yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (0)

  1. Gozunun birinde siyah bir leke var. Dikkatli bakanlar fark edecektir. Lazer operasyonu sonrasinda olusmus ve bir donem ciddi derecede psikolojisini bozmus bu durum. O kadar guzel ki bak bak doyamazsin derler ya aynen oyle. Makyaj tarzi tam benim sevdigim gibi. Bayiliyorum.

  19 ağustos 2014 23:24

  2. Bu kızın cilt makyajı onu çok sağlıklı gösteriyor.Ayrıca göz makyajında da cesur renkler kullanıyor.Kullandığı markalar ise çok farklı.En sevdiklerimden kendisi.

  14 ekim 2014 15:28

  3. çok beğeniyorum, kesinlikle bir şeyler katıyor insana. BUT WHY SO HIGH-END BABY? :(

  14 ekim 2014 16:02


  4. En sevdiğim youtuber.bi insan bu kadar mı güzel makyaj yapar.yüzüne ürünleri bocalamıyo az az kullanıp mükemmel bi sonuç yakalıyo.fondoteni lisa eldridge gibi sadece yüzünün orta kısmına uyguluyo genelde.neyse kısacası izleyin süslüler çok beğeneceğinizi düşünüyorum.

  24 aralık 2014 01:09

  5. genellikle high-end ürünler kullanmasına rağmen videolarını hayran hayran izleten, inanılmaz komik, bazen hatta sık sık kendiyle bile dalga geçen çok güzel blogger. (gbkz: Shameless Fripperies) isimli iyi tasarımlı bir blogu var. bir de, kökenini çok merak ediyorum isminden dolayı ancak nette bulamadım.

  8 ocak 2015 22:34

  6. kendisi yani ailesi aslen yugoslavyalı'dır. sanki göçmen kızı gibi geliyor bana bu yüzden. harika bir cildi var, saçları da çok sağlıklı ve parlak. makyaj yapışına bayılıyorum. bilal'e anlatır gibi anlatıyor bütün makyajı :D. sakin sakin.. benim için anlatış tarzı önemli, hızlı ve nefes almadan konuşan sesi kulağımı tırmalayan yabancı vlogger'ları izlerken aşırı yoruluyorum. o yüzden karima'yı çok beğeniyorum.

  benim için en kaliteli youtuber. kullandığı ürünler genelde çok bilinmeyen high-end ürünler. ama bir çok uygun fiyatlı ürünü de onun sayesinde edindim. çok tarafsız yorumları var. lisa eldrige'in övgüsüyle aldığı denediği şeyleri bile eleştiriyor. bizimkiler gibi biri çok sevdi hayatımın ürünü dedi diye ağız birliği yapıp yağlayıp ballamıyor ürünleri.

  inşallah çok daha güzel yerlere gelir. daha çok video yüklemesini temenni ediyorum. okuyor biliyorum süslüyü dikkate alacaktır benim girdimi de eminim(gizlinot: agfdsd :D)

  22 ocak 2015 00:48 22 ocak 2015 00:55

  7. kahve saç kahve göz ve ince yüzüyle birçok türk kadınına uyarak favori vloggerlarım arasına girmiştir. ayrıca sesi güzel, kendi güzel.

  31 mayıs 2015 01:19


  8. Hem esprili, hem güzel hem de yetenekli youtuber. Severek takip ediyoruz. Ah bir de kullandığı ürünler bu kadar pahalı ve ulaşımaz olmasa keşke!

  15 ekim 2015 12:11

  9. yaklaşık kendisini iki yıldır yani ilk çıktığı zamanlardan beri takip ediyorum. Kendisinin duruşu inanılmaz zarif ve naif..konuşma tarzı , kullandığı kelimelerin hepsi özenle seçilmiş.iyi bir eğitim aldığı ve boş olmayan biri olduğu anlaşılıyor. O yüzden de kendisi en sevdiğim blogger/vlogger. tabi bunda makyaj yapış tarzımızın ve kullandığımız ürünlerin benzer olmasının da çok büyük etkisi var. Kendisi makyajı az ama öz, cilde yedirerek uyguluyor. makyajı öylesine yapmak değil de bir tür terapi olarak yapıyor. Ayrıca normal akım vloggerlar gibi saçma sapan ürünlere prim veren biri değil. Genel olarak really high end ve niş ürünler kullanıyor. Bu hem renkli kozmetik, hem cilt bakımı hem parfüm içinde öyle. Ayrıca kendisinin önerdiği ürünler gerçekten alanındaki en başarılı ürünler sayesinde bugüne kadar aldığım en güzel ürünleri almış oldum- > bknz rouge bunny rouge diaphonous pudra ve mattfying primer, rae morrie 4 ve 5 no lu fırçalar. ayrıca geçen yurtdışındayken gene kendisinin önerdiği byredo - la tulipe ı koklamıştımçok güzel bir koku, çok zarif.alacakken kardeşim beni ordan oraya çekiştirirken aklımı karıştırdı( eşşek sıpam ) ve unuttum. eğer yurt dışında denk gelirseniz mutlaka bi koklayın. ayrıca aylardır harvey nichols' u bunu getirin diye darlıyorum. en son gittiğimde adam evet yakında getirmeyi düşünüyoruz dedi nasıl darladıysam artık <3<3<3

  3 aralık 2015 18:25 20 aralık 2015 04:04

  10. Makyajla en çok değişen kadınlardan bence. Ama her iki haliyle de çok güzel. Makyajsız masum bir çekiciliği var makyaj ile tam femme fatale. Kullandığı ürünler hep high end, ama makyajı hep ölçülü. Mesela çok ağır bi makyaj yapsa bile hiç fazla durmuyor. Kısacası bayılıyorum kendisine <3

  3 aralık 2015 18:44