yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • oylar (9)
  • medya (1)

  37. saç yağlarından hindistan cevizli olanının 4.tüpünü kullanıyorum. saçlarım ıslakken uçlarına, saçlarımı aşağıdan yukarıya doğru avcumun içinde toplayarak sürüyorum. umarım hareketi anlatabilmişimdir, bu sayede saçlarımın daha yumuşak olduğunu ve buklelerin daha sağlıklı durduğunu düşünüyorum. (gizlinot: saçlarım dalgalı) ürünün kokusu çok güzel ancak benim saçımda belli olmuyor. bir de güzel bir koku bıraksa saçta kusursuz olurdu ama yine de çok severek kullandığım bir ürün.

  önceden daha uygundu ama son zamlarla fiyatı gratiste indirimle 10 lira.

  9 şubat 11:52

  36. Hindistan cevizli ve argan yağlı olanını dönüşümlü olarak kullanıyorum. Özellikle hindistan cevizli olan çok güzel kokuyor aynı coco star gibi(gizlinot: swh) Argan yağlı olanda ise ferah bir koku var ama ikisinin kokusu da saçta uzun süre kalmıyor. Ben etkisini beğendim saçlarımı bukle bukle yaptı ancak çok bereketli bir ürün değil. Fiyatı da pahalı geldi bana biraz bunlar bitince bir daha almak için indirim dönemini bekleyeceğim.

  14 aralık 2018 11:34 2 mart 17:38

  35. hindistan cevizli şampuanını ve saç kremini kullanıyorum. saçlarım ince telli ve çabuk yağlanır. bu seri hem saçı yumuşak yapıyor hem de çabuk yağlandırmıyor. ayrıca saçtan çok güzel arınıyor, temizlik hissi veriyor. arada yağını da kullanıyorum ondan da çok memnunum. kokusuna da bayılıyorum.

  fakat saçı kuru olan bir arkadaşım kullanıp beğenmedi, saçını sertleştirdiğini söyledi. yani hindistan cevizli olanı çabuk yağlanan saçlar için daha uygun olabilir.

  29 eylül 2018 04:52

  4

  34. Parlaklık verenini 3 tüp bitirdiğim üründür. Mis gibi vanilya kokuyordu.

  Özellikle az sürmeye dikkat ediyordum çünkü bu tarz ürünlerde ayarı kaçırdığınızda ertesi sabah saçlarınız yağ içinde uyanabiliyorsunuz maalesef.

  Parlaklık vermesi ve yumuşacık yapması idealdir ama aşırı wooww bi beklenti içinde değilseniz. ben daha çok kokusu için kullanıyorum kokusunu uzun süre muhafaza edebiliyor.

  20 eylül 2018 23:31

  33. 1,5 yıldır serinin tamamını kullanıp kuru, dalgalı ve kabarmaya meyilli saçlarımı adam etmiş seridir. İlk kullandığım zaman arkadaşlarım saçına n’aptın? Maşa mı bigudi mi? Gibi sorular ile beğenilerini dile getirmişlerdi. İçeriği de gayet temiz. Benim saç tipimdeki herkese gönül rahatlığı ile öneriyorum.  

  1 eylül 2018 12:39

  32. Aşırı kuru ve ince telli saçlara sahip biri olarak saçlarımın kabarmasını asla önleyemiyordum ki bu ürünlerle karşılaştım. Özellikle derinlemesine saç bakım maskesi ( küçük pakette olan) saçlarımı o kadar güzel yatıştırdı o kadar pürüzsüz yaptı ki saçlarımı hiç bu kadar güzel görmemiştim.

  Hask'ın her ürünü harika ancak bu benim favorim oldu. İndirim zamanı stoklanası bir ürün.

  11 mayıs 2018 20:47

  31. geçtiğimiz günlerde maskesini satın aldım ve bin pişman oldum. inanılmaz kötü kokuyordu. herhalde bu monoi oil kokusu falan derkeeeen... burada kokusunun iyi olduğu yazılmış. yine bozuk ürünle kazık yedim gratis'ten :(

  1 mayıs 2018 00:40

  30. Şampuanı ve saç kremini kullandığım seri. Şampuanın içine çam terebentin ve badem yağı b vitamini ampüllerinden ekliyorum . Boya ve açıcıdan yanıp dökülen saçlarımı 1 ayda bebek gibi yaptı. Saç kremi iyi hoş dökmüyor yumuşaklık veriyor ama sık sık almam sanırım. Şampuanı ise benim gözbebeğim bunca yıllık şampuan arayışımı sayesinde bitirdim. Kokusunu çok sevmeme rağmen hiç kalıcı değil . indirimde 20 tl gibi bir fiyata iniyor. Umarım daha fazla zam gelmez de uzun yıllar anlaşırız kendisiyle

  23 nisan 2018 15:31

  4

  29. severek kullandığım saç bakım serisi. saçlarım dipleri yağlı, uçları kuru yapıda ve ince telli denilebilecek cinsten. uçlardaki kuruluklara çok çok iyi geldi, saçımı ekstra olarak yağlandırmadı diyebilirim. kokusuna zaten bayılıyorum. 

  fakat saçlarımın bu seriye alıştığını farkettiğimden beri başka bir markanın serisi ile dönüşümlü olarak kullanıyorum. 3 ay x markası 3 ay hask gibi. böylelikle kendisinden daha çok yararlandığımı düşünüyorum. fiyatı giderek artmasa çok güzel olacak tabii ki ama değer mi? kesinlikle.

  17 şubat 2018 14:44

  28. saç maskesi hariç tüm ürünlerini kullandığım seridir. Öncelikle herkesin dediği gibi kokusu harika. Koku hassasiyetim var parfüm dahi kullanamıyorum. Fakat saçlarımın rahatsız etmeden güzel kokması benim için çok önemli ve kokusu beni asla rahatsız etmedi. Hatta kokusunu eda taşpınar bronzlaştırıcı yağın kokusuna benzettim. Kokusu dışında ürün saçlarıma iyi geldi yumuşacık yapıyor evet. Fakat ambalajlarından memnun değilim kullanışlı değil bence yağların pompalı şişede büyük ve jumbo boyları da var aslında ama tr’de yok keşke bir el atsalar... (hask’ın instagram sayfasından merak edenler bakabilir.)

  14 şubat 2018 08:15