yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (5)
  • medya (1)

  1. baya baya severek kullandığım nemlendiricim.

  karmadan yağlıya dönük ve nemsiz bir cildim var. geceleri uyumadan önce bunu kullanıyorum. ufacık bir parçası bütün yüze yetiyor. anında emiliyor ve yumuşacık yapıyor. sabah uyandığımda hala yumuşak oluyor cildim.

  eskiden kışın gün içinde yanaklarım kuru kuru olurdu. bu kremi kullandığımdan beri cildimin nemsiz kaldığını hissetmiyorum.

  herhangi bir sivilcelenme de yapmadı ki en büyük korkumdur. yüzüm anında tepki verir çok hassas lanet olası hiçbir ürünü doğru düzgün kullanamam. cilt ürünü alırken hep korka korka alıyorum. bu kremi sevmemin en büyük sebebi sanırım bu.

  26 ocak 2016 03:23

  4

  2. Anti aging kremim yazın ağır gelince bunu aldım. Cildim yağlıya dönük karma iken güzel nemlendiriyor, sivilce yapmıyor, yumuşak bir his bırakıyor. Anında emiliyor. Yağlanmaya bir etkisi yok. Ama bir daha almam çünkü artık anti aging e ihtiyacım var bunu kullandığımdan beri alnımdaki kırışıklıklar arttı. Bir de kuruyan cildime yetmiyor neyse ki içinde çok az kaldı bir iki güne biter. Sadece nemlendirsin yeter diyen yağlı/karma ciltlere tavsiye ederim. Haziranda almıştım neredeyse 10 ayda bitiyor. Fiyatı da çok yüksek değil.

  23 mart 2016 20:58

  3. Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate almıştım ve sivilce yapınca değiştirmek istedim. Sağolsun mağaza müdürü beni kırmadı ve 1 hafta kullanmış olmama rağmen ürünü hiçbir sorun yaşamadan değiştirdim. yerine kil maskesi ve yağlı cildim için en uygun kremin bu olduğunu belirttikleri için ultra facial oil free gel cream aldım.

  Kremden pek bir beklentim yoktu, hatta formülü çok hafif olduğundan cildimi yeterince nemlendiremeyeceğini ve yağlanmasına engel olamayacağını düşündüm. fakat kullanmaya başladıktan sonra çok yanıldığımı gördüm. yapısı çok hafif, çok güzel dağılıyor, cildimle bütünleşiyor, hemen emiliyor, çok iyi nemlendiriyor ve T-bölgemdeki yağlanmayı azaltıyor. gece serumumun üstüne uyguladığımda sabah cildim eskisinden daha az parlak ve yağlanmış oluyor. sivilce veya alerjik bir reaksiyon yapmadı. hafif yapısından ve silikon içermemesinden dolayı gözenekleri tıkamıyor, siyah nokta oluşumuna sebep olmuyor.

  birkaç gün önce mağazaya uğradım ve değişim için mağaza müdürüne teşekkür ettim, ürünlerden çok memnun kaldığımı belirttim. yağlı/karma ciltlere kesinlikle tavsiye ediyorum. normal/kuru ciltler ultra facial cream'in orijinal formülüne bakabilir (beyaz pakette olan); ben onun seyahat boyunu denedim, sivilce yapmadı ama oil-free gel kreme göre yapısı daha yoğun olduğundan biraz yağlanma yaptı, kendi cildime uygun bulmadım.

  16 ocak 2017 11:29


  4. testerını denediğim ürün, yağsız ve jel olması gerçekten iyi hissettiriyor. lakin iki denememin birinde garip bir şekilde topak topak oldu, soyuldu üstüne bb kremi sürmeye çalışırken. kesin bir şeyi becerememişimdir diyeceğim ama becerememe ihtimalimi gözardı edemeyeceğim bir fiyatı var (50 ml 100 lira). o yüzden "belki cömert hissettiğim bir gün kullanırım" listeme alıyorum.

  8 şubat 2017 14:36

  5. Yüzüme sürdüğüm nemlendiricinin ağır bir his bırakmasını sevmiyorum. Birkaç nemlendirici denememden sonra su bazlı bir nemlendirici almak istedim. Kiehl's yağsız jel kremi aldım. Gayet memnunum, jel kıvamında zaten. Kesinlikle parlama yapmıyor, ağırlık hissi yok. Sivilce de yapmadı. Çok çok kuru ciltlere tavsiye etmem sadece.

  3 nisan 2018 20:49

  6. Karma kuru cildimi garip bir şekilde en çok yağlandıran nadir ürünlerden biri oldu benim için. Kiehl's benim için ne yazık ki yine sınıfta kaldı.

  12 nisan 2018 02:33

  7. karma ve alerjik bir cilde sahibim. bu kremin önce testerını kullandım daha sonra tam boyunu aldım. içerisinde paraben ve parfüm olmadığı yazıyor. krem sürdükten sonra ağırlık yapmıyor. bir miktar emiliyor cildiniz tarafından. bu emilmesi ve parlaklığının az olma sebebi de alkol denat maddesi. alkolü fazla olduğu için cildi bariz yakıyor. aldığım gün pişman oldum. nem vermesi de o kadar vazgeçilmez yeterlilikte değil. fiyatını hakketmiyor. bereketli bir ürün değil. denemek bile gereksiz. çok daha güzel karma ciltlere yönelik nemlendiriciler mevcut. kiehl's markası bir süre çok popülerdi. illa herkesin denemek istediği ürünleri vardı fakat gerek fiyatının dolar artışıyla yarışması gerek fiyat performans düşüklüğü sebebiyle gittikçe gözden düşen bir marka olma yolunda ilerlediğini düşünüyorum. içeriklerinin doğallığını savunuyorlar fakat alkol,paraben ve silikon içermeyen ürünleri yok denecek kadar az.

  18 nisan 2018 11:04


  8. Hassas karma cildim ile alerjik reaksiyon vermemiş olsa da kuru yanaklarıma yazın bile deva olamamış, nemlendirmesini yetersiz bulduğum, güzel kokulu ürün.

  4 haziran 2018 15:35

  9. Akneye yatkın karma cilt tipim için aldım. İlk testerını kullandığımda çok hoşuma gitmemişti aslında ama alıp bir şans vereyim dedim. Bir haftadır yine Kiehl's in daily reviving concentrate serumu ile birlikte kullanıyorum, memnunum. Oil free olduğu için sürdükten sonra verdiği serinlik hissi çok iyi hissettiriyor. Alnım yağlı yanaklarım kuru olduğu halde güzel dengeledi. Sivilce de yapmadı.

  13 haziran 2018 11:07

  10. Sürdükten sonra yüzümde bıraktığı o tabakamsı hissi hiç sevemedim. Sanırım bu içinden bulunan silikondan kaynaklı. Bu yüzden böyle sanki yüzünüze sıvı naylon sürüyormuşsunuz gibi geliyor. Bu arada bu kiehls denen markanın da çok abartıldığını düşünüyorum. İçeriklerine bakarsanız hiç temiz ürünler değiller çoğunlukla ama sanki öyleymiş gibi bir izlenim veriyor ve pek de bir işe yaramıyorlar. Üstelik de gereksiz pahalı.

  14 temmuz 2018 23:34