yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (86)
  • oylar (30)
  • medya (4)
  5

  86. Uzun ve gür saçlarımın sırrı. 100 ml boş şişenin 3/4ü kadar hint yağı, çeyreği kadar da çam terebentin yağı, 1 tüp de e vitamini. Haftada 1-2 gün saç diplerime sürüp en az 1 saat bekletiyorum. Aynı karışımı kirpiklerime de sürüyorum ayrıca. Boş maskara tüpünü doldurup günde 1-2 kere kirpik bakımı yapıyorum. Etkileri mucizevi.

  Not: mutlaka karışımları buzdolabında saklayın. 

  23 mayıs 16:14

  85. diğer adıyla kastor yağı, genellikle bitkisel içerikli kaş, kirpik, sakal bakım yağı ürünlerinin içeriğinin temelini oluşturur. tek başına hint yağını da kullansanız bence hemen hemen aynı etkiye ulaşırsınız.

  23 mayıs 15:53

  5

  84. Dudaklarıma çok iyi gelen bir yağ. ben gratis'in life in markasının hint yağını kullanıyorum. Biraz daha kıvamlı bir yağ, Su gibi değil. Dudaklarınız kuruysa dudak yağı olarak kullanılabilecek bir ürün.

  28 temmuz 2022 21:28


  83. Kirpik uzatmakta kesinlikle işe yarıyor, sadece kendim değil önerdiğim insanlar da gördü faydasını. Saçta uzatma etkisini pek gözlemleyemedim ama saçı daha yumuşak/parlak/sağlıklı yaptığını söyleyebilirim. Kirpik için kullanımda mümkünse pamuk çubukla kirpik diplerine sürülmesini tavsiye ederim. Ben parmağımla sürüp göz kapağıma bulaşmasını umursamıyordum, sonrasında göz kapağımda milia çıktı. Miliaya yatkınsanız dikkatli kullanmanız gereken bir yağ.

  11 temmuz 2022 02:57

  82. Saçlarımın 10 yıldır aynı boyda olduğunu hatırlayıp moralimin bozulduğu bu gecede bir hışımla çekmeceden bulup kafama boca ettiğim yağ. Tüm girdileri okudum düzenli kullanmayı planlıyorum. Ablam kirpiklerinde epey faydasını görmüştü umarım bende görürüm. Kalın ve yapışkan yapılı yakıcı bir yağ. 

  Bir saç nasıl hep aynı boy olabilir ya? Sadece üç ayda bir 3 cm civarı kırık aldırıyorum insanlar neler yaptı saçlarına ben hep aynı

  -sarı saç problemleri hep bunlar-

  19 nisan 2021 03:21

  5

  81. İlk önce kirpiklerim için kullanmaya çalışsam da yoğun yapısı ve gözlerimi yakması sonucu bu çabadan vazgeçtim. Haftada bir kez saçıma maske olarak uyguluyorum. İçine bir miktar avokado ve hindistan cevizi yağı da karıştırıyorum ama en çok hint yağı koyuyorum. Gerçekten zor durulanan bir yapısı var ama pantene aqua light şampuan ile kolayca çıkıyor. Saçımda bekletebildiğim kadar bekletiyorum. İlk kullanımda farkını belli ediyor. İlk kullandığımda saçlarımın pasparlak ve hacimli olduğunu görerek çok etkilendim. Ayrıca harika bir yumuşaklık da verdi ve daha sağlıklı hale getirdi. Bu farkı gördükten sonra bu yağ artık vazgeçilmezim oldu. Resmen doğanın mucizesi, hiçbir üründen alamadığım verimi aldım. Düzenli kullanımda saçlara kalıcı bakım yaptığını düşünüyorum. Kısacası bu yağ bir harika dostum. Tavsiyem ise kullanmadan önce ısıtmanız. ısınınca daha akışkan hale geliyor ve kolay sürülüyor

  17 mart 2021 23:51

  80. kesinlikle kaş ve kirpik, özellikle de kirpik uzamasında etkili olan yağ. ben arifoğlu markasının hint yağını kullanıyorum, biraz daha yoğun, jelimsi bir yapısı var badem yağına göre. göze sürünce diğer bütün yağlar gibi görüşü bulanıklaştırdığından gece yatmadan uygulamanın en mantıklısı olduğunu düşünüyorum. ben genelde elimle uyguluyorum. yine de dikkatli kullanmakta fayda var göz çevresinde pütürlere yol açabileceği için.

  2 mart 2021 16:02


  79. yaklaşık 2 aydır kirpiklerimde ve kaşlarımda kullanıyorum. denemek isteyenler için beklentimden, sonucundan ve kaş-kirpik yapımdan bahsedeyim.

  kaşlarım kalın ama boşluklu yapıda. gürleşmeden aradaki boşlukların dolmasını istiyordum ve ciddi anlamda etkisini gördüm. tabii ki hala boşluklar var ama ilk zamanlardaki dökülmüş görüntüyle alakası yok.

  kirpiklerimse sayıca az olmamasına rağmen düz, kısa ve ince yapılı. uzarsalar daha iyi görünebileceğini düşünmüştüm ama gözle görülebilen bir değişim yaşamadım. üstelik geceden sürdüğüm için sabah uyandığımda yağ yüzüme dağılmış oluyor, beni biraz rahatsız etti. dolayısıyla kirpiklerim için devam etmeyeceğim.

  4 ocak 2021 22:39

  5

  78. Saçı bayağı hacimli ve parlak gösteriyor. Hindistan cevizi yağını eritip biraz da hint yağı ekleyerek maske yapıyorum genelde. Dün hint yağı eklemedim üşendim biraz, sadece hindistan cevizi yağı kullandım ve saçım o kadar sönük oldu ki. Tüm keramet hint yağındaymış.

  29 aralık 2020 16:34

  77. Bal kıvamında olan, saça uygulandığında çıkarması zor olan bir yağ. Bugün kendisini deneme fırsatım oldu. Memnun kalıp kalmayacağımı öğrenmem için biraz daha zamana ihtiyacım var. Dökülen saçlara sahibim, tek gayem, dökülmeye iyi gelmesi.

  6 ekim 2020 23:38