gösterip göstermemesinde.

  yalnız benim anlamadığım her yerden çıkması. bir sürü ünlü var. daha yeteneklisi de daha deneyimlisi de. bu kadar oldum havasına gireni de girmeyeni de. bazen samimi bazen de hakettiğinden daha üstünde davranan birini görüyorum.

  bir de bu kadar göz önünde olan bir kadının türk erkeği şöyle böyle evlenmem diye tweet atması sonra da paşa paşa evlenmesi komik oldu. türk erkeği analizi evet, doğru bizler de onu söylüyoruz. ama sen türkiye'de bir oyuncusun. ve erkek takipçilerin, hayranların varken hepsini genellemen mantıksızdı bir oyuncu için. ekşi'de de yazmışlar hatta mizah duygusu olan, zeki olanlarımızı ayırsaydın bari diye. e sonra da türk erkeğiyle evleniyosun. tamam demek ki sevdiğin adam o özellikleri taşımıyor ama takipçilerin de unutmuyor.

  başbakana hakaret edip sonra kıvırması da gereksizdi. çok söylemek istediysen söyleseydin, arkasında dursaydın. belli yani şikayet edileceği. mizah yapmakla kendini çok zeki, marjinal sanmak arasında fark var. ya da klişe bir espri-hakaret yerine ince bir söz söyleseydin.

  zaten sorsan şu ünlülere hepsi çok marjinal. normalim diyeni yok. ilgi çekmeye çalışmak < marjinallik < sanatçılık?

  21 ekim 2016 14:08 ed.21 ekim 2016 22:29

  3. Havaalanında yaşanan olayı eleştirdiği twitinin altına kendisinin de müşterisi olduğu muhtelif yerlerdeki çalışanlara benzer davranışlarda bulunduğuna ilişkin mentionlar almış oyuncu. Kendisine karşı en ufak bir antipati ya da sempati beslemiyorum ama sosyal medya sayesinde insanlar artık böyle ucuz ikiyüzlülükleri yemek zorunda olmadığı için memnunum.

  28 nisan 2019 18:17 28 nisan 2019 18:18


  4. gerçek hayatta denk geldim bu kadın ile. bu kadar kibir yuvası kendini beğenmiş biri olmaz. kafedeyiz, arkadaşımla oturuyoruz karşılıklı. bu kadında çaprazımızda ileride.

  hanımefendi sürekli aşırı kahkaha, aşırı küfür, garsonları küçük görme vs hareketler sergiliyor.

  neyse çok detaya girmeyeceğim ama insanları giyimine göre ayırıp öyle fotoğraf çekilmeyi kabul eden biri işte. ne beklersiniz ki

  28 nisan 2019 18:54

  5. Kendisinden aldığım negatif elektriğin yersiz olmadığını gördüğüm ünlümsü. Bu kadar insanları sınıflayan, ezmeye çalışan insanların genelde kendi kompleksleri, yaraları oluyor. Kendisine en yakın zamanda acil şifalar diliyorum.

  29 nisan 2019 15:21

  6. Kendisini savunurken “ben senle muhattap olmam” mahiyetindeki aşağılar tavrı bile kendisinin nasıl biri olduğunu ispatlıyor. Hep bi samimiyetsiz gelirdi sebepsizce şimdi sebepli olarak samimiyetsiz. Listede ismini bulamadi diye sadece işini yapmaya calisan kadina carlamayla, hostese carlayan arasinda benim gözümde fark yok. Ayrıca bu kadın güzel değil neden çok güzelmiş algısı var? Macle işbirliği yapılmış falan şok oldum. Ona gelene kadar ne oyuncular var. Paraları goncaya yetti sanıyorum

  29 nisan 2019 16:38 29 nisan 2019 16:39

  7. Kendisi ile ilgilenilmezse / adından söz edilmezse ölecek hastalığına yakalanmış bir sonradan görme burjuva daha, keşke biraz büyüse de yaşına gore davransa, zarafet, kibarlık olgunluk gösterse ergen ruhu. Ama Hayir abi yaaa herkes onu konuşmalı, en birinci sanatçı, oyuncu kendisi. (!) (gizlinot: Böğh)

  30 nisan 2019 13:45


  8. gonca vasateri.

  neden ünlü olduğu anlaşılamayan insanlardan.

  cem yılmaz'dan yediği ayarla da doymadı.

  azalmadan direk bitse keşke.

  30 nisan 2019 14:15

  9. İsmini görünce, aklıma Ayşe arman'la yaptığı röportaj gelen oyuncu. Edith piaflı, mezarlıklı, marjinallik aşkına rezil olmalı bir senaryo olmuş. Başkası adına utanmak duygusunu dibine kadar yaşamak İsteyen süslüler (link: http://www.hurriyet.com.tr/amp/sevistikten-sonra-siir-yazarim-24751904 Şuradan) okuyabilir.

  30 nisan 2019 14:38

  10. twitter'da kendisini ifşa eden kıza cevap verirken sıçıp sıvayan insan. havaalanındaki hakaret eden kadınla kendi tavırlarını bir tutmadığını söylemiş, ama sonuçta ikisinin de adı saygısızlık. attığı o tweet'teki üslubu bile kişiliğini ele veriyor, jim carrey'den alıntı yapmaya başlayınca hele, beni bi gülme aldı.

  30 nisan 2019 15:13 11 eylül 2019 11:16