yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (3)
  • medya (0)

  1. full repair serisi gayet iyi. değişik fakat güzel bir kokusu var bu serinin. maskesini, şampuanını ve saç kremini kullandım takım olarak. saçları oldukça yumuşatıyor. saç kırıklarını da biraz azaltıyor. görüntüsünü azaltıyor en azından. sonuçta kırığı kestirmekten başka çare yok maalesef.

  22 mart 2014 18:37

  2. Açık kumral tonlarda, gür ve kalın telli saçlarım var. 4-5 ay önce saçlarıma ombre yaptırdım çok güzel oldu fakat biraz yıprandı haliyle... O sıralar John Frieda Go blonder serisinin şampuan ve saç kremini almıştım. Kremini kullandığın halde saçlarımı keçe gibi yapıyordu. Birde Full Repair Şampuanını deneyeyim dedim ve sonuç harika... Krem falan sürmeden saçlarım yumuşacık! Şeffaf yapıda bir şampuan misler gibi de kokusu var...

  3 eylül 2014 14:33

  3. bunun sadece maskesini kullanıyorum o da saçımı güzelce açabildiği için. içeriğinin silikonla dolu olması beni rahatsız etse de karmaşık kıvırcık dolaşık uzun gür ve gölgeli saçlarımla başka türlü baş edemiyorum :( bir an önce saçımı doğal rengine kadar uzatıp doğal saç ürünlerine dönmeyi planlıyorum. ama yıpranmış saçı oranlara çok öneriyorum

  20 ocak 2015 12:00


  4. saçları onarmak vaadiyle piyasaya çıkarılmış ürün serisi.

  şampuanını denemedim ancak kremi gerçekten güzel. elbette ki kırıkları onarması imkansız ama çatallaşmış saç uçlarını yumuşacık yapıyor. peki bi daha alır mıyım, daha iyisini bulamazsam kesinlikle alırım.

  16 ekim 2015 08:42 16 ekim 2015 08:43

  5. Ben de bu serinin maskesini kullandım ve bitirdim. Öncelikle ne boyalı ne de çok yıpranmış saçlarım var. Sadece saç uçlarımın kuruluğundan şikayetçiyim. Ben bunu haftada bir kere kullanınca hiçbir etkisini görmedim. Ondan dolayı saç kremi gibi kullanmaya başladım. İki günde bir uygulayıp yaklaşık beş ya da yedi dakika kadar falan bekletiyordum. Saç uçlarımda gözle görülür bir yumuşama ya da parlaklık göremedim. Etkisi sadece duştan sonraydı bence. Sabaha kadar bile dayanmıyor. Ben iki günde bir kullandığım için çabuk bitti. İçeriği kötü. Onarım hiç yapmadı. Fiyatını hak etmeyen bir ürün oldu benim için. Ben daha fazla nemlendirir ve bakım yapar diye bu seriyi almıştım ama ya saç tipime göre seçmemem etkiledi ya da bu serinin saç maskesi kötü.

  20 şubat 2016 21:09

  6. zamanında bunun maskesini kullanıp bitirmiştim(bir etkisi yoktu sadece saçımı iyi açıyordu). daha sonra şampuan ve saç kremini ikili setini uygun bir fiyata bulunca aldım. ama hiç beğenmedim. saçımı kötü yapmıyor ama iyi de yapmıyor. saçıma tek bir iyileştirici katkısı yok. jf'nın bir çok serisini denedim ama bundan nefret ettim. şampuanını kullanmıyorum saç kremini de elimde hiç bir şey kalmazsa mecburen geçici olarak kullanıyorum. bu seriden sonra jf'ya bir hevesimde kalmadım artık hiç bir ürününü almayı düşünmüyorum. elimdekileri ya bitireceğim ya da çok uzun zaman geçer de bitiremezsem çöpe gidecekler.

  20 şubat 2016 21:38

  7. Bu serinin şampuan, krem, sprey ve maskesini kullandım, başka bir ürün de yok bildiğim kadarıyla seride(gizlinot: en azından Türkiye'deki drugstorelarda). Şampuanlardan genel olarak saç bakımı namına bir beklentim yok, bu serininki de normal bir şampuandı, ekstra kuruluk ve kepek yapmadı diyebilirim sadece. Kreminin de çok bir onarma etkisi yok bence, saçları açma ve yumuşatma konusunda başarılı. Spreyi ısı koruyuculu olduğu için beklentim yüksekti, (gizlinot: saçlarımı her gün ısıyla şekillendiriyorum) ama saçlarımı yapış yapış yaptı ve kuruttu, hiç sevmedim. Sadece maskesi güzel ama John Frieda'nın frizz ease serisindeki miraculous recovery maskesini daha yoğun ve daha başarılı buluyorum. Bu seriyi kullandığım sürede de saçlarım aynı hızla kırılmaya devam etti. Özellikle şampuan ve kremi için bereketli ürünler diyebilirim ama genel olarak serinin fiyat performans bakımından zayıf olduğunu düşünüyorum. İçerik olarak da pek temiz değiller çoğu John Frieda ürününde olduğu gibi.

  4 şubat 2017 22:49


  8. maskesini kullandım ve markette satılan saç kremlerinden hiçbir farkı olmadığını düşünüyorum yani bunun yaptığını 7-8 liralık gliss de yapıyor.

  gramajı baya az. hemen bitiyor. onarıcı hiçbir etkisini göremedim sadece taramayı kolaylaştırıyor o kadar. serinin diğer ürünlerini bilemeyeceğim ancak maskesi olmamış.

  15 şubat 2017 11:46

  9. saçlarımı sümük gibi yaptığından 1 kere kullanımdan sonra yüzüne bakmadığım saç bakım serisi oldu kendisini. aşırı yumuşatıyor, hacmi yok ediyor.

  15 şubat 2017 13:34

  10. saçlarım kuru ve kalın telli bana iyi geldi.

  15 şubat 2017 21:36