yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (1)

  1. bunu mu demek istediniz : (bkz: katır)

  15 kasım 2015 13:51

  2. Oynarken bile yüzlerinde bir ifadesizlik olan kediciklerdir. (link: https://youtu.be/ZzqzNXNLiY0 link)

  16 kasım 2015 17:26

  3. (gbkz: demode gösteren detaylar) ve (gbkz: yaşlı gösteren detaylar)a tam bir örnektirler. gerçek seksilik bu değil.(gizlinot: swh)

  16 kasım 2015 18:03


  4. biraz araştırıp izleyince bakıyorsunuz ki kesinlikle saf veya aptal değiller. nasıl oluyor da böyle bir oluşumun içinde yer alabiliyorlar inanılır gibi değil. anlam veremiyorum. hakikaten, (link: https://www.youtube.com/watch?v=-04XUdbki58 kim bu kedicikler?)

  cüneyt özdemir, siz birbirinize çok benziyorsunuz diyince o cevap ne öyle ya; ''buna sebebiyet veren şey ruh birliğimiz, ahlak birliğimiz, o yüzden de genel bir ahlak bütünlüğünden kaynaklanan görünüm benzerliği oluyor, sanırım bundan kaynaklanıyor.''

  ahlak bütünlüğünden kaynaklanan görünüm benzerliği nasıl oluyor ablacım :) (gizlinot: çığır açtın yeminle )

  bir de kendilerini güzel buluyorlar ama ne güzel ne de seksiler. (gizlinot: korkunçlar hele ki dudaklar )

  (gizlinot: gecenin bu saatinde kedicik izleyen şahsıma da akıl fikir diliyorum )

  18 kasım 2015 05:50 18 kasım 2015 05:54

  5. evrimden, biyolojiden bahsediyorlar videolarda falan. evrime karşı aşırı bilimsel (!) bazı argümanlar geliştirmişler, anlatıyorlar öyle. ingilizce, ispanyolca anlatımları var. isterlerse hititçe anlatsınlar, saf saf dinleyip inanan oldukça...

  19 kasım 2015 03:03

  6. (link: http://www.mynet.com/haber/galeri/adnan-hocanin-kediciklerinin-gercek-halleri-41599/1 bu) fotoğraflar ve dahaları hemen her yerde olduğu halde nasıl estetiksizlermiş bir türlü anlayamadığım enteresan kadınlar.. zannedersem adnan bey kendi burnu dahil herkesi okuyup üfleyerek şekilden şekle sokmuştur.

  edit: adnan beyin tüm kediciklere tek tek söz verip kendine iltifatlar ettirmesi nasıl bir ego tatminidir sanırım anlayamıcam hiç bi zaman..

  19 kasım 2015 03:40 19 kasım 2015 03:55

  7. benim aklıma takılan ve sorguladığım bir şey var; madem zenginler, bilmem kaç yabancı dilleri var, farklı kültürler görmüş insanlar bla bla..

  neden ankara'nın bağları, neden roman havası, kaşık dansı.

  direk dansı olabilir, striptiz yapabilirler ya da twerk..

  (gizlinot: herşeyi geçtim bunu sorguluyorum ) (gizlinot: valla merak ediyorum)

  27 kasım 2015 23:37


  8. (link: https://media.giphy.com/media/3o85xFwxGJpDfpj9qU/giphy.gif gif)

  (bkz: başlık hortlatmak ) (gizlinot: swh)

  3 aralık 2015 18:08

  9. Bu kadınların suratlarındaki allıklar hep leke gibi duruyor, hiç mi dağıtmıyorlar acaba?

  Gerçi benimki de laf, allığa gelene kadar bir sürü makyaj hataları var(gizlinot: ehhehe)

  Sözlükteki kedicik biraz da arkadaşlarına yol gösterse ya(gizlinot: swh)

  3 aralık 2015 18:48

  10. Onca ağır ve abartılı, full estetikli, seksi görüntülerine rağmen insanın içinde herhangi bir kıskançlık ya da rekabet duygusu uyandırmıyor, aynı kalıp bir Kim Kardashian gibi itici gelmiyorlar. Daima kendini ön plana çıkararak ortamı domine etme arzusu, "benim dediğim olacak" takıntısı yok. Daha da ilginci, Ciddi ciddi birbirlerini sevip sayıyorlar. Tam bir kızkardeşlik, yok onun da ötesinde gönül erliği havası yaşıyorlar. Normalde onlarca (hatta duruma göre 1'den 2'den fazla sayıda) kadın öyle komünal bir ortamda (ona gerek kalmaksızın bile) birbirini yer, tüketir, öldürür, saç saça baş başa girer, düşman kesilir. Daha tanıdık bir tabir kullanayım: birbirlerini "linç" ederler... Ve bunlar üstelik bir de aynı erkeği paylaşıyor. Kızların kendi içinde kıskançlık, sahiplenme ya da rekabet diye bir duygusu yok, hatta tek eşlilik de yok. Daha doğrusu onlar tek eşliyken bağlı oldukları adamın 10 eşli olmasını kabul edebiliyorlar. (Burada midem bulandı.) Bu egosuzluk için, bu "saldım benliğimi çayıra, mevlam kayıra" hali için buddha bile senelerini sürüm sürüm sürünüp meditasyon yaparak geçirmiş... O arada elbette "adnan" ve "tanrı" sözcüklerinin eş anlamlı olduğunu düşünmemiş, evrensel değerlere ve evrensel ahlaka (bkz: moralite) aykırı işlere bulaşmamıştır.

  Peki bu kızlara ne oluyor?...

  Nasıl oluyor?

  Kızlarda, aile belledikleri grup içerisinde "ego" yok. Beyinlerine "tehdit" olarak kodlanan unsurların tetiklemesine maruz kalmadıkça, Masumane ve çocuk gibi saflar. Çünkü travmatize edilerek benlikleri kırıldı, üzerlerinde inanılmaz zihin kontrol yöntemleri uygulandı, beyinleri kompartımanlara ayrıldı ve travma hatıraları, tüm geçmişleri, "kontrolörün" istedikleri hariç tüm aile üyeleriyle bağlantıları silindi. İnsan beynine bu yapılabiliyor, hem de çok kolay bir şekilde... Naziler bu hususta ikinci dünya savaşı esnasında bol bol deney yapma şansı buldu. Ardından da bu insanlık düşmanı, sözde bilim adamlarını abd himayesine aldı, apar topar hepsi de amerika'ya taşınarak, yeni kimlikler ve vatandaşlıklar kazandırılarak sahip çıkıldı. Bu tarihi bir gerçektir... "project paperclip" olarak aratabilirsiniz. Bundan başka, abd'de uygulamaya konan ve geliştirilen "mk-ultra" zihin kontrol programının temelini atan da nazilerdi.

  "Kedicikler" ve tarikat/kült üyesi tüm bu insanlar nasıl olur da bu hale gelmiş veya getirilmiş diye sorguladığımızda, bu sorunun oldukça mantıklı, planlı, net, sarih ve kötücül, bir o kadar da kalem kalem detaylarıyla tatmin edici bir yanıtı, kısaca mevcut.

  Bu yöntemlerle (herhangi) bir insana istediğiniz her şeyi yaptırabilirsiniz, onun tamamen istediğiniz kişi olmasını sağlayabilirsiniz. İsterseniz aynı anda hem melek, hem de makyavelist bir şeytana dönüştürebilirsiniz o kişiyi. Otorite olarak da sadece sizi tanır...

  Kedicikler bu şekilde ağır kurban, aynı şekilde dönüp başkalarını kurban ettiler. Bu kurban olma ve etme döngüsü onlardan da önce nerede başlamıştır ya da bir gün nerede biter bilinmez...

  7 ocak 2020 04:15

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar