yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (6)
  • medya (1)
  3

  1. Önce Fısıltıyla *head and shoulders supreme*

  Saçlarım gür, yağlı, kepekli hatta galiba seboreik dermatitim var şimdi vichy dercos kullanıyorum bu illetten kurtulmak için çünkü stresle beraber çok arttı. Ama önceden idare ediyordum pek müdahale etmiyordum bu duruma. Bi gün indirimde görünce bu ürünü satın aldım, yağlı saçlarıma biraz hacim verir ve nazikçe arındırır düşüncesiyle. Şampuan saçları çok yumuşak bırakıyor ama krem gibi değil yani tabaka bırakmadan yumuşak oluyor saçlar, hacimli bi yumuşaklık gibi aslında güzel. Benim fikrimce yağlı saçlar beğenecektir bu ürünü ancak kepeğime asla bi çözüm olmadı belki arttırmış bile olabilir şampuan değişikliğinden dolayı. Ben tavsiye edildiği üzere ilk şampuanlamayı bu ürünle yapıyordum, üstüne normal rutinime devam ediyordum. Dediğim gibi güzel, temiz bir yumuşaklık bırakıyor saçta, ekstra yağlanma yapmıyor, yağlanmayı geciktirdiğini düşünmüyorum ancak benim çok aradığım bi özellik değil bu sonuçta maske sürünce saç uçlarıma gereken yumuşaklığı hali hazırda elde ediyorum, diplere değdirmediğim için de yağlanma yapmıyor. Bi daha alacağımı sanmam bu ürünü, denemek için bi şişe almıştım, yazın belki her gün şampuanlama yaparken bu ürünle tek yıkama yapıp verim alınabilir. Umarım faydalı olmuştur görüşlerim, denemeye değer bi ürün olduğunu düşünüyorum.

  21 mayıs 2020 04:51

  2. Bence bunun hiçbir etkisi yok aksine saçları yoruyor aşırı uğraştığimiz için. Eskiler sadece kalıp sabunla yıkarmis biz micellardan tut saç kremine saç açıcı spreyine maskesine kadar çok yoruyoruz onu

  21 mayıs 2020 15:22 29 mayıs 2020 21:33

  3

  3. micellar temizleyici desede aslında şampuan gibi bir ürün bu.çok fazla köpürüyor ve saçlarınız yağlı da olsa ilk yıkayışta gıcır gıcır temizlik hissiyati veriyor.İkinci yıkamada zaten saçlarımda ki kirin aktığını hissetsemde başka bir şampuan kullanıyorum ben.yani sadece bunu kullanıp duştan çıktığım hiç olmadı.kısacası iyi temizliyor. kokusu yok neredeyse.ancak söyle bir kötü yanı var.rutinimde sadece bu değiştiğinden anladım ki biraz kepek yapıyor.bu özelliği olmasa tekrar almayı düşünebilirdim.

  21 mayıs 2020 20:21


  4

  4. yaklaşık iki aydır kullandığım ürün. karantina öncesi son bir gratise uğrayayım demiştim ve bu ürünü aldım merak edip. saçlarım yağlı ve çoğu zaman hacimsiz. bu ürün saçımdaki yağı çok güzel temizliyor, gıcır gıcır yapıyor gerçekten. kokusu yok gibi bir şey, köpürmesi güzel. fakat ben bundan sonra mutlaka farklı bir şampuanla saçımı yıkıyorum, saç uçlarımın biraz kuruduğunu gözlemledim ama saç kremiyle aşılacak bir durum. haftada 3 kere falan kullanıyorum bu ürünü, her duşta tercih etmiyorum.

  saç maskesinden, yağlardan, kirlerden arındırmak isterseniz bu ürüne şans verebilirsiniz, oldukça bereketli hala bitmedi.

  22 mayıs 2020 14:35

  4

  5. Temiz içerikli şampuan kullanan ve belli bir zaman sonra saçlarında ağırlık hisseden süslülerime tavsiye ederim. içinde sülfat var, arındırıcı bir şampuan. çok sık kullanılmaması, kullanıldıktan sonra da saç derisinin uygun bir saç bakım ürünü ile nemlendirilmesi gerekiyor. indirimli hali ile fiyat performans oranının iyi olduğunu düşünüyorum.

  25 kasım 2020 20:24

  5

  6. Haftada iki kez saçıma yağlarla bakım yaptığımda kullandığım şampuanımsı temizleyici. Dax muadili bir ürün olan magicare supergrow kullanıyorum ve aynı dax gibi saçtan arındırması bir miktar zor olabiliyor. Bu ürünü kullanmaya başladığımdan beri saçımdan arındırmada hiç sorun yaşamıyorum bir kez kendi şampuanımla (revox at kuyruğu şampuanı) bir kez de bununla yıkadığımda saçım tertemiz oluyo hatta urban care'in biotin caffein serisinin peeling şampuanı bile arındırmada böyle bir performans göstermemişti. Yağ bakımlarından sonra saçımı dört beş kere sampuanlamam gerekmediği için oldukça memnun kaldım diyebilirim çünkü normalde arındırmak için çok fazla sampuanlıyorum ve yaptığım bakım da boşa gitmiş gibi hissediyodum. Göze az geliyo ama çok sık kullanmanıza gerek olmadığı için oldukça bereketli bir ürün aslında çok az miktarı bile oldukça fazla köpürüyo, kıvamı normal şampuan gibi ve kokusu neredeyse yok. Bittikçe tekrar alacağım bir ürün oldu.

  2 mart 01:56

  7. sipariş verirken aklımda tonik tarzı bir şey canlandırmıştım ama gayet şampuan gibi çok fazla köpürüyor ilk kullanıma göre temizlediğini hissediyorum. duştan sonra bile saçımda bebeklerin kafasında oluşan konaklardan olurdu ama bununla yıkadıktan sonra tekrarlamamış gibi geldi. set olarak trendyoldan almıştım 50 tl civarıydı şampuan micellar temizleyici ve saç kremi olarak deniyorum bakalım umarım kepeklerime iyi gelir gerçekten sıkıldım temiz saçımda kepekle gezmekten:(

  20 mayıs 16:27