0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar ()
  • medya (0)

4. kuru ciltli hala aradığı ‘o’ nemlendiriciyi bulamamış süslüler, lütfen dikkat kesiliniz çünkü o nemlendirici bu nemlendirici olabilir.

öncelikle müthiş bir nem veriyor yani hani öyle böyle değil. yüzünüzü yıkayın yine böyle nemli nemli, yumoş yumoş. o cildinizdeki kurumadan dolayı nasıl denir kendiliğinden cakey(gizlinot: ?) görüntü var ya hani, heh iste onunla vedalaşınız lütfen.

eksi yanı(gizlinot: bu biraz benimle de alakalı yaldır yaldır sürüyorum da) pek bereketli bir ürün olmayışı diyebiliriz, ocak gibi aldığım ürün su an yarılanmış durumda(gizlinot: tam boyu) başka da eksisine ben rastlamadım anacım(gizlinot: hello ben seda sayan)

kısacası kuru ciltli süslülerim kiehl’s a bir gidip denemenizde fayda var

18 mart 23:54

3. Benim canım nemlendiricim. Benim cildim yanakların kupkuru t bölgesinin ise aşırı yağlı olduğu karma bir cilt. Bu nemlendirici yanaklarımın o kuruluğunu çok güzle yatıştırıyor. Yakın zamanda burun ameliyatı oldum ve yüzüm çok kurudu, sürdüm bunu bol bol da rahatladım. Fiyatına kesinlikle değer diyip rahatlıkla tavsiye edebilirim.

3 şubat 14:16

2. kiehl's'in mucize ürünü.

cilt tipim normalden kuruya dönük. sivilcesiz, sorunsuz. özellikle burun kenarlarım ve yanaklarımda kış aylarında epey kuruluk söz konusu. iyi bir nemlendirici arayışındayken, kiehl's'in yüz yıkama köpüğünden çok memnunum neden bunu denemeyeyim ki diye düşünüp aldım ve hayatımda verdiğim en iyi beş karar arasına net girer. yüzümü yumuşacık yaptı, neme doyurdu, yağlandırmadı, sivilcelenme, alerjik reaksiyon vs yapmadı. öyle güçlü ve doyurucu bir nemlendirmesi var ki uyuyorum uyanıyorum yüzümü yıkamadığım sürece asla etkisi yüzümden geçmiyor. yüzüm yumuşacık ve pürüzsüz kalıyor. cilt emiyor, kusmuyor ama tam istediğim etki olan yumuşaklık ve nem baki kalıyor.

ultra facial creamle arasındaki tek fark spf30 içermemesi ve nemlendiricisinin daha yoğun olamsı kiehl's çalışanlarına göre. 75 ml'i 95 tl şuan. ama kuruşu kuruşuna hak ettiğini düşünüyorum, nemlendirici arayışındaki süslüler kesinlikle bir şans vermeli kendisine.

20 ocak 16:17


1. Benim için vazgeçilmez bir nemlendirici oldu, hoş bir takasla elime geçti (yazar:cheja)

Cildim çok kuru özellikle kışın pullanmaya varan bir kuruluktan bahsediyorum ne hikmetse kolay sivilcelenir üstelik.hem kolayca emiliyor, hem tüm gün ve hatta ertesi gün o nemi hissediyorsunuz.

Anneciğim de beğendi ve tam boyunu ona da satın aldım. Kiehlsin diğer ürünlerini asla vazgeçilmez bulmuyorum mesela avokadolu göz kremi, midnight serumu vs.fakat bu kremi denemenizi tavsiye ederim

23 aralık 2016 23:43