girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • medya (0)

1. bu hafta sitesinden 5 adet çaylarını sipariş ettiğim firma. fiyatı 70 tl idi. çayların hepsine bayıldım, özellikle sleep ve skin detox çaylar yumuşak içimli ve güzel tad bırakıyor. fiyatı biraz fazla olsa da ofiste kötü cay içmekten bıkan biri olarak almaya devam edeceğim sanırım. kargo bedavaydı ve ertesi gün elime ulaştı bu arada. memnun kaldığımı söyleyebilirim.

9 aralık 2016 14:16

2. Bitki çayı markası. Ben aradolu'dan sleep tea isimli bitki çayını almıştım. Güncel fiyatı 14.90 tl. Kutusunda 20 adet ürün barındırıyor.

İçindekiler: böğürtlen yaprağı, melisa, rayboş, limon otu, mayıs papatyası, rezene, çarkifelek çiçeği, lavanta, portakal yaprağı, tarçin, aromalar.

Uyku öncesi rahatlama vaadediyor. İlk içtiğimde gerçekten ölü gibi uyuttu. İkinci kullanımımda daha çok mayıstırıp sakinleştirdiğini farkettim, uykumu getirmedi. Çayın etkisini sevmiştim ama sanırım sık kullanımda bu etki zayıflıyor. Tadı kötü, kokusu berbat. Ben zaten bitki çayı sevmem. İçimi yumuşak. Uykumu getirmesi benim için yeterli olduğundan, alternatif de bulamazsam, ihtiyaç halinde tekrar alabilirim.

25 ağustos 18:54 7 eylül 18:07