yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (0)

  24. kesinlikle sempatik ve eğlenceli bi insandır. kendisinnden hiç kötü vibe almıyorum

  12 şubat 19:25

  23. Lohusa filmi ile beni güldürmüştür. = ))

  10 şubat 07:31

  22. Ecem erkek ile aynı saldığım kişi. (gizlinot: Mağarada yaşıyorum)

  11 temmuz 2021 14:02


  21. çok önyargılıydım filmlerine ama gerçekten "kafa dağıtmaya" ihtiyacım olan bir dönemde netflix'te birkaç filmini izledim. hiç fena değil bence. beklentilerinize göre değişir elbette. ama mesela hiçbir filminde "düğün" klişesine başvurmamış ilginç şekilde. bilirsiniz türk komedi filmlerinin olmazsa olmazıdır bu. özellikle deliha'yı beğendim, cenk durmazel (cenk erdem'in cenk'i, malt'In solisti) de yer alıyor bu filmde küçük bir rolle de olsa. ne bileyim, cidden kafanızı boşaltmak istiyorsanız, sıfır beklentiyle vakit öldürmek istiyorsanız tavsiye ederim. filmi bitirdiğinizde kendinizi iyi hissediyor oluyorsunuz. yan roller için oyuncu seçimleri de hiç fena değil.

  12 ocak 2021 12:01

  20. idolüm dediği gülse Birsel gibi önce dizilerle kendini pişirip daha sonra film yapsaydı daha iyi olurdu. Gülse birsel bile aslen film yazarı olmasına rağmen yıllar sonra film yaptı. Neyse bu başlık gülse birsel başlığı değil. Abartılı karakterlerle zayıf olan senaryoyu güzelleştirmeye çalışıyor her filminde. Görümce, elti filmlerinde hep abartılı karakterler ve abartılı olaylar. Konusunu gerçek hayattan alınca komik oluyor tabii ama bir türlü başaramıyor bana göre.

  21 temmuz 2020 02:06

  19. Bir zamanlar Deliha gibi ucuz komedi içeren bir yapım için bilmem kaç kilo almasıyla güya sükse yapmış oyuncu. Sanırsınız bir christian bale (gizlinot: Machinist ve american hustle'daki hallerini bilenler bilir. ). Hayır, zayıf yerine hafif balık etli olması karaktere ne katıyordu anlamış değilim. Ayrıca film için çaba harcamak istiyorduysa belki biraz daha güzel bir senaryo yazabilirdi.

  10 nisan 2019 17:04

  18. Elçin sangu gibi bir sonradan görmeyle(ödül törenleri ve hümanist olacağim diye attigi tivitler kötü ötesiydi.) karsilastirilmasi ayip olan kadin.Gercekte gordum bu kadini inanin o kadar guzel gozleri var ki ve guzel ki ayni zamanda ici dolu. sosyo-kulturel seviyesinin çok yüksek olduğunu dusunuyorum.Umarim sevgilisiyle hep cok mutlu olurlar

  8 ağustos 2018 06:59 25 ağustos 2018 08:39


  17. çok kafa dengi bir imaj veriyor bana, kendisini de ilk izlediğim rolü nurhayatı da severdim. nurhayat ki sinirinden çemkiremeyip içine attığında burnu kanayan bir insan, gelinlerin efendisi. gupseciğim çok iyi canlandırmıştı onu.

  7 ağustos 2018 16:25

  16. arkadaş olmak isteyebileceğim az sayıda ünlüden biri.

  kafa dengi, eğlenmesini de, ağlamasını da, dertleşmesini de bilen biridir gibi geliyor.

  barış arduç ile ilişkisi sebebiyle maruz kaldığı muamele çok çirkin.

  ki bence barış arduç gupse özay'ı bayağı seviyor. ilişkileri bir gün biterse bile bu sadece aralarındaki bağ ile alakalı olur bence. sevimsiz yorumlar yapıp haddini aşanlar yüzünden olmaz. (gizlinot: iki kişi birbirini seviyorsa size ne düşer biliyorsunuz :P)

  7 ağustos 2018 15:55

  15. barış arduç ve elçin sangu fanlarının(gizlinot: bir kesiminin) lincinden kurtulamayan kadın.

  işsizlikten instagram hesabını inceleyim dedim, gelen yorumlara şok oldum. bir diziyi sevmeleri, başrol oyuncularını yakıştırmaları çok normal ama bir oyuncunun özel hayatına ve seçimlerine hakaret etmek ne kadar sağlıksız. üstelik de onları gerçekten tanıdığını zannederek. umarım yaşları küçüktür (gizlinot: yaşlar büyükse eyvahlar olsun) ve birini sevmek için fiziksel özelliklerin bir kriter olmadığını öğrenirler. işin en üzücü kısmı da eleştirenlerin çoğu genç kızlardan oluşuyor. çok kolay nefret eden, çok kolay karşısındaki insanı sosyal medya aracılığıyla incitmeye çalışan bir nesil görmek üzücü.

  gupse özay'ın kendisine gelecek olursam, yaptığı işlerin hepsi bana hitap etmiyor ve bir seyirci olarak bazen onaylıyorum bazen onaylamıyorum. onun dışında özgüveni yüksek, enerjik, hayvansever bir kadın görüyorum. üretmeye çalışmasını takdir ediyorum. çoğu insanın aksine ne mutlu barış arduç'a ki mutlu bir kadınla ilişki yaşıyor diyorum.

  edit: yanlış anlaşılma olmasın diye not düşmek istedim. birini sevmeme hakkımız tabi ki var. bunu eleştiriyormuşum gibi olmasın. ama birinin hesabına onun da okuyacağını bilerek saldırmak normal bir psikoloji değil. gupse aracılığıyla bütün sosyal medya linçlerine selam etmiş oldum.

  6 ağustos 2018 18:54 6 ağustos 2018 18:57