yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (0)

  19. Kötü giyindiğine dair yorumlara katılmıyorum açıkçası. Kendince bir tarzı var fakat çok güzel bir fiziği olmasina rağmen nispeten kalın olduğu için üstünde kötü görünüyor. İstediği, beğendiği Tarz için daha ince bir beden gerek.

  12 mayıs 22:35

  18. Çok kötü giyiniyor ve yerli yersiz yüksek tepkileri var, söyleyeceklerim bu kadar. 

  12 mayıs 15:33

  17. Kendisinin yayınlarını izliyorum bir süredir, hayvanlara olan sevgisini her defasında dile getiriyor fakat son yayınında kürk almak istediğini,alacaksa gerçek kürk alacağını söyledi. ikinci el almak çok mantıklı falan diye de belirtti ve gözümden öyle bir düştü ki artık istesem de kendisini ciddiye alamam. Kürk için hayvanlara neler yaptıklarını izlemesini canı gönülden diliyorum belki fikri değişir. Değişmese de, çoğu konuda olduğu gibi bu konuda da sesini çıkarmamasını, fikirlerini kendine saklamasını ve kimseyi etkilememesini(bilerek veya bilmeyerek) isterim. Çünkü bu konular ay çok güzel duruyo yaa'dan ibaret değil maalesef

  15 mart 00:20


  16. bu kızda aşırı bir alaturkalık olduğunu düşünüyorum. hadi saç rengi ve kıyafet seçimlerini geçtim, davranışları ve olaylara olan reaksiyonları da eğreti bir hissiyat uyandırıyor. sanki hâlâ 2010'larda yaşayan biri de biz gelecekten onun hayatını izliyoruz gibi. bazı içeriklerini gayet faydalı ve keyifli bulsam da genel olarak baktığımda pek aklıma gelmiyor kendisi. izleyiciyi bağlayan bir yapısı yok. başka bir süslünün söylediği gibi bir yerden sonra o "yorucu" tepkileri izlemeyi zorlaştırıyor ve daha videonun yarısında kapatıyorum açıkçası. kısacası, sürekli takip edip içeriklerini tüketebileceğim biri değil ama arada izlenir işte.

  14 mart 22:11

  15. taşralı görümce vibe'ı aldığım kişi

  14 mart 21:45

  14. Ben kendisini çok sever(d)im. Kendisi ile ilgili (link: https://www.suslusozluk.com/kardelen-yıldırım?i=1306091 Şu ) girdiyi de yazmışlığım var. Fakat aşırı aşko kuşkoluğu ve nasıl desem bazı hal ve hareketleri çok cringe gelmeye başladı. En son kardigames kanalında yayınladığı sohbet videosunu bitirene kadar ömrümden ömür gitti benim. Ben kendisiyle yakın yaşlarda biri olarak bu tavırlardan hoşlanmıyorum artık ya. Bilmiyorum kardelenin izleyici kitlesi daha mı yaşça küçük acaba onlara mı hitap etmeye çalışıyor ama bana artık yavaştan hitap etmemeye başladı. Yoruluyorum anlıyor musunuz yoruluyorum. Bence bazı tavırları da kendisine, güzelliğine, konumuna da pek yakışmıyor. Eglenceli olmanın, eğlenmenin bı tık daha oturaklı hali de mümkün. Sürekli bebeksilik, aşko kuşkoluk, şaşırırken ya da özel bir şey paylaşırken abartı şekilde mimik yapıp ekrana bakmak vs vs seyir ve dinleme keyfini epey baltalıyor bence.

  12 mart 22:22 12 mart 22:23

  13. Eski makyaj videolarını oturup uzun uzun izlerdim ama artık sadece kendisini değil birçok youtuberı ev işi yaparken açıyorum arkada ses olsun diye. Bence çoğu insan da benim gibi, ya iş yaparken ya da yemek yerken izliyor. Ama son videoları -özellikle son iki videosu- kaos ve gerilim dolu.

  Ben sakince arka planda oynasın diye videoyu açıyorum ama kendisi sürekli oradan oraya koşuyor, bütün işleri aceleyle halletmeye çalışıyor, bir yere yetişmesi ayrı dert hazırlanması ayrı dert resmen stres yükleniyorum izlerken. Ortalık sürekli dağınık, ki bunu kendisi de ifade ediyor, ev eşya dolu her yer her yerde fenalık geçiriyorum gerçekten. En son videosunda bir yemek yapışı var ay çok açım ay konuşamıycam ay bayılmak üzereyim diye mutfakta koştururken tansiyonlarım düştü. Zaten herkesin hayatı yeterince stres dolu bari vlog izlerken biraz rahatlayalım ya. Bu kadar kaotik içerikler tüketemiycem artık bunlar için çok yaşlıyım. Hoşça kal kardelen.

  21 şubat 14:38


  12. instadan hikayesine yazdığımda cevap veren nadir influencerlardan. youtube videolarını severek izliyorum. diğerlerinin aksine kendi ayakları üzerinde durma çabasını ve bunu ekrandan saklamamısını seviyorum. elini attığı işi hızlıca öğrenen zeki bi kadın, gözlerinin rengi de çok hoş. sözlükte hakkında negatif yorumlar görüyorum ama enerjisi bana geçiyor şahsen.(gizlinot: geçmeyeni de izlemiyorum valla)

  2 şubat 21:17

  11. Bana bi yapmacık gelmeye başladı son videolarında. Eski doğallığını göremiyorum. Bazen cringe bile oluyorum swh. İzleyesim gelmiyor.

  25 aralık 2022 10:05

  10. Aşırı tatlı bulduğum, her içeriğini tükettiğim konuşmasından keyif ve enerji aldığım , çalışkan ve aklı başında bulduğum için beğendiğim bir genç kız. İdi. Hala da takip ediyorum yalnız , Twitterdaki bir paylaşımı özgüvenden ziyade iticiliğe kayma potansiyelinde olduğunu hissettirdi. Geyik olarak da algılamadım . Elimde değil kendini çok beğenen tüpleri oldum olası sevmem.

  Takipten direkt çıkaracak kadar garip değil tabi ama, eskisi kadar da koşulsuz bu kız on numero diyemiyorum. 

  İlgili görsel ektedir.

  Not: entryi telefondan yazıyorum link ekletmedi, özetle Twitter'da makyajsız güzel olan birini etiketleyin yazan birine kendi hesabını etiketlemiş ve evet evet karıştırmadım kendimi etiketledim ahahahhshdf yazmıştır. 

  Ayrıca her ayrılan genç kız gibi astroloji, tarot enerjiler dünyasına adım atmıştır, welcome home bebeğim demek istiyorum.

  Edit2: tüvit linki  

  https://twitter.com/kardelenyildirm/status/1594432442827698177?s=46&t=5uAlzA2XDzrvaua5Cup79Q

  22 kasım 2022 18:26 22 kasım 2022 18:31