girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • medya (1)

1. Bence fikir ve konsept olarak güzel. Samimi bir ortama benziyor. Ancak kıvırcık saçları katlediyor resmen.

Kıvırcık saçların ıslatılmadan, kuru kesilmesi gerekiyor. Çevremde hiçbir kuaförde görmedim malesef bu durumu. Hallak da bu yüzden dikkatimi çekmişti ancak kıvırcık saçların neredeyse hepsinin "before" hâli daha iyi.

Gitmeyi düşünmüyorum.

(link: https://www.instagram.com/hallakberber/ instagram sayfası)

14 temmuz 2017 20:20 14 temmuz 2017 20:24

2. kendisine saç kesimi için giden neredeyse herkese aynı modeli kesen berber.insan berberi.

14 temmuz 2017 21:09

3. Boya fiyatını merak ettiğim yer. Saç arkası renkli boyaları çok güzel ama instagram sayfasında görsel altı yorumları anlamsız ötesi.

7 mayıs 19:51


4. Ocak ayı gibi göğüs hizasını biraz geçen saçlarımı burada çenemde kestirdim. İstediğimi anlattım. Belki ben tam anlatamamışımdır diye resimlerle gösterdim ama isteğim dışında alakasız bir kesim çıktı ortaya. Boyla alakalı değil belki ama model ile alakalı. O an farkedemedim ancak şu an saçlarım biraz uzadığından yamuk yumuk olduğunu farkediyorum herkesin emeğine saygım sonsuz ama kesim 70tl az buz değil hatta şu an daha pahalılaşmıştır diye düşünüyorum. Bir daha tercih edeceğim bir yer değil kendileri. 

3 temmuz 15:28

5. instagram postları keşfete düşüyor bazen. ilk başka kesimlerini çok beğenmiştim oha lan ne kuul kadınlar diye neredeyse bütün postlarına bakmıştım da adamın tavrı bana çok itici geliyor yav. burnuna kadar kamerayı sokup yüksek sesle evveööt burrrya bak şimdiiii dönNNN bana doooru evveeööt falanlar. mmeh yani. eyvallah güzel sonuçlar çıkıyor ortaya da bilemiyorum. itici geliyor bana. şov yapmayı azıcık kesse daha iyi olacak gibi. bi de o captionlar ne ya kdjfhgkjfd çok keko geliyor bana yazdığı şeyler ulemm sebastiyaannn sus dedi sebastiyann insanlar sebastiyaannn... çok manasız yav lkfdhlkjfh

3 temmuz 15:34

6. Geçen aylarda saçlarımı kestirsem mi acaba diye düşünüp instagram üzerinden kuaför avına çıkmıştım, hallak berber'e denk geldim. İlk başlarda kesimler ve renkler hoşuma gitti derken bi anda tüm kesimlerin aynı tipte olduğunu fark ettim. Kendisi yüz tipine göre saç kestiğini laubali bir şekilde ifade etsede bence herkes aynı. Aynı zamanda müşterilerine tavrı da pek hoş değil. Sırf muhabbet etmemek için gitmedim yoksa kuaför sevemeyen bünyeme biraz ağır gelir bu...

4 temmuz 02:36

7. instagramdan dm atıp bir soru sormuştuk buraya gelen cevap öyle iğrençti ki. Gereksiz samimiyetler, laubalilik ne ararsan var. Yapılan kesimlerin hepsi birbirine benziyor sanki. Ekşide güzel gözükme sebebi kadınların güzel oluşu yazılmış ki bence de öyle. Son derece kullanışsız, özensiz iş çıkarıyorlar ve saygısızlar.

24 ağustos 12:36