yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (7)
  • medya (1)

  1. (yazar: pamuk ) uktesi.

  cildim yağlıya dönük karma bu ürün ise birkaç ay önce testerını kullanıp bitirdiğim ve bayıldığım yüz temizleyicisi, normalde 1 yıldır la roche effeclar temizleme jelini kullanıyorum bu ürün ona kıyasla çok daha güzeldi cildimi germiyor parlamayı önlüyor ve ışıldamasını sağlıyordu ama testerını 1 ay kadar kullanmıştım ve bu ara la roche posay jelim de bitmek üzereyken tam boyunu almayı düşünüyorum varsa uzun vadede kullanan süslüleri buraya beklerim

  23 aralık 2016 23:51

  2. Temmuz gibi 75mllik olanından aldığım ve kasımın başına kadar her gece kullandığım temizleme jeli. Azıcık bi miktarı tüm yüze yetiyor. Kiehl's'ın ürünlerinde bi bereketlilik var bitmiyor kolay kolay.

  Küçük boyu bitince büyüğünü aldım bir yıl gider herhalde bu bana.

  Kokusundan; bıraktığı yumuşak, aydınlık histen çok memnunum. Cildim karma asla germiyor ama yağlı da bırakmıyor. Yağlı ve problemli bir cildi olan arkadaşım da benden deneyip aldı o da çok memnun kaldı. Tavsiye edilir.

  24 aralık 2016 00:57

  3. uzun zaman akne ile uğraştım, şu anda da devam ediyor ama daha düşük yoğunlukta. siyah noktalara, geniş gözeneklere, yağlı T-bölgesine, kuru ağız kenarları ve yanaklara sahibim. cildim hem çok yağlı hem nemsiz. geçmişte birçok farklı markanın ürünlerini denedim, fiyat/performans açısından en başarılı bulduğum marka clinique'ti. 5-6 yıldır anti-blemish serisini kullanıyordum fakat karma cilde daha uygun başka bir seriye geçmeye karar verdim ve bir süre temizleyici olarak clinique liquid facial soap'u kullandım fakat beğenmedim. sonrasında farklı kiehl's ürünleri ile beraber calendula deep cleansing foaming face wash aldım ve memnun kaldım.

  yüzümü hiç kurutmadan derinlemesine temizliyor. çok kolay durulanıyor ve tertemiz bir his bırakıyor. yüzümü yıkadıktan sonra nemlendirici sürmeden önce biraz bekledim, kurutuyor mu diye merak ettiğimden ve hiç kurutmadığını gördüm. kokusu çok güzel. 99tl'ye 230ml ürün alıyorsunuz. az bir miktarı çok köpürüyor bu sayede uzun süre kullanılabilecek bir ürün. yüzümde olumsuz bir reaksiyona yol açmadı, sivilcelenme yapmadı, yağlanmayı azalttı. çok memnun kaldım. aynı fiyat aralığındaki diğer markalardan daha başarılı olduğunu düşünüyorum.

  2 ocak 2017 16:30 ed.22 ocak 2017 13:41


  4. 3ml lik testerini kullandım başka bir süslünün dediği gibi az miktarda almak yetiyor. Derinlemesine temizleme yaptığını hissedemedim normal veya karma ciltler sevecektir. Bi lrp effaclar gibi yağı tamamen gidermiyor. Herhangi bir kötü yönünü görmedim. An itibariyle 230 ml 119 tl. Gereksiz pahalı bu fiyata daha güzel içerikli dermokozmetik ürünler var.

  17 ağustos 2017 14:08 17 ağustos 2017 14:12

  5. kendisini ve bu seriye ait toniğini yaklaşık üç aydır kullanıyorum. hassas kızarmaya eğilimli rosacea lı karma bir cildim var. alkol içermediği için hassas ciltler de kulanabilirmiş diye aldım. ve düzenli kullanımda özellikle tonik için söylüyorum bunu gözeneklerde küçülme ve ciltte sıkılaşma gözlemledim. temizlyici nazik fazla köpürüp cildi haşır haşır yoran bir yapısı yok. ha aşırı derinlemesine temizlik hissi yaratmıyor. ama bu iş hisle hissiyatla olacak bir şey değil :) ya temizliyordur ya temizlemiyordur. bence performans güzel ama fiyat gereksiz geliyor özellikle tonik 140 tl civarında :/ bir dahaki sefere az daha verip dermalogica ya şans tanımak istiyorum

  18 ağustos 2017 11:02

  6. Fiyatı yüksek gelebilir ama ürün oldukça bereketlidir. Daha önce de bahsedildiği gibi minicik bir parça tüm yüz için yeterli olabiliyor. Fakat derinlemesine temizlemede ve o hissiyatı vermede oldukça başarısız bulduğum bir ürün. Cildim hassas olduğu için tercih ediyordum. Ama artık başka markaların serilerini araştırıyorum. Aynı fiyata daha iyi performans gösterecek ürünler vardır, olmalı diyorum.

  10 aralık 2017 08:55

  7. Elimde Son 1 haftalık kullanabileceğim kadar kalmış güncel fiyatı 135 türk lirasına ulaşmış yüz temizleme jelimdir. Artık yollarımız ayrılıyor kendisiyle. severek kullanıyordum ancak son zamanlarda cildimin kurumasıyla beraber yüzümü germeye başlamıştı. Öyle olmasa bile fiyatı zaten çok arttığı için Yerine başka bir seçenek aramam farz oldu, önerilere açığım. 

  9 ocak 2018 18:41


  8. Eğer cildiniz problemsiz sadece biraz yağlıysa iyi bir ürün ama sivilce,siyah nokta gibi problemlerle uğraşıyorsanız mucizeler beklemeyin ortalama bir ürün. Kullandığım dönemlerde ciltten çabuk arınması hoşuma gitmişti ama.

  9 ocak 2018 18:57

  9. 230 ml'sini alıp kullanıp bitirdiğim yüz temizleme jeli. ne iyidir ne kötüdür, kurutmaz yağlandırmaz ama olan sivilcelerime bir etkisini de göremedim. ben aldığımda 119 tl idi sanırım şimdi daha da artmış, değer mi derseniz bence değmez.

  10 ocak 2018 16:15

  10. Yıllardır sivilcelerim yüzünden yüzlerce ürün denedim, en memnun kaldığım yüz temizleyicisi bu oldu. Kiehl'sin mağazasından oradaki çalışanın tavsiyesiyle aldım. Karma bir cildim var ve çok memnunum.

  Sivilce yapmıyor, iyi temizlediğini hissediyorsun ve gerçekten çok uzun süre gidiyor. Göz kapağımın üzerinde egzama var, çoğu ürün dokunuyor ama bu egzamamı kötüleştirmedi.

  Kasım 2018'den gelen edit: Kullanmayın:( Bende uzun süreli kullanımda sivilce yaptı.

  7 haziran 2018 15:53 30 kasım 2018 10:01